porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
Wolny związek – warto czy nie? [WADY i ZALETY]
Wolny związek – warto czy nie? [WADY i ZALETY] Ktoś, kto decyduje się na życie w wolnym związku, unika ...
Boisz się, że mąż lub żona dowie się o twoim romansie? Nie musi, jeśli zachowasz ostrożność i rozsądek. Oto rady dla wiarołomnych małżonków.

Jak zdradzić męża, żeby się nie dowiedział?

Chcesz zdradzić męża, marzysz o gorącym kochanku, ale obawiasz się, że mąż się dowie? To bardzo prawdopodobne, bo dzisiejsza łatwość kontaktowania się (komórki, SMS-y, maile) idzie w parze z łatwością zdemaskowania tych kontaktów. By zachować romans w tajemnicy, musisz być baaardzo ostrożna. Co to znaczy?

Telefony komórkowe zmieniły nasze życie na wiele sposobów i na wielu poziomach - przyczyniły się np. do wzrostu liczby rozwodów. Okazuje się bowiem, że przeczytane przez współmałżonka sms-y są coraz częściej wymieniane w pozwach rozwodowych jako dowody małżeńskiej zdrady. Stąd pierwsza rada dla potencjalnych zdradzających:

1. Do kontaktów z kochankiem kup drugi telefon. 

I skrzętnie ukrywaj go przed mężem - aby w ogóle nie wiedział o jego istnieniu.

2. Wprowadź zasadę, że kontaktujesz się z kochakiem tylko do określonej godziny.

Wieczór to pora zarezerwowana dla rodziny i łamanie tej zasady zwykle źle się kończy. Dzwońcie do siebie i esemesujcie tylko w ciągu dnia, gdy małżonka nie ma przy tobie.  

3. Nie spotykaj się z kochankiem we własnym domu.

Nawet gdy jesteś pewna, że mąż jest za granicą, a dziecko na obozie - może was zobaczyć ktoś z sąsiadów czy znajomych albo uchwycić kamera przy bramie (co często wychodzi na jaw w najmniej spodziewanych okolicznościach). Jeśli kochanek też nie mieszka sam, to cóż - pozostają randki w hotelu i ewentualnie wspólne wyjazdy. 

4. Miłosnych maili nie wysyłaj z domowego komputera.

Bezpieczniej jest wysyłać je z poczty służbowej - nawet gdy kogoś w firmie to zainteresuje (choć to mało prawdopodobne), konsekwencje i tak nie będą tak przykre jak w sytuacji, gdy miłosną korespondencję przeczyta mąż.

5. Jeśli płacisz - to tylko gotówką.

Nie mówimy oczywiście o płaceniu za seks, ale np. współpłaceniu za kolację czy pokój w hotelu (w czasach równouprawnienia to nic zdrożnego). Płacąc kartą, zawsze pozostawiasz ślad po tej transakcji i wynajęty przez męża detektyw może do niego dotrzeć.

6. Nie wzbudź podejrzeń małżonka.

Wszystkie powyższe rady wezmą w łeb, jeśli mąż nabierze podejrzeń, że się z kimś spotykasz i wynajmie detektywa. W relacjach z mężem staraj się zachowywać dokładnie tak jak dotąd - podejrzane jest zarówno zwiększenie dystansu, jak i nagłe przymilanie się i nadskakiwanie mu.  

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Aktualizacja: 06.10.2014 18:21
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Kim jest Krzysztof Tyniec i czego dokonał?
Kim jest Krzysztof Tyniec i czego dokonał?

Krzysztofa Tyńca zapewne pamiętają wielbiciele show „Taniec z gwiazdami” (2007 ...

Mowimyjak.pl duży i popularny portal poradniczy. Sprawdź dział KOBIETA I MĘŻCZYZNA, znajdziesz wszystko o kobietach i mężczyznach. Ciekawe artykuły dla nowoczesnych kobiet i prawdziwych mężczyn. Relacje między kobietą i mężczyzną. Potrzeby kobiet i mężczyn. Związki kobiety i mężczyzny. Zerwanie i rozstanie. Mówimy, jak dbać o związek? Jak zaręczyny zmieniają kobietę i mężczyznę? Mówimy jak przygotować się do wspólnego mieszkania. Kiedy brać ślub? Moda, uroda i miłość – czyli codzienna porcja inspiracji dla kobiet. Jak zrobić makijaż permanentny? Dla mężczyn porady dotyczące sportu, motoryzacji, seksu, nowych technologii i wiele innych. Podpowiemy gdzie zabrać kobietę na randkę. Wiek średni czy kryzys wieku średniego? Strefy erogenne a udany sex. Kobieta w ciąży. Kobieta i mężczyzna przed pierwszymi narodzinami. Interesujesz się kobietami? Chcesz lepiej poznać mężczyn? U nas znajdziesz odpowiedź na każde pytanie, dotyczące kobiet i mężczyzn. Niezbędnik każdej kobiety. Niezbędnik każdego mężczyzny. Porady na każdy temat

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.