porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
Przepowiednie. Co głosi proroctwo Henocha z Plejad? Plejady to gromada gwiazd Byka, oddalonych od Ziemi aż 440 ...
Proroctwo Zofii Grochowskiej

Przepowiednie. Co wieściła Zofia Grochowska?

W 2009 r. zmarła najbardziej znana polska wizjonerka – Zofia Grochowska. Zofia twierdziła, że Polska jest umiłowanym krajem Jezusa. Mówimy, co wieściła Zofia Grochowska.

Od matki i żony po orędowniczkę Miłosierdzia Bożego

Zofia Grochowska skończyła 3 klasy szkoły podstawowej. Miała męża i trójkę dzieci. Z dniem wstąpienia do III Zakonu Salezjańskich Pomocników Kościoła w 1986 roku, zaczęła doświadczać objawień Jezusa. Pierwsze z nich miało miejsce podczas pielgrzymki w Łagiewnikach, przy grobie św. Faustyny. Od tej pory, Zofia Grochowska stała się orędowniczką Bożego Miłosierdzia, wędrując po świecie nauczała wiernych, jak znaleźć w życiu równowagę. Zmarła w marcu 2009 r.

Polska umiłowanym krajem Jezusa

Podczas jednego z objawień, Zofia usłyszała straszne wizję na temat przyszłości świata, ale w tym proroctwie Polska jawiła się jako kraj umiłowany przez Jezusa. W swojej książce pt. „Czas ostatniej szansy” Zofia zawarła jezusowe proroctwo o Polsce. Pisała, że „Polska jest narodem wybranym, choć wiele jest zła, ale też wiele jest dzieci Bożych. Za wytrwanie w Bogu czeka naród Polski nagroda. Wytrwajcie dzieci moje w modlitwie, aby uratować świat. W naszym kraju objawiłem się jako Bóg Miłosierny i z waszego kraju musi promieniować Miłosierdzie Boże na cały świat. Walczcie Mali Rycerze (…) Szatan będzie wam bardzo przeszkadzał, ale gdy powstanie takie ognisko Małych Rycerzy Miłosierdzia Bożego, będą następne. W Polsce będzie ich najwięcej”.

Jezus w swoich objawieniach niejednokrotnie podkreślał, że wybrał Zofię ponieważ „ukształtuje ją od podstaw”. Tchnięta słowem Bożym Jezusa Zofia chciała, by po przeczytaniu jej książki ludzie przyłączali się do założonej przez nią organizacji zwanej Legionem Małych Rycerzy Miłosierdzia Bożego. Słowo „mały” zostało użyte nie przypadkowo, posiada dwojaką symbolikę: jest znakiem pokory wobec Stwórcy oraz prostoty Zofii Grochowskiej.

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Zobacz koniecznie
Przepowiednie. Co łączy Polskę z proroctwem Wernyhory z 1763 roku?

W miesięczniku „Pielgrzym Krakowski i Warszawski" odnaleziono tekst proroctwa wieszczącego przyszłość narodu polskiego. Autorem przepowiedni był niejaki chłop Wernyhora. Mówimy, jaką przyszłość...

Przepowiednie. Co przepowiedziała stygmatyczka Teresa Neuman?

Teresa Neuman uchodzi za najsłynniejszą współczesną mistyczkę. Była stygmatyczką, obdarzoną darem jasnowidzenia, bilokacji i lewitacji. Mówimy, co przepowiedziała Teresa Neuman.

Przepowiednie. Jakie proroctwo wieściła św. Faustyna?

Św. Faustyna Kowalska wpisała się w historię Kościoła jako wybitna mistyczka. Podczas posługi zakonnej siostra Faustyna doświadczyła objawień Jezusa. Mówimy, co głosiło słynne proroctwo znaku krzyża...

Aktualizacja: 15.12.2011 13:24
None
Pytania i
Odpowiedzi
STREFA
UŻYTKOWNIKÓW
  • ZAPYTAJ
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Julia Lemigova, żona Martiny Navratilovej - kim jest? [KARIERA, RODZINA]
Julia Lemigova, żona Martiny Navratilovej - kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Ostatnia Miss ZSRR, laureatka Miss Universe z 1992 roku, mówiąca ...

BAZA PORAD
W Mowimyjak.pl duży i popularny portal poradniczy. Tu przeczytasz HOROSKOP i przepowiednie na 2013 rok, HOROSKOP CHIŃSKI oraz SENNIK online - znaczenie najczęściej spotykanych snów. Jesteś ciekawy co przydarzy ci się w najbliższym czasie? Jak zinterpretować sen? Kiedy będzie koniec świata? Horoskopy, wróżby, numerologia, tarot. W dziale HOROSKOPY I SENNIK znajdziesz tłumaczenie snów, najczęściej spotykanych marzeń sennych; sennik dziecko, sennik pieniądze, sennik egipski, sennik zmarły, sennik polski, sennik internetowy, sennik ciąża. . Horoskop dzienny, tygodniowy, miesięczny, roczny, partnerki, urodzinowy. Horoskop majów. Horoskop partnerski. Horoskop celtycki. Horoskop chiński. Horoskop miłosny. Horoskop 2013. Sprawdź horoskop na naszym portalu. Wejdź i sprawdź, co zapisano w kartach? Wróżenie z kart. Wróżby z tarota. Porady na każdy temat
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.