porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
NIEWIERNI. Czy warto iść do kina na nową francuską komedię? Frywolni, czasami wręcz na granicy chamstwa, francuscy „Niewierni”, to jeden ...
Joanna Krupa wraca na polskie ekrany z nowym show!

Joanna Krupa w TVN Style! Kiedy będzie można ją oglądać w nowym reality show?

Joanna Krupa wraca na polskie ekrany! Od 22 października będzie można ją oglądać na antenie TVN Style, w reality show The Real Housewives of Miami. Mówimy, o czym jest program "Dżoana i jej przyjaciółki z Miami" i kiedy będzie można go oglądać w polskiej telewizji!
  • ZOBACZ ZDJĘCIA
Joanna Krupa w TVN Style! Kiedy będzie można ją oglądać w nowym reality show?
Dżoana i jej przyjaciółki z Miami na antenie TVN Style od 22 października! fot.: TVN

O czym jest program "Dżoana i jej przyjaciółki z Miami"?

Oryginalna nazwa programu Joanny Krupy, to "The Real Housewives of Miami". Reality show był emitowany w Stanach na antenie Bravo TV. Pokazuje on prawdziwe życie "gospodyń domowych" mieszkających na Florydzie. W programie będzie można zobaczyć jak bawią się mieszkańcy Miami. Kamera towarzyszy Joannie Krupie i głównym bohaterkom programu na każdej szalonej imprezie, a także podczas lunchu, w trakcie wystawnych bankietów i zakupów na Ocean Drive. Widzowie będą mogli także towarzyszyć bohaterkom podczas ich spotkań towarzyskich, podejrzeć ich życie od kuchni, a nawet... zajrzeć do sypialni! 

Kim są uczestniczki reality show?

Gospodynie domowe, które są bohaterkami programu z Joanną Krupą w roli głównej, to najbardziej wpływowe kobiety w Miami. Niektóre z nich zapracowały na uznanie własną pracą, a inne poślubiły wpływowych mężczyzn. Wśród "przyjaciółek" Joanny Krupy znalazły się Lisa Hochstein, Marysol Patton, Adriana De Moura-Sidi, Lea Black, Alexia Echevarria, Larsa Pippen, Karent Sierra, Cristy Rice i Ana Quincoces. Jeżeli chcesz zobaczyć, czym zajmują się panie obejrzyj naszą galerię!

Kiedy i gdzie będą emitowane odcinki reality show z Joanną Krupą?

Od 22 października reality show z Joanną Krupą, pod tytułem "Dżoana i jej przyjaciółki z Miami" będzie można oglądać na antenie TVN Style. Program, ze względu na ograniczenia wiekowe osób, które mogą go oglądać, będzie miał dość późną godzinę emisji. "The Real Housewives of Miami" będzie można oglądać w każdy poniedziałek od godziny 23.15.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

>> Kto zagra Edmure'a Tully w telewizyjnej adaptacji "Gry o tron"?

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Zobacz koniecznie
America's next TOP MODEL - czy to odpowiednik polskiego TOP MODEL. Zostań modelką?

America's next TOP MODEL różni się od polskiego programu Top Model. Zostań Modelką. Przede wszystkim tym, że jurorzy nie są tak zjadliwi i nie krytykują bardziej kobiecych kształtów kandydatek...

Aktualizacja: 27.10.2012 14:52
Autor: Monika P.
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Shia LaBeouf - kim jest? [KARIERA, RODZINA] VIDEO
Shia LaBeouf - kim jest? [KARIERA, RODZINA] VIDEO

Shia LaBeouf to niepokorna gwiazda Hollywood młodego pokolenia. Ostatnio znowu ...

Mowimyjak.pl duży i popularny portal poradniczy. Znajdziesz tutaj - TV, serial - opisy ulubionych seriali oraz dowiesz się co nowego w telewizji. Ulubione filmy i seriale. Filmy przygodowe. Serial online najlepszy i Najlepsze seriale emitowane w TVN, Polsat, TVP 1, TVP 2, HBO. Polskie seriale. Kultowe filmy. Seriale on-line. Najlepsze darmowe seriale online. Seriale, które możesz obejrzeć bez limitu za darmo. Recenzje filmów. Aktorzy, aktorki. Sensacje z życia gwiazd. Program telewizyjny, program TV. Świat seriali. Filmy po polsku. Filmy z lektorem. Nowości filmowe. Plotki filmowe. Skandale z życia gwiazd. Pikantne życie gwiazd. Najnowsze plotki. Porady na każdy temat
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.