porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
Mozil o Opolu: za co TVP chce pozwać Czesława Mozila? Czesław Mozil dołączył do osób, które krytykują największy festiwal polskiej ...
Pierwszy koncert eks-beatlesa Paula McCartneya w Polsce! ile kosztują bilety?

Koncert PAULA MCCARTNEYA W WARSZAWIE. Kiedy koncert, gdzie kupić bilety?

O koncercie Paula McCartneya w Polsce mówiło się od dawna, ale nikt w to nie wierzył. Wszystko przez horrendalne honoraria, jakich życzy sobie Paul McCartney. Jednak okazało się, że można. 22 czerwca słynny eks-beatles wystąpi na Stadionie Narodowym. Ile kosztują bilety na koncert McCartneya w Warszawie? Gdzie je kupić?
Koncert PAULA MCCARTNEYA W WARSZAWIE. Kiedy koncert, gdzie kupić bilety?

Koncert Paula McCartneya w Polsce już 22 czerwca!

fot.: źródło www.paulmccartney.com

To będzie pierwszy koncert McCartneya w Polsce i druga wizyta członka słynnej „czwórki z Liverpoolu” w naszym kraju. Poprzednio gościł u nas perkusista The Beatles – Ringo Starr, jednak koncert McCartneya ma zupełnie inną rangę.

Ten jeden z najwybitniejszych twórców w historii muzyki popularnej był filarem The Beatles. Z Johnem Lennonem stworzył jeden z najważniejszych duetów na rockowej i popowej scenie. Ich piosenki inspirują kolejne pokolenia, wciąż są bardzo popularne.

Ale McCartney to nie tylko The Beatles. Po rozpadzie najsłynniejszego zespołu w historii stworzył – wraz z żoną, Lindą – grupę Wings. Święciła ona triumfy przez całe lata 70. Jej największym przebojem była piosenka „Live And Let Die” którą wykorzystano w filmie o przygodach Jamesa bonda pod tym samym tytułem.

W latach 80. zaczął pracował pod własnym nazwiskiem. Nagrał kilka przebojowych płyt, a jego duety z Michaelem Jacksonem („Say Say Say” i „The Girl Is Mine”) oraz Steviem Wonderem („Ebony And Ivory”) weszły do kanonu białego i czarnego popu.

Koncert Paula McCartneya w Polsce

Warszawski koncert Paula McCartneya będzie częścią wielkiej światowej trasy koncertowej zorganizowanej z okazji 70. urodzin, podsumowującej 40-lecie solowej kariery McCartneya. Dlatego w jego trakcie usłyszymy największe przeboje tego znakomitego artysty. Oczywiście nie zabraknie też piosenek Beatlesów.

Bilety na koncert Paula McCartneya na Stadionie Narodowym (w cenie od od 242 zł do 1100 zł) znajdą się w sprzedaży w piątek, 22 marca 2013 r. o godz. 10.00 m .in na stronie Eventim.pl oraz livenation.pl.

Posłuchaj jednego z przebojów Paula McCartneya "Silly Love Songs"
MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Zobacz koniecznie
Kim jest Paul McCartney i gdzie możemy go spotkać? Kiedy będzie pierwszy koncert McCartneya w Polsce? Kim jest Paul McCartney i gdzie możemy go spotkać? Kiedy będzie pierwszy koncert McCartneya w Polsce?

Paul McCartney na pewno należy do historii. Do historii muzyki rozrywkowej, na którą miał, i wciąż ma, ogromny wpływ.

Byli członkowie The Beatles nagrywają nowe płyty. Kiedy ukażą się ich albumy?

Dwaj żyjący członkowie The Beatles - Paul McCartney i Ringo Starr - niebawem wydadzą nowe studyjne płyty. Zarówno wybitny gitarzysta, jak i perkusista The Beatles mają ich już w dorobku kilkanaście....

Aktualizacja: 22.06.2013 21:26
Autor: Tomasz Lada
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Kim jest Joanna Jędrzejczyk?
Kim jest Joanna Jędrzejczyk?

W Polsce niekwestionowanym mistrzem MMA jest Mamed Chalidow. Jednak to ...

Mowimyjak.pl nie jest jak muzodajnia.pl. Jest dużo fajniejsze. Mówimy jakiej muzyki warto słuchać. Co trzeba wiedzieć o gwiazdach takich jak Doda, Rihanna, U2, Lady, GaGa, Eminem, Madonna. . Muzyka.pl - nowości, wydarzenia, teledyski, koncerty. Codzienna dawka porad, informacji z rynku muzyki polskiej i zagranicznej. Wszystko na temat: muzyka disco polo, muzyka mp3, teledyski, muzyka klubowa, muzyka dla dzieci. Porady na każdy temat

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.