porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
MIŁOŚĆ Z SIECI. Jak randkowano wczoraj, jak randkuje się dziś?
MIŁOŚĆ Z SIECI. Jak randkowano wczoraj, jak randkuje się dziś? Pierwszy polski portal randkowy powstał przed 10 laty. Od tamtej ...
Jak zacząć pisać list miłosny do chłopaka?Jak napisać list miłosny do ukochanego

LIST MIŁOSNY. Jak napisać list do chłopaka? WYZNANIE MIŁOŚCI ukochanemu - czy to się sprawdza?

Listy do chłopaka nie powinny być naiwne. Użyj broni kobiecej - intrygi. Spraw, że pomyśli: ona jest interesująca... List miłosny do ukochanego – podajemy przykłady, jak pisać wyznanie miłosne 

Jak napisać list miłosny do ukochanego - Kilka rad:

  • Moja droga, do chłopaka musisz napisać taki list, by on nie sądził, że Ty mu się narzucasz. Jeśli będziesz bardzo chciała, a on nie – wyczuje to i zacznie uważać, że jesteś „łatwa”. Kobieta za nic w świecie nie może stracić szacunku w oczach mężczyzny!

  • Moja miła, daj mu jakąś obietnicę, że pozna twoje wdzięki, powab twojego ciała. List musi być grą, ale bezpieczną dla Ciebie – to flirt, który można obrócić w żart. Nie możesz pisać jak bezpłciowy ktoś - chłopaki tego nie lubią.

  • Kochana, zastosuj broń kobiecą - intrygę. Użyj formuły „Nie sądzisz, że” – czyli zasiej wątpliwości w głowie chłopaka. Napisz: „Nie sądzisz chyba, że mi się podobasz, ale zaciekawiła mnie Twoja opowieść. Czy możesz ją kontynuować...” – nic nie ryzykujesz, a chłopak jest już omotany. Myśli: ona mnie docenia, zauważyła moją mądrość, podobam jej się. Może i ona jest interesująca?

  • Jak chłopak odpowie listem, nie odpisuj za wcześnie...

Stosując powyższe zasady w listach do ukochanego, bezpieczne wyznasz nawet miłość. Nie wprost - tego nie radzę.

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Zobacz koniecznie
Jak powinien się zachowywać mężczyzna, aby zdobyć wymarzoną kobietę? Jak powinien się zachowywać mężczyzna, aby zdobyć wymarzoną kobietę?

Mężczyzna, aby zdobyć wymarzoną kobietę, musi mieć dobry plan. Psychologowie radzą brać przykład z polityków podczas kampanii wyborczej.

Co zrobić, żeby chłopak oszalał na twoim punkcie? Co zrobić, żeby chłopak oszalał na twoim punkcie?

Sztuka uwodzenia mężczyzn, rozkochiwania w sobie przedstawicieli płci brzydkiej i sprawiania, że faceci szaleją na punkcie kobiety to nie lada wyzwanie. Jak sprawić, by wymarzony mężczyzna zwrócił na...

Jak dać znać chłopakowi, że Ci się podoba? Jak dać znać chłopakowi, że Ci się podoba?

Wypatrzyłaś w tłumie mężczyznę, który wzbudził twoje zainteresowanie? Teraz ty przykuj jego uwagę i oczaruj prostymi trikami.

Aktualizacja: 24.11.2012 20:03
Źródło: mowimyjak.pl
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Adam Jarubas - kim jest kandydat PSL na prezydenta? [KARIERA, RODZINA]
Adam Jarubas - kim jest kandydat PSL na prezydenta? [KARIERA, RODZINA]

Jest to jeden z najpopularniejszych polityków województwa świętokrzyskiego. Od 8 ...

Mowimyjak.pl duży i popularny portal poradniczy. Sprawdź dział KOBIETA I MĘŻCZYZNA, znajdziesz wszystko o kobietach i mężczyznach. Ciekawe artykuły dla nowoczesnych kobiet i prawdziwych mężczyn. Relacje między kobietą i mężczyzną. Potrzeby kobiet i mężczyn. Związki kobiety i mężczyzny. Zerwanie i rozstanie. Mówimy, jak dbać o związek? Jak zaręczyny zmieniają kobietę i mężczyznę? Mówimy jak przygotować się do wspólnego mieszkania. Kiedy brać ślub? Moda, uroda i miłość – czyli codzienna porcja inspiracji dla kobiet. Jak zrobić makijaż permanentny? Dla mężczyn porady dotyczące sportu, motoryzacji, seksu, nowych technologii i wiele innych. Podpowiemy gdzie zabrać kobietę na randkę. Wiek średni czy kryzys wieku średniego? Strefy erogenne a udany sex. Kobieta w ciąży. Kobieta i mężczyzna przed pierwszymi narodzinami. Interesujesz się kobietami? Chcesz lepiej poznać mężczyn? U nas znajdziesz odpowiedź na każde pytanie, dotyczące kobiet i mężczyzn. Niezbędnik każdej kobiety. Niezbędnik każdego mężczyzny. Porady na każdy temat

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.