porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
Film WIELKIE WESELE, premiera 12 lipca, PLAKAT. O czym jest film? Czy warto zobaczyć WIELKIE WESELE?
Film WIELKIE WESELE, premiera 12 lipca, PLAKAT. O czym jest film? Czy warto zobaczyć WIELKIE WESELE? Film „Wielkie wesele” to znakomita komedia ślubna w gwiazdorskiej obsadzie. ...
Kto odpadł z 6. odcinka Bitwy o dom? Jakie zadanie mieli uczestnicy w 6. odcinku Bitwy o dom?

BITWA O DOM: co wydarzyło się w 6. odcinku BITWY O DOM?

BITWA O DOM 12.05.2013. W 6. odcinku „Bitwy o dom” uczestnicy zmagali się z urządzaniem łazienek. Wyjątkowo zamiast tygodnia mieli na remont 2 tygodnie i 20 tys. zł. Mówimy, jak wyglądał 6. odcinek „Bitwy o dom” i kto odpadł. Co się wydarzyło w programie z 12 maja?
BITWA O DOM: co wydarzyło się w 6. odcinku BITWY O DOM?

Jurorzy „Bitwy o dom”: Tomasz Pągowski, Małgorzata Rozenek i Natalia Nguyen

fot.: facebook.com

Trójka jurorów programu „Bitwa o dom”: Małgorzata Rozenek, Natalia Nguyen oraz Tomasz Pągowski, oceniali w szóstym odcinku (12 maja br.) łazienki, które zaprojektowali i urządzili uczestnicy programu. Siedem rodzin miało za zadanie zaprojektować łazienki, zrobić wszystkie potrzebne zakupy oraz wykonać niezbędne prace remontowe. Uczestnicy „Bitwy o dom” dostali, po raz pierwszy, aż dwa tygodnie na wykonanie wszystkich prac. Zobacz, która rodzina nie spełniła trzech podstawowych kryteriów: „piękna, funkcjonalności i gospodarności”, i została wyeliminowana z programu!

6. odcinek „Bitwy o dom”: jak przebiegał?

Już etap zakupów sprawił wiele trudności uczestnikom programu. Tylko nieliczni potrafili odnaleźć się w łazienkowej rzeczywistości sklepu budowlanego. Jak się później okazało, zawsze kreatywna Rita kupiła wannę o 10 cm za dużą. Na szczęście z zaoszczędzonych pieniędzy kupiła drugą, która idealnie pasuje do łazienki.

Podczas sprawdzania postępów prac ścięty kąt w prostokątnej łazience Marleny i Dariusza nie spodobał się jury. Marlena zapowiedziała jednak, że: Po wykończeniu będzie superłazienka. Taka, jakiej się spodziewaliśmy. Pomysł na schowanie pralki zachwycił Małgorzatę Rozenek w mieszkaniu Kasi i Bartosza.

Pomysł Rity na panele łazienkowe nie spodobał się jurorom, którzy porównali wystrój wnętrza do wystroju domku letniskowego. Wiesz, na czym powinnaś popracować? Nad zdrowym rozsądkiem. Powinnaś odrobinę powściągnąć swoje romantyczne zapędy – podsumowała wizytę Małgorzata Rozenek.

W łazience Anny i Artura podczas pierwszej kontroli było bardzo niewiele zrobione, co od razu zostało zauważone przez jury. Projekt wygląda dosyć chaotycznie. Za dużo tych kamieni wszędzie – oceniała Natalia Nguyen.

Po tygodniu jury zebrało wszystkich, aby wyrazić swoje opinie na temat postępów w pracach uczestników. Pochwałę zdobyli Marlena i Dariusz. Ostrzeżenie dostali zaś Rita i Anna z Arturem. Mimo wątpliwości jury postanowiło dać wszystkim szansę na dokończenie łazienek i nikt nie odpadł z programu.

Czekamy z niecierpliwością na kolejny odcinek „Bitwy o dom”!

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Zobacz koniecznie
Perfekcyjna Pani Domu - nowy casting do programu Perfekcyjna Pani Domu - nowy casting do programu

Perfekcyjna Pani Domu już niedługo zrobi porządek nie tylko w mieszkaniu, ale i w życiu wielu Polaków. Ciągły nieporządek spędza ci sen z oczu? Zgłoś się do programu i dowiedz się, co robić, aby...

CASTING BITWA O DOM: kiedy nowy casting do BITWY O DOM? Jak się zgłosić? CASTING BITWA O DOM: kiedy nowy casting do BITWY O DOM? Jak się zgłosić?

Rozpoczął się casting do drugiej edycji programu BITWA O DOM. Eliminacje potrwają do 8 lipca 2013. Co trzeba zrobić, by wziąć udział w programie? Jak wygląda casting do BITWY O DOM? Oto najważniejsze...

BITWA O DOM II edycja: kiedy druga edycja programu „Bitwa o dom”?

Pierwsza edycja programu „Bitwa o dom” dobiega już końca, wielki finał w niedzielę 30 czerwca. Już można zgłosić się do kolejnej edycji reality show. Mówimy, kto może się zgłosić, do...

Aktualizacja: 25.05.2013 17:22
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Make Life Harder - kim są autorzy bloga - Maciej i Lucjan?
Make Life Harder - kim są autorzy bloga - Maciej i Lucjan?

Make Life Harder, czyli MLH powstał po to, by obśmiać ...

Mowimyjak.pl duży i popularny portal poradniczy. Znajdziesz tutaj - TV, serial - opisy ulubionych seriali oraz dowiesz się co nowego w telewizji. Ulubione filmy i seriale. Filmy przygodowe. Serial online najlepszy i Najlepsze seriale emitowane w TVN, Polsat, TVP 1, TVP 2, HBO. Polskie seriale. Kultowe filmy. Seriale on-line. Najlepsze darmowe seriale online. Seriale, które możesz obejrzeć bez limitu za darmo. Recenzje filmów. Aktorzy, aktorki. Sensacje z życia gwiazd. Program telewizyjny, program TV. Świat seriali. Filmy po polsku. Filmy z lektorem. Nowości filmowe. Plotki filmowe. Skandale z życia gwiazd. Pikantne życie gwiazd. Najnowsze plotki. Porady na każdy temat
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.