porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
Jak być odważnym? Jak nauczyć się być dzielnym?
Jak być odważnym? Jak nauczyć się być dzielnym? Odważni i pewni siebie ludzie są bohaterami legend, historii. Czy ...
Po czym poznać, że podobasz się chłopakowi?

Jak rozpoznać, że podobasz się chłopakowi?

Wiele razy zastanawiałaś się, czy chłopak na którego zwróciłaś uwagę, odwzajemnia twoje uczucia? Na szczęście jest kilka sztuczek, dzięki którym będziesz mogła być pewna, że ON jest tobą zainteresowany! Jak dowiedzieć się czy podobasz się wybranemu chłopakowi?

Czasami, bez najmniejszych kłopotów wiadomo czy podobasz się drugiej osobie. Dużo częściej jest jednak tak, że gra w przysłowiowego "kotka i myszkę" trwa dużo dłużej, niż chciałyby obie strony. Istnieją jednak niezawodne sposoby na sprawdzenie, czy twoje uczucie jest odwzajemnione. Sprawdź jakie!

  1. Uwaga. Jest kluczowa przy stwierdzeniu, czy druga strona jest tobą zainteresowana. Mogą być to ukradkowe spojrzenia, ogromne zainteresowanie wszystkim, co masz do powiedzenia, wyjątkowa ilość zadawanych pytań. Wszystko to świadczy o ciekawości i zainteresowaniu drugą osobą.

  2. Pamięć. Jeśli chłopak pamięta o czymś, o czym jedynie wspomniałaś podczas którejś z waszych rozmów i daje ci o tym do zrozumienia (może to być jakiś szczegół: data, imię, upodobanie) to znak, że to, co mówisz jest dla niego wyjątkowo ważne.

  3. Kontakt. Jeśli posiadacie swoje numery i dostajesz od niego wiadomości bez specjalnego celu i znaczenia, o charakterze spostrzeżeń czy żartów, którymi postanowił się z tobą podzielić, możesz być pewna, że jest tobą zainteresowany.

  4. Twarz i mowa ciała. To niezawodne znaki, które odbieramy podświadomie, ale często nie zdajemy sobie z nich sprawy. Powiększone źrenice podczas rozmowy świadczą, że bardzo podobasz mu się fizycznie. Małpowanie mowy ciała w sytuacji, gdy siedzicie blisko siebie, ale wasza uwaga skupiona jest na jakimś przedmiocie zewnętrznym - szkoleniu, wykładzie, konferencji znaczy, że dla niego cel spotkania jest nieco inny, niż dla wszystkich i nie może oderwać od ciebie myśli.

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Zobacz koniecznie
Jak dać znać chłopakowi, że Ci się podoba? Jak dać znać chłopakowi, że Ci się podoba?

Wypatrzyłaś w tłumie mężczyznę, który wzbudził twoje zainteresowanie? Teraz ty przykuj jego uwagę i oczaruj prostymi trikami.

Jak flirtować? 10 sposobów na flirtowanie Jak flirtować? 10 sposobów na flirtowanie

Flirtowanie to sztuka, jednak sztuka nietrudna. Warto więc poznać jej tajniki, które z pewnością ułatwią ci zbliżenie się do interesującego cię mężczyzny. Jak flirtować aby stać się mistrzynią...

JAK NIE PODRYWAĆ? Czego nie robić, aby nie zrazić do siebie atrakcyjnego nieznajomego? JAK NIE PODRYWAĆ? Czego nie robić, aby nie zrazić do siebie atrakcyjnego nieznajomego?

Kto z nas nie próbował choć raz zwrócić na siebie uwagi atrakcyjnego nieznajomego? Niestety dla niektórych – mimo szczerych chęci i podejmowania kolejnych prób - flirt jest sprawą kłopotliwą, a...

Aktualizacja: 23.07.2013 18:17
Źródło: mowimyjak.pl
None
Pytania i
Odpowiedzi
STREFA
UŻYTKOWNIKÓW
  • ZAPYTAJ
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Kim jest Polak na tronie i czy to na poważnie?
Kim jest Polak na tronie i czy to na poważnie?

W ramach promocji 4. sezonu kultowego już serialu "Gra o ...

BAZA PORAD

Mowimyjak.pl duży i popularny portal poradniczy. Sprawdź dział KOBIETA I MĘŻCZYZNA, znajdziesz wszystko o kobietach i mężczyznach. Ciekawe artykuły dla nowoczesnych kobiet i prawdziwych mężczyn. Relacje między kobietą i mężczyzną. Potrzeby kobiet i mężczyn. Związki kobiety i mężczyzny. Zerwanie i rozstanie. Mówimy, jak dbać o związek? Jak zaręczyny zmieniają kobietę i mężczyznę? Mówimy jak przygotować się do wspólnego mieszkania. Kiedy brać ślub? Moda, uroda i miłość – czyli codzienna porcja inspiracji dla kobiet. Jak zrobić makijaż permanentny? Dla mężczyn porady dotyczące sportu, motoryzacji, seksu, nowych technologii i wiele innych. Podpowiemy gdzie zabrać kobietę na randkę. Wiek średni czy kryzys wieku średniego? Strefy erogenne a udany sex. Kobieta w ciąży. Kobieta i mężczyzna przed pierwszymi narodzinami. Interesujesz się kobietami? Chcesz lepiej poznać mężczyn? U nas znajdziesz odpowiedź na każde pytanie, dotyczące kobiet i mężczyzn. Niezbędnik każdej kobiety. Niezbędnik każdego mężczyzny. Porady na każdy temat

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody MURATOR S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody MURATOR S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.