porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
Twoja twarz brzmi znajomo – co to za show? Kiedy emisja? Twoja twarz brzmi znajomo to nowy show Polsatu z udziałem ...
Kto odpadł z "Tańca z gwiazdami"? Kto najlepiej zatańczył w "Tańcu z gwiazdami"? Co wydarzyło się w pierwszym odcinku "Tańca z gwiazdami"?

Taniec z gwiazdami - kto odpadł, kto zaprezentował się najlepiej?

Za nami pierwszy odcinek tanecznego show polsatu - "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami". Telewidzowie mogli po raz pierwszy zobaczyć show w nowym wydaniu. Mówimy kto najbardziej oczarował jury i telewidzów, a kto odpadł z programu!
Taniec z gwiazdami - kto odpadł, kto zaprezentował się najlepiej?
fot.: www.polsat.pl

W pierwszym odcinku polsatowskiego "Tańca z gwiazdami" konkursowo tańczyły tylko kobiety. Panie miały zatańczyć walca angielskiego, bądź cha chę. Jury w składzie: Beata Tyszkiewicz, Iwona Pavlović, Michał Malitowski oraz Andrzej Grabowski oceniało gwiazdy dosyć delikatnie i lekko. 

Najlepszą ocenę dostała Joanna Moro tańcząca z Rafałem Maserakiem, który zaraz po tańcu skomplementował Moro słowami: "Joanna ma idealną figurę do tańca, ma długie nogi i ręce. Jest piękną kobietą. Ale w duszy jest małą dziewczynką". Malitowski i Pavlović nie mogli wyjść z podziwu dla talentu i wdzięku aktorki. 

Najsłabszymi parami byli Violetta Arlak i Krzysztof Hulboj oraz Natalia Siwiec z Janem Klimentem. Szczególnie występ Natalii Siwiec nie spotkał się z dobrymi komentarzami ze strony jury programu. Pavlović dobitnie powiedziała "Natalio masz szczęście, że twój partner zawsze Cię złapie. Te nóżki się tak chybotały. Nie było bioderek, nóżek, nie było niczego. Jest tak źle, że teraz może być już tylko lepiej". Tyszkiewicz dodała do tej wypowiedzi krótko "Nie da się tańczyć za partnerkę".

Decyzją telewidzów z programem pożegnali się Violetta Arlak i Krzysztof Hulboj. Tym razem miłość telewidzów obroniła Natalię Siwiec i Jana Klimenta, którzy pierwszy odcinek "Tańca z gwiazdami" zdecydowanie zaliczyć mogą do nieudanych.


MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Zobacz koniecznie
Kto wystąpi w "Tańcu z gwiazdami" w Polsacie?

Na wiosnę 2014 roku rusza 14 edycja Tańca z gwiazdami. Tym razem jednak nie będzie to jednak program TVN! Taneczne show zobaczymy w Polsacie. Kto wystąpi? Same gwiazdy...

Taniec z gwiazdami: w jakie dni będzie emitowany? Taniec z gwiazdami: w jakie dni będzie emitowany?

Na początku marca ruszy pierwsza edycja "Tańca z gwiazdami" telewizji Polsat. Program dotychczas nadawany w TVN zakupiony został przez zarząd Polsatu. Mówimy, w jakie dni emitowany będzie "Taniec z...

Aktualizacja: 08.03.2014 11:34
None
Pytania i
Odpowiedzi
STREFA
UŻYTKOWNIKÓW
  • ZAPYTAJ
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Julia Lemigova, żona Martiny Navratilovej - kim jest? [KARIERA, RODZINA]
Julia Lemigova, żona Martiny Navratilovej - kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Ostatnia Miss ZSRR, laureatka Miss Universe z 1992 roku, mówiąca ...

BAZA PORAD
Mowimyjak.pl duży i popularny portal poradniczy. Znajdziesz tutaj - TV, serial - opisy ulubionych seriali oraz dowiesz się co nowego w telewizji. Ulubione filmy i seriale. Filmy przygodowe. Serial online najlepszy i Najlepsze seriale emitowane w TVN, Polsat, TVP 1, TVP 2, HBO. Polskie seriale. Kultowe filmy. Seriale on-line. Najlepsze darmowe seriale online. Seriale, które możesz obejrzeć bez limitu za darmo. Recenzje filmów. Aktorzy, aktorki. Sensacje z życia gwiazd. Program telewizyjny, program TV. Świat seriali. Filmy po polsku. Filmy z lektorem. Nowości filmowe. Plotki filmowe. Skandale z życia gwiazd. Pikantne życie gwiazd. Najnowsze plotki. Porady na każdy temat
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.