porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
Kiedy i gdzie możemy oglądać POWTÓRKI SERIALI, telenowel i programów rozrywkowych? Masz nienormowane godziny pracy i ciągle przegapiasz odcinek ulubionego serialu? ...
W jakie dni odbywa się losowanie LOTTO? O której godzinie jest losowanie LOTTO? Kiedy jest losowanie dużego lotka?

KIEDY jest losowanie Lotto? O której, na jakim programie są losowania Lotto?

Istniejący od 1957 roku Totalizator Sportowy organizuje w ciągu tygodnia loterie, w których można wygrać różnorodne pule pieniężne. Lotto to nazwa główniej gry liczbowej. W jaki dni obywa się losowanie Lotto i o jakich godzinach?

Kolektury Totalizatora Sportowego rozmieszone są na terenie całej Polski. Można w nich zawierać zakłady odnośnie kilku loterii. Losowania w Studiu Lotto są obecnie przeprowadzane i emitowane na żywo, w stacji telewizyjnej TVP Info, trzy razy w tygodniu (wtorki, czwartki i soboty o godzinie 22:15 - losowania Lotto i Mini Lotto). Transmisję losowań pozostałych gier można oglądać wyłącznie w internecie za pośrednictwem strony www.lotto.pl.

Kiedy i o której godzinie przeprowadzane są loterie?

Lotto - wtorek, czwartek, sobota, o godzinie 22:15
Mini Lotto - wtorek, czwartek, sobota, o godzinie 22:15
Multi Multi -  codziennie, o godzinie 14:00 oraz 22:15
Joker - poniedziałek, środa, piątek, o godzinie 22:15
Kaskada - od poniedziałku do soboty, o godzinie 22:15
Keno - codziennie, co 5 minut od godziny 6:45 do 22:00  
Los Milionos - okazyjnie

Największa kumulacja w Lotto miała miejsce 27 września 2011 roku, kiedy to pula na wygraną pierwszego stopnia przekroczyła 56 milionów złotych. Wówczas padły dwie wygrane, wynoszące 28 083 296,60 zł. Najwyższa wygrana w historii Lotto to suma 33 787 496,10 zł, która padła 9 lutego 2012 roku, w Gdyni.

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Zobacz koniecznie
Zmiana godziny losowania Lotto. Kiedy jest losowanie Lotto? Nowa godzina

Ważna wiadomość dla tych, którzy marzą o wygranej w Lotto: zmienia się godzina emisji losowania. Od kiedy i o której godzinie będą losowania Totalizatora Sportowego?

Aktualizacja: 27.05.2013 20:15
Autor: Rafał Mądry
None
Pytania i
Odpowiedzi
STREFA
UŻYTKOWNIKÓW
  • ZAPYTAJ
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Kim jest PIOTR SAŁYGA, mąż nieżyjącej blogerki Joanny Sałygi znanej jako Chustka? VIDEO
Kim jest PIOTR SAŁYGA, mąż nieżyjącej blogerki Joanny Sałygi znanej jako Chustka? VIDEO

Kim jest Piotr Sałyga, mąż Joanny Sałygi znanej jako Chustka ...

BAZA PORAD
Mowimyjak.pl duży i popularny portal poradniczy. Znajdziesz tutaj - TV, serial - opisy ulubionych seriali oraz dowiesz się co nowego w telewizji. Ulubione filmy i seriale. Filmy przygodowe. Serial online najlepszy i Najlepsze seriale emitowane w TVN, Polsat, TVP 1, TVP 2, HBO. Polskie seriale. Kultowe filmy. Seriale on-line. Najlepsze darmowe seriale online. Seriale, które możesz obejrzeć bez limitu za darmo. Recenzje filmów. Aktorzy, aktorki. Sensacje z życia gwiazd. Program telewizyjny, program TV. Świat seriali. Filmy po polsku. Filmy z lektorem. Nowości filmowe. Plotki filmowe. Skandale z życia gwiazd. Pikantne życie gwiazd. Najnowsze plotki. Porady na każdy temat
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.