porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
1000. odcinek M jak Miłość – kiedy pokaże go TVP?
1000. odcinek M jak Miłość – kiedy pokaże go TVP? M jak Miłość to jeden z najpopularniejszych polskich seriali. Niedawno ...
Powtórki seriali w internecie - gdzie obejrzeć polskie seriale online?

Gdzie oglądać powtórki seriali ONLINE w internecie?

Gdzie można obejrzeć seriale po emisji w telewizji? Gdzie powtórki seriali TVP, TVN i telewizji Polsat? Większość seriali emitowanych w stacjach telewizyjnych jest dostępnych w internecie na stronach internetowych VOD TVP.pl, TVN Player oraz w największej telewizji internetowej IPLA TV.

Powtórki polskich seriali emitowanych w TVP, TVN i Polsacie można z reguły obejrzeć już następnego dnia lub kilka dni później w tej samej stacji telewizyjnej, ale zwykle o zmienionej godzinie emisji. Co jednak robić, gdy nie można obejrzeć powtórki serialu w telewizji? Gdzie są dostępne powtorki seriali w internecie?

SERIALE w TVP - gdzie powtórki

Wszystkie odcinki najpopularniejszych seriali TVP1 i TVP2 są dostępne na stronie internetowej TVP.pl/VOD. Premierowe odcinki seriali są płatne, ale po emisji w telewizji odcinki można ogladać za darmo w internecie.

Na VOD TVP.pl można obejrzeć seriale: "M jak miłość", "Na dobre i na złe", "Wszystko przed nami", "Galeria", "Klan", "rodzinka.pl", "Barwy szczęścia", "Komisarz Alex", "Ojciec Mateusz", "Czas honoru", "Siła wyższa", "Paradoks", "Ja to mam szczęście", "Anna German" oraz seriale, które nie są obecnie emitowane w TVP.

SERIALE w TVN - gdzie powtórki

Wszystkie odcinki najpopularniejszych seriali TVN są dostępne na stronie internetowej TVNplayer.pl. Premierowe odcinki seriali są dostępne albo za darmo jeszcze przed emisją w telewizji, ale po emisji w telewizji. 

Na TVNPLAYER.pl można obejrzeć m.in. seriale: "Julia", "Na Wspólnej", "Prawo Agaty", "Lekarze", "Ukryta prawda", "Detektywi", "W-11 Wydział Śledczy" oraz takie hity telewizji TVN jak: "Prosto w serce", "Magda M", "Kasia i Tomek", "Majka", "BrzydUla", "Teraz albo nigdy".

SERIALE w POLSACIE - gdzie powtórki

Wszystkie odcinki najpopularniejszych seriali telewizji Polsat są dostępne w internetowej telewizji IPLA TV. Przed emisją w Polsacie premierowe odcinki są płatne, potem można oglądać seriale za darmo. Na IPLA TV można także obejrzeć nowe i stare seriale TVP. 

Na IPLA TV można obejrzeć seriale obyczajowe: "Pierwsza miłość", "Hotel 52", "Świat według Kiepskich", "Przyjaciółki" oraz seriale paradokumentalne: "Dlaczego ja", "Trudne sprawy", "Nieprawdopodobne, a jednak" oraz "Pamiętniki z wakacji", serial Polsatu, który zakończył się w czerwcu 2012 roku, po dwóch sezonach.

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Zobacz koniecznie
Powtórki serialu Przyjaciółki - kiedy i gdzie? Powtórki serialu Przyjaciółki - kiedy i gdzie?

Zakończyła się emisja 4. sezonu serialu Przyjaciółki. Gdzie można oglądać powtórki wszystkich odcinków produkcji?

Kiedy kończą się seriale: M jak Milość, Klan, Na dobre i na złe?

Kultowym polskim serialom nic nie grozi. Żaden z nich nie ma wyznaczonej daty ważności. W najbliższym tygodniu pokażą się najnowsze odcinki każdego z nich.

Powtórki seriali w wakacje 2013: daty i godziny emisji powtórek seriali w TV!

Powtórki ulubionych seriali można oglądać przez całe wakacje. Zanim zobaczysz nowy sezon Czasu honoru, Barw szczęścia czy Ojca Mateusza, przypomnij sobie, co wydarzyło się w poprzednich odcinkach....

Aktualizacja: 19.11.2013 23:34
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Kim jest Marta Giermasińska? Szokujący awans narzeczonej polityka
Kim jest Marta Giermasińska? Szokujący awans narzeczonej polityka

Miesiąc temu 24-letnia Marta Giermasińska rozpoczęła pracę w elektrociepłowni w ...

Mowimyjak.pl duży i popularny portal poradniczy. Znajdziesz tutaj - TV, serial - opisy ulubionych seriali oraz dowiesz się co nowego w telewizji. Ulubione filmy i seriale. Filmy przygodowe. Serial online najlepszy i Najlepsze seriale emitowane w TVN, Polsat, TVP 1, TVP 2, HBO. Polskie seriale. Kultowe filmy. Seriale on-line. Najlepsze darmowe seriale online. Seriale, które możesz obejrzeć bez limitu za darmo. Recenzje filmów. Aktorzy, aktorki. Sensacje z życia gwiazd. Program telewizyjny, program TV. Świat seriali. Filmy po polsku. Filmy z lektorem. Nowości filmowe. Plotki filmowe. Skandale z życia gwiazd. Pikantne życie gwiazd. Najnowsze plotki. Porady na każdy temat
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.