porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
Co wiemy o Skorpionie?
Co wiemy o Skorpionie? SKORPION (23 10 – 21.11)  Namiętny i wojowniczy, w każdym ...
Proroctwo Oriona

Przepowiednie. Jaki będzie 2012 rok według proroctwa Oriona?

Dwóch pisarzy przepowiedziało na 2012 r. zagładę Ziemi. Wizja ta nosi nazwę proroctwa Oriona. Mówimy, jaki będzie 2012 rok według proroctwa Oriona.
Przepowiednie. Jaki będzie 2012 rok według proroctwa Oriona?

Z wyliczeń astrologicznych wynika, że w 2012 r. wszystkie planety Układu Słonecznego ustawią w niezwykłej, zwiastującej nieszczęście pozycji w stosunku do gwiazdozbioru Oriona

fot.: Photos.com

Proroctwo Oriona to pseudonaukowa wizja dwóch pisarzy

Autorami proroctwa Oriona są współcześni pisarze Patrick Geryl i Gino Ratinckx. Na podstawie przepowiedni dawnych ludów oraz obecnie występujących anomali w polu magnetycznym Ziemi wywnioskowali, że 21 grudnia 2012 r. ludność czeka potworny kataklizm i zagłada. Swoją wizje przyszłości pisarze opisali w książce „Proroctwo Oriona.” Mówimy, na jakiej podstawie pisarze wieszczą w 2012 r. zagładę.

Ostrzeżenia starożytnych cywilizacji i znaki astrologiczne

Swoją wizję pisarze oparli na dwu wątkach. Z jednej strony, zdaniem Geryla i Ratinckxa Majowie, Sumerowie i starożytni Egipcjanie zostawili nam ostrzeżenia, z których wynika, że pod koniec 2012 r. bieguny radykalnie zmienią swoje położenie. Z wyliczeń astrologicznych pisarzy wynika, że w 2012 r. wszystkie planety Układu Słonecznego ustawią w niezwykłej, zwiastującej nieszczęście pozycji w stosunku do gwiazdozbioru Oriona (konstelacji położonej w obszarze równika niebieskiego). Takie ułożenie zdarza się raz na 12 tys. lat, a jego cykliczność odkryto w starożytnym Egipcie.

Według zapisków Majów, cywilizacji mezopotamskiej i egipskiej podobny układ gwiazd i planet wystąpił w 9792 r. p.n.e. Wtedy wówczas ziemię zalał ogromny potop. Z tą też datą starożytne ludy wiążą zaginięcie Atlantydy.

Jak będzie wyglądać zagłada Ziemi w 2012 roku?

Skutkiem takiego ułożenia planet będzie ogólnoświatowy potop, trzęsienie ziemi o sile nieporównywalnej do innych w historii, oraz przebiegunowanie czyli odwrócenie biegunów magnetycznych planety. Fale tsunami, powstałe w wyniku morskich wstrząsów osiagnął wysokość 1 km. Przebiegunowanie wpłynie na klimat naszej planety. Tam gdzie było lodowato, zapanuje upał i na odwrót. Antarktyda odsłoni pozostałości starożytnej cywilizacji.

O wiarygodności proroctwa Oriona mogą przekonywać teorie naukowców dysponujacych danymi na temat nadchodzącego przebiegunowania Ziemi. Wiedza jaką gromadzą współcześni badacze geologiczni pozwala stwierdzić, że odwrócenie pola magnetycznego Ziemi zachodzi co 11 tys.l at. Poprzedzają je rozbłyski i erupcję w koronie Słońca. Skutkiem przebiegunowania zdaniem naukowców będzie nastanie epoki lodowcowej.

W przedstawionej wizji człowiek ma niewielkie szanse na przetrwanie. Przebiegunowanie, zmiany klimatyczne, a zwłaszcza zlodowacenia to ekstremalne i destrukcyjne warunki dla przeżycia ludzkości.

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Zobacz koniecznie
KIEDY BĘDZIE KONIEC ŚWIATA? Czy to wydarzenie da się przewidzieć? KIEDY BĘDZIE KONIEC ŚWIATA? Czy to wydarzenie da się przewidzieć?

Przeżyłeś już koniec świata? Jeszcze w tym roku możesz przeżyć kolejny. Jak świat światem, liczni prorocy co chwila przewidują nasz rychły koniec. Na szczęście póki co nic z tego nie wynika. Czy w...

Co głosi proroctwo Oriona? Koniec świata 21 XII 2012

Według Patricka Geryla, autora książki "Proroctwo Oriona na 2012 rok" w tym roku, już pod koniec grudnia, czeka nas przebiegunowanie Ziemi. Czy proroctwo Oriona ma szansę się spełnić? 

Kiedy będzie koniec świata? Czy można przewidzieć jego datę?

Przywódcy, politycy, duchowni i mędrcy głoszą pochwałę życia. Mówią, że jest najwyższą wartością. Życie opiewają poeci, pieśniarze i pisarze. Ale zawsze znajdzie się czarna owca, która w ten sielski...

Aktualizacja: 13.03.2015 14:44
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Malijski muzułmanin Lassana Bathily - kim jest francuski bohater?
Malijski muzułmanin Lassana Bathily - kim jest francuski bohater?

Bohaterski czyn pracownika paryskiego sklepu, 24-letniego Lissana Bathily'ego zdominował ...

W Mowimyjak.pl duży i popularny portal poradniczy. Tu przeczytasz HOROSKOP i przepowiednie na 2013 rok, HOROSKOP CHIŃSKI oraz SENNIK online - znaczenie najczęściej spotykanych snów. Jesteś ciekawy co przydarzy ci się w najbliższym czasie? Jak zinterpretować sen? Kiedy będzie koniec świata? Horoskopy, wróżby, numerologia, tarot. W dziale HOROSKOPY I SENNIK znajdziesz tłumaczenie snów, najczęściej spotykanych marzeń sennych; sennik dziecko, sennik pieniądze, sennik egipski, sennik zmarły, sennik polski, sennik internetowy, sennik ciąża. . Horoskop dzienny, tygodniowy, miesięczny, roczny, partnerki, urodzinowy. Horoskop majów. Horoskop partnerski. Horoskop celtycki. Horoskop chiński. Horoskop miłosny. Horoskop 2013. Sprawdź horoskop na naszym portalu. Wejdź i sprawdź, co zapisano w kartach? Wróżenie z kart. Wróżby z tarota. Porady na każdy temat
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.