porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
Walentynki. Jak wyznać ukochanej osobie miłość? Sposoby na wyznanie miłości Kocham Cię! Te dwa słowa, choć krótkie często są najtrudniejszym ...
Boisz się, że mąż lub żona dowie się o twoim romansie? Nie musi, jeśli zachowasz ostrożność i rozsądek. Oto rady dla wiarołomnych małżonków.

Jak zdradzić męża, żeby się nie dowiedział?

Chcesz zdradzić męża, marzysz o gorącym kochanku, ale obawiasz się, że mąż się dowie? To bardzo prawdopodobne, bo dzisiejsza łatwość kontaktowania się (komórki, SMS-y, maile) idzie w parze z łatwością zdemaskowania tych kontaktów. By zachować romans w tajemnicy, musisz być baaardzo ostrożna. Co to znaczy?

Telefony komórkowe zmieniły nasze życie na wiele sposobów i na wielu poziomach - przyczyniły się np. do wzrostu liczby rozwodów. Okazuje się bowiem, że przeczytane przez współmałżonka sms-y są coraz częściej wymieniane w pozwach rozwodowych jako dowody małżeńskiej zdrady. Stąd pierwsza rada dla potencjalnych zdradzających:

1. Do kontaktów z kochankiem kup drugi telefon. 

I skrzętnie ukrywaj go przed mężem - aby w ogóle nie wiedział o jego istnieniu.

2. Wprowadź zasadę, że kontaktujesz się z kochakiem tylko do określonej godziny.

Wieczór to pora zarezerwowana dla rodziny i łamanie tej zasady zwykle źle się kończy. Dzwońcie do siebie i esemesujcie tylko w ciągu dnia, gdy małżonka nie ma przy tobie.  

3. Nie spotykaj się z kochankiem we własnym domu.

Nawet gdy jesteś pewna, że mąż jest za granicą, a dziecko na obozie - może was zobaczyć ktoś z sąsiadów czy znajomych albo uchwycić kamera przy bramie (co często wychodzi na jaw w najmniej spodziewanych okolicznościach). Jeśli kochanek też nie mieszka sam, to cóż - pozostają randki w hotelu i ewentualnie wspólne wyjazdy. 

4. Miłosnych maili nie wysyłaj z domowego komputera.

Bezpieczniej jest wysyłać je z poczty służbowej - nawet gdy kogoś w firmie to zainteresuje (choć to mało prawdopodobne), konsekwencje i tak nie będą tak przykre jak w sytuacji, gdy miłosną korespondencję przeczyta mąż.

5. Jeśli płacisz - to tylko gotówką.

Nie mówimy oczywiście o płaceniu za seks, ale np. współpłaceniu za kolację czy pokój w hotelu (w czasach równouprawnienia to nic zdrożnego). Płacąc kartą, zawsze pozostawiasz ślad po tej transakcji i wynajęty przez męża detektyw może do niego dotrzeć.

6. Nie wzbudź podejrzeń małżonka.

Wszystkie powyższe rady wezmą w łeb, jeśli mąż nabierze podejrzeń, że się z kimś spotykasz i wynajmie detektywa. W relacjach z mężem staraj się zachowywać dokładnie tak jak dotąd - podejrzane jest zarówno zwiększenie dystansu, jak i nagłe przymilanie się i nadskakiwanie mu.  

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Aktualizacja: 06.10.2014 18:21
None
Pytania i
Odpowiedzi
STREFA
UŻYTKOWNIKÓW
  • ZAPYTAJ
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Jakub Śpiewak z fundacji Kidprotect. Kim jest?
Jakub Śpiewak z fundacji Kidprotect. Kim jest?

Jakub Śpiewak jest założycielem i prezesem fundacji Kidprotect.pl, która ...

BAZA PORAD

Mowimyjak.pl duży i popularny portal poradniczy. Sprawdź dział KOBIETA I MĘŻCZYZNA, znajdziesz wszystko o kobietach i mężczyznach. Ciekawe artykuły dla nowoczesnych kobiet i prawdziwych mężczyn. Relacje między kobietą i mężczyzną. Potrzeby kobiet i mężczyn. Związki kobiety i mężczyzny. Zerwanie i rozstanie. Mówimy, jak dbać o związek? Jak zaręczyny zmieniają kobietę i mężczyznę? Mówimy jak przygotować się do wspólnego mieszkania. Kiedy brać ślub? Moda, uroda i miłość – czyli codzienna porcja inspiracji dla kobiet. Jak zrobić makijaż permanentny? Dla mężczyn porady dotyczące sportu, motoryzacji, seksu, nowych technologii i wiele innych. Podpowiemy gdzie zabrać kobietę na randkę. Wiek średni czy kryzys wieku średniego? Strefy erogenne a udany sex. Kobieta w ciąży. Kobieta i mężczyzna przed pierwszymi narodzinami. Interesujesz się kobietami? Chcesz lepiej poznać mężczyn? U nas znajdziesz odpowiedź na każde pytanie, dotyczące kobiet i mężczyzn. Niezbędnik każdej kobiety. Niezbędnik każdego mężczyzny. Porady na każdy temat

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.