porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
Nowy serial na Polsacie: 2XL. O czym będzie?
Nowy serial na Polsacie: 2XL. O czym będzie? SERIAL 2XL. Stacja Polsat zdradza już pierwsze szczegóły dotyczące jesiennej ...
Serial 2 XL - nowy hit Polsatu? O czym jest 2 XL? Kiedy odcinki 2 XL?

2XL - kiedy będzie można oglądać ten serial?

2 XL to nowy serial Polsatu, który zapowiada się bardzo ciekawie. Czy 2 XL będzie hitem jesiennej ramówki Polsatu? Przekonajmy się sami i obejrzyjmy nowy serial Polsatu 2 XL. Kiedy będą odcinki 2 XL?
2XL - kiedy będzie można oglądać ten serial?

2 XL - jeden z hitów POLSATu.

fot.: Polsat

Kiedy premiera serialu "2XL"?

Nowy serial Polsatu, 2 XL, ma szansę stać się hitem jesiennej ramówki Polsatu. Jego główne bohaterki zmagają się bowiem z problemem otyłości, a na dodatek nie doczekamy się ich cudownej metamorfozy w osoby, które przez 13 odcinków serialu zmienią rozmiar z XL na S. Ba! Jedna z odtwórczyń głównych ról - Elżbieta Romanowska, grająca Agatę Dec - ma w kontrakcie zaznaczone, że nie może schudnąć! Edyta Jungowska, odgrywajaca rolę Laury, drugiej z głównych bohaterek, została nawet na planie pogrubiona za pomocą odpowiednio dobranej garderoby i makijażu o dobre 10 kg!

>>> Nowy serial na Polsacie: 2XL. O czym będzie? KLIKNIJ!


Problemy głównych bohaterek, doskonale znane rzeszy Polek i Polaków, mają szanse przyciągnąć przed telewizory widzów spragnionych autentyczności w serialach. Tym bardziej, że te problemy mają być ukazane z lekkością i pewnym humorystycznym dystansem, a przesłaniem serialu jest namawianie ludzi do większego akceptowania siebie. 

Pierwszy sezon nowego serialu zostanie wyemitowany przez stację Polsat jesienią. Najprawdopodobniej widzowie losy nowych bohaterów będą mogli śledzić w czwartkowe wieczory o godzinie 21.00

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Zobacz koniecznie
Nowy serial na Polsacie: 2XL. O czym będzie? Nowy serial na Polsacie: 2XL. O czym będzie?

SERIAL 2XL. Stacja Polsat zdradza już pierwsze szczegóły dotyczące jesiennej ramówki. Nowym hitem, mającym przyciągnąć przed ekrany telewidzów, ma być serial 2XL. O czym będzie serial 2XL? 

Aktualizacja: 28.08.2013 14:34
Autor: asmialek - tekst użytkownika portalu Mowimyjak.pl
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Kim był rotmistrz Witold Pilecki?
Kim był rotmistrz Witold Pilecki?

Witold Pilecki był rotmistrzem kawalerii Wojska Polskiego, współzałożycielem Tajnej Armii ...

Mowimyjak.pl duży i popularny portal poradniczy. Znajdziesz tutaj - TV, serial - opisy ulubionych seriali oraz dowiesz się co nowego w telewizji. Ulubione filmy i seriale. Filmy przygodowe. Serial online najlepszy i Najlepsze seriale emitowane w TVN, Polsat, TVP 1, TVP 2, HBO. Polskie seriale. Kultowe filmy. Seriale on-line. Najlepsze darmowe seriale online. Seriale, które możesz obejrzeć bez limitu za darmo. Recenzje filmów. Aktorzy, aktorki. Sensacje z życia gwiazd. Program telewizyjny, program TV. Świat seriali. Filmy po polsku. Filmy z lektorem. Nowości filmowe. Plotki filmowe. Skandale z życia gwiazd. Pikantne życie gwiazd. Najnowsze plotki. Porady na każdy temat
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.