porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
Sekstaśmy Edyty Herbuś? Dawid Ozdoba i WIECZÓR PANIEŃSKI Były partner Edyty Herbuś, Dawid Ozdoba wydaje książkę o jego ...
Jak napisać list miłosny do ukochanej? Jak napisać listy miłosny do ukochanego?

Jak napisać list miłosny? KROK PO KROKU

Jak napisać list miłosny? KROK PO KROKU

Długi czy krótki - ważne, aby list miłosny miał w sobie mocny ładunek emocjonalny!

fot.: sxc.hu
Walentynki to okazja do miłosnych wyznań również w formie listu. Jeśli nie masz odwagi powiedzieć o swoich uczuciach osobiście lub pragniesz wyrazić wiele emocji i odczuć ubranych w piękne słowa, podaruj ukochanej osobie list miłosny. Mówimy, jak krok po kroku napisać list miłosny i stworzyć oryginalny prezent na walentynki.

Listy miłosne mogą przybierać różną formę. Czasem jest to wyznanie uczuć, innym razem opis waszego związku i podziękowanie za wspólnie spędzone chwile. Sztuka pisania listów miłosnych odchodzi w zapomnienie w epoce internetu, dlatego z okazji walentynek warto porwać się na szalony gest i napisać partnerowi list miłosny.

Jak napisać list miłosny?

  1. Wybierz odpowiednią papeterię, w zależności od potrzeb - elegancką, klasyczną lub ekstrawagancką.
  2. List miłosny zacznij od skierowania się do adresata "Kochana Marto", "Drogi Marku" lub po prost tak, jak nazywasz partnera.
  3. We wstępie możesz opisać uczucia towarzyszące pisaniu listu lub Twoje refleksje na temat niespodzianki, jaką właśnie szykujesz ukochanej osobie.
  4. W rozwinięciu listu miłosnego opisz swoje uczucia. Możesz dotknąć każdego tematu, o jakim czasem wstyd ci mówić.
  5. Zakończ list miłosny gorącym wyznaniem lub zapowiedzią wspólnie spędzonego wieczoru. Jeśli chcesz stworzyć bardziej tajemniczy klimat, podpisz się pseudonimem.

>>> Więcej pomysłów na walentynki [KLIKNIJ!]

Pamiętaj, że współczesny list miłosny nie ma narzuconej formy. Ważny jest ładunek emocjonalny, jaki włożysz w jego przygotowanie. Każdy element się liczy - ukochanemu lub partnerce wpadnie w oko nawet serduszko naszkicowane obok słów "Kocham Cię". Do koperty możesz włożyć płatki kwiatów lub spryskać ją perfumami.

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Aktualizacja: 05.02.2015 14:31
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
PAWEŁ PAWLIKOWSKI: kim jest reżyser filmu „Ida”?
PAWEŁ PAWLIKOWSKI: kim jest reżyser filmu „Ida”?

Paweł Pawlikowski urodził się w Polsce, ale jako 14-latek wyjechał ...

Mowimyjak.pl duży i popularny portal poradniczy. Sprawdź dział KOBIETA I MĘŻCZYZNA, znajdziesz wszystko o kobietach i mężczyznach. Ciekawe artykuły dla nowoczesnych kobiet i prawdziwych mężczyn. Relacje między kobietą i mężczyzną. Potrzeby kobiet i mężczyn. Związki kobiety i mężczyzny. Zerwanie i rozstanie. Mówimy, jak dbać o związek? Jak zaręczyny zmieniają kobietę i mężczyznę? Mówimy jak przygotować się do wspólnego mieszkania. Kiedy brać ślub? Moda, uroda i miłość – czyli codzienna porcja inspiracji dla kobiet. Jak zrobić makijaż permanentny? Dla mężczyn porady dotyczące sportu, motoryzacji, seksu, nowych technologii i wiele innych. Podpowiemy gdzie zabrać kobietę na randkę. Wiek średni czy kryzys wieku średniego? Strefy erogenne a udany sex. Kobieta w ciąży. Kobieta i mężczyzna przed pierwszymi narodzinami. Interesujesz się kobietami? Chcesz lepiej poznać mężczyn? U nas znajdziesz odpowiedź na każde pytanie, dotyczące kobiet i mężczyzn. Niezbędnik każdej kobiety. Niezbędnik każdego mężczyzny. Porady na każdy temat

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.