porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
PIERWSZE RANDKI - jak uniknąć katastrofy?
PIERWSZE RANDKI - jak uniknąć katastrofy? Pierwsze randki przesądzają o tym, czy znajomość się rozwinie. Czasem ...
Sprawdź, czy partnerka przyprawia Ci rogi. Po czym poznać, że żona cię zdradza?

Jak poznać, że żona zdradza? Jakie zachowanie może świadczyć, że kobieta spotyka się z innym?

Jak poznać, że żona zdradza? Jakie zachowanie może świadczyć, że kobieta spotyka się z innym?
Jeśli twoja żona czeka, aż zaśniesz i gdzieś dzwoni albo pisze smsy to już bardzo podejrzane... fot.: Photos.com
Dla wszystkich chorobliwie zazdrosnych mężów mamy dobrą wiadomość. Polki zdradzają rzadziej niż ich partnerzy. Jeśli jednak nadal masz wrażenie, że małżonka przyprawia ci rogi, sprawdź jakie są symptomy zdrady u kobiet.

Według badań seksuologa prof. Zbigniewa Izdebskiego 30% mężczyzna ma problemy z dochowaniem wierności, podczas gdy w przypadku kobiet jest to tylko 20%. Najwięcej zdrad jest w woj. zachodniopomorskim, a najmniej w wielkopolskim. Najczęściej zdradzają osoby w wieku 40-49 lat.

Prof. Izdebski podpowiada, żeby zwracać uwagę na każde nietypowe zachowanie partnera, bo może ono świadczyć o jego zdradzie. Bo choć zdradzającym może się wydawać, że są tacy sprytni, to można zaobserwować pewne sygnały zdrady.

  • Jeśli twoja partnerka ma nową fryzurę, szczególnie staranny makijaż, lub nagle zaczęła co tydzień zmieniać kolor paznokci to powinno wzbudzić twoją czujność. 

  • Jeśli jednocześnie zaczęła ubierać się odważniej i bardziej kolorowo, a przy tym okazało się, że uwielbia mini i głębokie dekolty, mimo że zawsze twierdziła, że ich nie znosi - zachowaj czujność!

  •  Jesli dodatkowo od niedawno bardzo męczą ją prace domowe, to już znak, że coś może być na rzeczy.

  • Jeśli jednocześnie odkryjesz, że twoja partnerka, czeka aż zaśniesz i gdzieś dzwoni albo pisze smsy. To już bardzo podejrzane.

  •  Jeśli zauważysz również, że coraz częściej wieczorami boli ją głowa, to w zasadzie masz pewność, że nie jest ci wierna.

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Zobacz koniecznie
Jak odzyskać chłopaka? Jak walczyć o uczucie? Jak odzyskać chłopaka? Jak walczyć o uczucie?

Jak odzyskać chłopaka? To pytanie zadaje sobie sporo dziewczyn po tym, jak odchodzi od nich ten, w którym były zakochane. Czy można odzyskać kogoś, kto już nie chce kontynuować relacji? To zależy od...

JAK NIE PODRYWAĆ? Czego nie robić, aby nie zrazić do siebie atrakcyjnego nieznajomego? JAK NIE PODRYWAĆ? Czego nie robić, aby nie zrazić do siebie atrakcyjnego nieznajomego?

Kto z nas nie próbował choć raz zwrócić na siebie uwagi atrakcyjnego nieznajomego? Niestety dla niektórych – mimo szczerych chęci i podejmowania kolejnych prób - flirt jest sprawą kłopotliwą, a...

Czego NIGDY nie mówić mężczyźnie? Czego NIGDY nie mówić mężczyźnie?

Jeśli od razu, na pierwszej randce, mówisz mu, na co chorowałaś w dzieciństwie czy wspominasz, jak świetni w łóżku byli twoi poprzedni partnerzy, to na pewno nie jest najlepszy pomysł na...

Aktualizacja: 08.09.2014 08:53
Autor: WoŁ
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Tymon Tymański - kim jest? [KARIERA, RODZINA]
Tymon Tymański - kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Kompozytor, multiinstrumentalista, poeta, prozaik, założyciel zespołów takich jak: Miłość(1988 ...

Mowimyjak.pl duży i popularny portal poradniczy. Sprawdź dział KOBIETA I MĘŻCZYZNA, znajdziesz wszystko o kobietach i mężczyznach. Ciekawe artykuły dla nowoczesnych kobiet i prawdziwych mężczyn. Relacje między kobietą i mężczyzną. Potrzeby kobiet i mężczyn. Związki kobiety i mężczyzny. Zerwanie i rozstanie. Mówimy, jak dbać o związek? Jak zaręczyny zmieniają kobietę i mężczyznę? Mówimy jak przygotować się do wspólnego mieszkania. Kiedy brać ślub? Moda, uroda i miłość – czyli codzienna porcja inspiracji dla kobiet. Jak zrobić makijaż permanentny? Dla mężczyn porady dotyczące sportu, motoryzacji, seksu, nowych technologii i wiele innych. Podpowiemy gdzie zabrać kobietę na randkę. Wiek średni czy kryzys wieku średniego? Strefy erogenne a udany sex. Kobieta w ciąży. Kobieta i mężczyzna przed pierwszymi narodzinami. Interesujesz się kobietami? Chcesz lepiej poznać mężczyn? U nas znajdziesz odpowiedź na każde pytanie, dotyczące kobiet i mężczyzn. Niezbędnik każdej kobiety. Niezbędnik każdego mężczyzny. Porady na każdy temat

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.