porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
Kocham go. Jak mu się przyśnić?
Kocham go. Jak mu się przyśnić? Sen to fascynujące zjawisko, nieco już opisane przez naukowców, ale ...
Swag - co oznacza Swag?

Co to znaczy Swag? Co to jest?

Swag to ostatnio bardzo mocne słowo, wręcz nadużywane w internecie. Również przez młodych w prawdziwym świecie. Wielu przy tym zastanawia się, co oznacza słowo Swag. Jeśli również nie wiecie, to mamy dla Was odpowiedź. Mówimy, czym jest Swag?

Swag jak hipster

Moda na używanie słowa Swag przyszła do nas, jak większość naprawdę dziwnych rzeczy, prosto z zachodu. Jeśli sądzicie, że może to oznaczać coś normalnego, to już w tym momencie możecie przestać czytać ten tekst.

Bo Swag to po prostu... pewnego rodzaju hipsterzy. Wszystko co jest związane z szeroko pojętym lansem, co jest modne i na topie można określić Swag. Do tego dochodzi pewność siebie i element, dzięki któremu będziemy widoczni w tłumie. Proste przykłady - dziewczyna w super leginsach? SWAG! Topowe okulary z grubymi oprawkami? SWAG! Raybany na nosie? SWAG! itp., itd. Dlatego właśnie określenia Swag tak często używa się w odniesieniu  do różnego rodzaju gwiazdek typu Justin Bieber.

Swag jakiego wielu nie zna

Właśnie w takim znaczeniu używa się głównie Swag. Jednak zastanawiamy się, czy młodzież nagminnie używająca tego wyrazu, jak niegdyś LOL, a dziś również "LOL smutny" (co jest w ogóle bez sensu!), zdaje sobie sprawę, że niegdyś to był skrót, który oznaczał "Secretly We Are Gays". Grupa taka została utworzona w Stanach Zjednoczonych w latach 60. Dla tych, którzy nie znają angielskiego, tłumaczenie - "W sekrecie jesteśmy gejami"...

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Aktualizacja: 25.07.2013 14:49
Autor: emema
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Kazimierz Moskal - kim jest nowy trener Wisły Kraków? Co o nim wiemy? [KARIERA, RODZINA]

Kazimierz Moskal został trenerem Wisły - już po raz trzeci. Czy ...

Mowimyjak.pl duży i popularny portal poradniczy. Sprawdź dział KOBIETA I MĘŻCZYZNA, znajdziesz wszystko o kobietach i mężczyznach. Ciekawe artykuły dla nowoczesnych kobiet i prawdziwych mężczyn. Relacje między kobietą i mężczyzną. Potrzeby kobiet i mężczyn. Związki kobiety i mężczyzny. Zerwanie i rozstanie. Mówimy, jak dbać o związek? Jak zaręczyny zmieniają kobietę i mężczyznę? Mówimy jak przygotować się do wspólnego mieszkania. Kiedy brać ślub? Moda, uroda i miłość – czyli codzienna porcja inspiracji dla kobiet. Jak zrobić makijaż permanentny? Dla mężczyn porady dotyczące sportu, motoryzacji, seksu, nowych technologii i wiele innych. Podpowiemy gdzie zabrać kobietę na randkę. Wiek średni czy kryzys wieku średniego? Strefy erogenne a udany sex. Kobieta w ciąży. Kobieta i mężczyzna przed pierwszymi narodzinami. Interesujesz się kobietami? Chcesz lepiej poznać mężczyn? U nas znajdziesz odpowiedź na każde pytanie, dotyczące kobiet i mężczyzn. Niezbędnik każdej kobiety. Niezbędnik każdego mężczyzny. Porady na każdy temat

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.