porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
ZOSTAŃ GWIAZDĄ FILMOWĄ - internetowy talent show. Jak się dostać do programu? Kiedy i gdzie są castingi? W "Zostań Gwiazdą Filmową" może wziąć udział każdy, kto czuje ...
KIEDY Tylko taniec emisja Polsat piątek godz. 20.00 Kim jest Krystyna Mazurówna, Joanna Liszowska, Alan Andersz i Michał Malitowski - jurorzy nowego programu Polsatu "Tylko taniec. Got to dance"?

KIM są jurorzy show TYLKO TANIEC. Got To Dance: Krystyna MAZURÓWNA, Joanna LISZOWSKA, Alan ANDERSZ, Michał MALITOWSKI?

Na antenie Polsatu emitowane jest w piątkowe wieczory show "Tylko taniec. Got to dance". Program jest konkurencją dla „You Can Dance”. W przeciwieństwie do TVN-owskiego show w Polsacie swoich sił mogą spróbować zarówno soliści, jak i grupy taneczne, i to we wszystkich możliwych dyscyplinach. Chętnych, którzy marzą o karierze tanecznej ocenia czteroosobowe jury w składzie: Krystyna Mazurówna (przewodnicząca), Joanna Liszowska, Michał Malitowski i Alan Andersz. Mówimy, kim są jurorzy programu „Tylko taniec. Got to dance” i kto poprowadzi show. Jak dostać się do show Polsatu?  
SKOMENTUJ

Krystyna Mazurówna

Krystyna Mazurówna to ekscentryczna tancerka i choreografka. Legenda polskiego tańca. Prekursorka jazzu w tańcu. Prowadziła własny zespół tańca jazzowego Fantom. Występowała w Teatrze Wielkim w Warszawie i Operetce Warszawskiej. W 1968 roku wyjechała do Paryża, gdzie przez kilka lat była solistką Casino de Paris. W swojej książce autobiograficznej wymienia kilkanaście zawodów, które wykonywała – by zarobić na kredyt, za który kupiła mieszkanie: szatniarka, bileterka w kinie, asystentka stylistki przy pokazach mody, kelnerka, kasjerka w teatrze, kierowniczka sklepu z winami, właścicielka baru dla artystów, producentka programów.

Słowem - prawdziwa artystka, fachowiec i jednocześnie barwna postać z gatunku tych, które media uwielbiają. Czy Krystyna Mazurówna sprawdzi się w roli jurora, czas pokaże, ale wszystko wskazuje na to, że szykuje się mocna konkurencja dla Czarnej Mamby, czyli Iwony Pavlović oceniającej tancerzy w „Tańcu z gwiazdami”. Zresztą Mazurówna miała już do czynienia z innym tanecznym show – w konkurencyjnym „You Can Dance” TVN-u przygotowywała choreografię do niektórych występów.

Joanna Liszowska

Joanna Liszowska to aktorka znana z wielu seriali (m.in. "Na dobre i na złe", "Kryminalni"), aktywna również w teatrze - ostatnio można ją zobaczyć na scenach Komedii i 6. piętra. Liszowska ma też na koncie udział w wielu telewizyjnych show - choć sukcesy odnosiła raczej w tych muzycznych, a nie tanecznych. W 2007 r. wygrała II edycję show „Jak oni śpiewają” w Polsacie (gwiazdy polskich seriali śpiewały znane piosenki, które oceniali jurorzy i widzowie). Prowadziła też piątą edycję tego programu. W 2006 r. wystąpiła w czwartej edycji „Tańca z gwiazdami” (zajęła 5. miejsce). Mężem Liszowskiej jest szwedzki biznesmen Ola Serneke, w 2011 r. aktorka urodziła córkę Emmę.

Alan Andersz

Więcej w spólnego z tańcem ma kolejny aktor w składzie jury „Tylko taniec” - Alan Andersz. Najbardziej znany jest z serialu „39 i pół”, gdzie grał Patryka Jankowskiego, syna „prawieczterdziestolatka”, w którego wcielił się Tomasz Karolak. Andersz jest także zawodowym tancerzem – występował m.in. w grupie tanecznej V2 prowadzonej przez Austina Egurolę. Wziął też udział w piątej edycji „Tańca z gwiazdami” (zajął 6. miejsce).

Michał Malitowski

Michał Malitowski to dwukrotny mistrz świata w tańcach latynoamerykańskich. Również dwukrotnie zdobywał tytuł wicemistrza świata, a 13-krotnie tytuł mistrza Polski. Od 10 lat taneczną partnerką Malitowskiego jest Belgijka Joanna Leunis.

Gospodarzami "Tylko taniec. Got to dance" będą Maciej Dowbor i Katarzyna Kępka (prezenterka stacji muzycznej Viva Polska). Program jest nadawany w Polsacie w soboty o godz. 20.00.

Krystyna Mazurówna Solo na scenie... po latach

 
MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Aktualizacja: 01.03.2013 21:15
Autor: mksiazko - tekst użytkownika portalu Mowimyjak.pl
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Tomasz Śliwiński, reżyser. Kim jest? [KARIERA, RODZINA]
Tomasz Śliwiński, reżyser. Kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Jego krótkometrażowy film dokumentalny podbił serca widowni na całym świecie ...

Mowimyjak.pl duży i popularny portal poradniczy. Znajdziesz tutaj - TV, serial - opisy ulubionych seriali oraz dowiesz się co nowego w telewizji. Ulubione filmy i seriale. Filmy przygodowe. Serial online najlepszy i Najlepsze seriale emitowane w TVN, Polsat, TVP 1, TVP 2, HBO. Polskie seriale. Kultowe filmy. Seriale on-line. Najlepsze darmowe seriale online. Seriale, które możesz obejrzeć bez limitu za darmo. Recenzje filmów. Aktorzy, aktorki. Sensacje z życia gwiazd. Program telewizyjny, program TV. Świat seriali. Filmy po polsku. Filmy z lektorem. Nowości filmowe. Plotki filmowe. Skandale z życia gwiazd. Pikantne życie gwiazd. Najnowsze plotki. Porady na każdy temat
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.