porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
W którym serialu TVP możemy śledzić LOSY RODU LUBICZÓW? Problemy serialowej rodziny Lubiczów są znane wielu Polakom. Losy Lubiczów ...
Zobacz jak zgłosić się do programu i jakie nagrody czekają na uczestników? pan i pani house zgłoszenia

Jak dostać się do nowego programu wnętrzarskiego TVN Pan i Pani House?

Nowy program wnętrzarski TVN pod tytułem PAN I PANI HOUSE wciąż poszukuje uczestników. Zgłoś się do programu, wygraj metamorfozę swojego domu i nagrodę pieniężną. Mówimy, jak zgłosić się do programu i jakie nagrody czekają na uczestników programu?
Jak dostać się do nowego programu wnętrzarskiego TVN Pan i Pani House?
Architektka Natalia Nguyen i projektant wnętrz Tomasz Roy-Szabelewski. fot.: TVN/Agencja TVN

Jeżeli znudził cię już wygląd twojego mieszkania lub aranżacja wnętrz w których mieszkasz jest, delikatnie mówiąc, niezadowalająca, możesz zgłosić się do nowego programu wnętrzarskiego stacji TVN. Zobacz, jak zgłosić się do programu i jakie nagrody czekają na uczestników programu. 

Zgłoszenie do programu "Pan i Pani House"

Nabór uczestników do programu "Pan i Pani House" prowadzony jest już od 27 stycznia br i do dziś telewizja TVN przyjmuje kandydatów na głównych bohaterów programu. Żeby zgłosić zamiar uczestniczenia w programie trzeba jedynie wysłać wiadomość email na adres dom@tvn.pl. W wiadomości tej powinny się znaleźć następujące informacje:

  • opis osoby, która planuje uczestnictwo w programie: wiek, zawód, miasto zamieszkania, numer telefonu i kilka zdań o sobie

  • informację z kim dana osoba mieszka lub dzieli mieszkanie

  • zdjęcia lub wideo z miejsca, które ma być objęte metamorfozą

  • opis czy uzasadnienie dlaczego właśnie ta osoba ma zostać wybrana.

 Wyboru uczestników do audycji programu "Pan i Pani House" agencja TVN dokonuje na podstawie najciekawszych zgłoszeń.

Jakie nagrody czekają na uczestników nowego programu wnętrzarskiego TVN "Pan i Pani House"

Dla osób, które będą chciały wziąć udział w programie przewidziane są oczywiście okazałe nagrody. Nagrodą główną dla osoby, która zgłosi się do programu i zostanie wybrana spośród innych do uczestnictwa w audycji, będzie udział w programie "Pan i Pani House", remont i wyposażenie jednego pomieszczenia w mieszkaniu o wartości do 20 tys. zł. Dodatkową nagrodą jest też wypłata pieniężna w wysokości 11% wartości z kwoty przeznaczonej na remont pomieszczenia. 

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Zobacz koniecznie
Co Michał Szpak będzie robił z Rafałem Brzozowskim?

Michał Szpak, młody wokalista, finalista pierwszej polskiej edycji programu X Factor, niebawem wystąpi w specjalnym odcinku programu kulinarnego "Ugotowani". Będzie gotował dla doborowego...

Wnętrzarski reality-show Pan i Pani House - KIEDY I GDZIE OGLĄDAĆ?

Pan i Pani House to kolejny pomysł na program wnętrzarski, polegający na metamorfozie wnętrz. Reality show można oglądać w TVN. Czy zdobędzie popularność - czas pokaże.

Kim są PAN I PANI HOUSE, czyli Natalia Nguyen i Tomasz Roy-Szabelewski?

Pan i Pani House czyli Natalia Nguyen i Tomasz Roy-Szabelewski odmieniają nasze mieszkania. A czy wiemy, kim jest ta para architektów? Przeczytaj kim są!

Aktualizacja: 27.08.2012 12:16
Autor: Monika P.
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Günter Grass nie żyje. Kim był autor Blaszanego bębenka?
Günter Grass nie żyje. Kim był autor Blaszanego bębenka?

Günter Grass zmarł 13 kwietnia 2015 roku, w wieku 87 ...

Mowimyjak.pl duży i popularny portal poradniczy. Znajdziesz tutaj - TV, serial - opisy ulubionych seriali oraz dowiesz się co nowego w telewizji. Ulubione filmy i seriale. Filmy przygodowe. Serial online najlepszy i Najlepsze seriale emitowane w TVN, Polsat, TVP 1, TVP 2, HBO. Polskie seriale. Kultowe filmy. Seriale on-line. Najlepsze darmowe seriale online. Seriale, które możesz obejrzeć bez limitu za darmo. Recenzje filmów. Aktorzy, aktorki. Sensacje z życia gwiazd. Program telewizyjny, program TV. Świat seriali. Filmy po polsku. Filmy z lektorem. Nowości filmowe. Plotki filmowe. Skandale z życia gwiazd. Pikantne życie gwiazd. Najnowsze plotki. Porady na każdy temat
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.