porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
Dlaczego ludzie się kochają? Od dawien dawna ludzie parowali się i uprawiali seks. Nawet ...
Jak sprawdzić, czy podobasz się chłopakowi? Po czym poznać, że chłopak jest w Tobie zakochany? Sprawdź, czy mu się podobasz!

Jak rozpoznać, że podobasz się chłopakowi?

Nie od dziś wiadomo, że wiosną zakochuje się najwięcej osób. Słońce, kwitnące kwiaty i śpiew ptaków sprzyjają nawiązywaniu bliskich relacji. Problem pojawia się kiedy dziewczyna jest zakochana po uszy, a po chłopaku nie widać czy odwzajemnia uczucie. Mówimy, jak sprawdzić, czy podobasz się chłopakowi!
Jak rozpoznać, że podobasz się chłopakowi?
Sprawdź po czym poznać, że podobasz się chłopakowi! fot.: sxc.hu

Tak naprawdę dziewczyna nigdy nie ma 100 % pewności, że podoba się chłopakowi, dopóki on sam nie wyzna jej swoich uczuć. Jest jednak parę symptomów, które mogą być dla Ciebie wskazówką, że chłopak jest Tobą zainteresowany.

Wspólne spędzanie czasu

Po pierwsze, jeżeli chłopak jest  zainteresowany dziewczyną, będzie chciał spędzać z nią jak najwięcej czasu. Zacznie się interesować tym co Ty, chodzić w te same miejsca, odwiedzać te same kawiarnie, do których chodzisz, aby być jak najbliżej Ciebie. Sam będzie wychodził z propozycją spotkań, nie czekając, aż się odezwiesz.

Mowa ciała

Chłopak, który chce być blisko Ciebie nieświadomie będzie okazywał to mową swojego ciała. Jeżeli jest Tobą zainteresowany będzie starał się stać tak, aby wasze ciała się dotykały. Nieświadomie podczas rozmowy będzie zwracał całe ciało w Twoją stronę. Często na tym etapie chłopak nieświadomie naśladuje mimikę i ruchy dziewczyny, która mu się podoba.

Droczenie się

Każdy z nas zna powiedzenie "kto się czubi ten się lubi". Jest w tym dużo prawdy. Chłopak, który jest Tobą zainteresowany zacznie Ci docinać i droczyć się z Tobą tylko po to, żebyś zwróciła na niego uwagę.

Szukanie kontaktu

Jeśli podobasz się chłopakowi zaczniesz dostawać od niego po kilka wiadomości dziennie. Każda będzie dotyczyła czegoś błahego, co koniecznie musi być z Tobą przedyskutowane. Odpowiadaj na jego sms-y i pokazuj, że jesteś zainteresowana utrzymywaniem kontaktu z nim.

Komplementy

Zakochany chłopak ocenia swój obiekt westchnień w samych superlatywach. Jeżeli spodobałaś mu si,ę będzie często prawił Ci komplementy. Zauważy Twoją nową fryzurę, sukienkę, albo kolczyki. 

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Zobacz koniecznie
JAK POZNAĆ, ŻE MU SIĘ PODOBAM? Czy podobasz się chłopakowi?

Jest wiele oznak, że Ty mu się podobasz. I co z tym zrobisz? Po czym poznać, że mu się podobasz? Jak poznać, że mu się nie podobasz?

Aktualizacja: 16.07.2014 18:28
None
Pytania i
Odpowiedzi
STREFA
UŻYTKOWNIKÓW
  • ZAPYTAJ
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Anna Gzyra: kim jest? [RODZINA, KARIERA]
Anna Gzyra: kim jest? [RODZINA, KARIERA]

Piękna, utalentowana, skromna. Anna Gzyra to jedna z najciekawszych polskich ...

BAZA PORAD

Mowimyjak.pl duży i popularny portal poradniczy. Sprawdź dział KOBIETA I MĘŻCZYZNA, znajdziesz wszystko o kobietach i mężczyznach. Ciekawe artykuły dla nowoczesnych kobiet i prawdziwych mężczyn. Relacje między kobietą i mężczyzną. Potrzeby kobiet i mężczyn. Związki kobiety i mężczyzny. Zerwanie i rozstanie. Mówimy, jak dbać o związek? Jak zaręczyny zmieniają kobietę i mężczyznę? Mówimy jak przygotować się do wspólnego mieszkania. Kiedy brać ślub? Moda, uroda i miłość – czyli codzienna porcja inspiracji dla kobiet. Jak zrobić makijaż permanentny? Dla mężczyn porady dotyczące sportu, motoryzacji, seksu, nowych technologii i wiele innych. Podpowiemy gdzie zabrać kobietę na randkę. Wiek średni czy kryzys wieku średniego? Strefy erogenne a udany sex. Kobieta w ciąży. Kobieta i mężczyzna przed pierwszymi narodzinami. Interesujesz się kobietami? Chcesz lepiej poznać mężczyn? U nas znajdziesz odpowiedź na każde pytanie, dotyczące kobiet i mężczyzn. Niezbędnik każdej kobiety. Niezbędnik każdego mężczyzny. Porady na każdy temat

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody MURATOR S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody MURATOR S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.