porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
Przepowiednie. Co wieści przepowiednia licheńska? Do Lichenia co roku ciągną tłumy pielgrzymów. To w tym ...
Przepowiednia „Centurii" -zobacz, czy się sprawdza

Przepowiednie. Co przepowiedziała Zofia Nosko?

Zofia Nosko to jedna z najbardziej znanych polskich mistyczek. Zasłynęła jako autorka Orędzia Zbawiciela podpisująca się pseudonimem „Centuria”. Mówimy, co przepowiedziała polska mistyczka.

Orędowniczka miłosierdzia i cierpiętnica

Zofia Nosko (1920 – 1966) od 1945 roku mieszkała w Szczecinie. Od najmłodszych lat niosła pomoc innym. Pod swój dach przyjęła 4–osobową rodzinę, sama zadowoliła się skromnym pokojem na parterze. Wszystkie swoje meble pokojowe i kuchenne oddała do Domu Brata Alberta w Policach. Jej dieta żywieniowa składała się z chleba, wody, jarzyn i owoców. Przez ostatnie 10 lat życia doświadczała napaści szatańskich. W jej notatkach zachowały się opisy koszmarnych cierpieć cielesnych, jakich doznawała. Zofia Nosko pozostawiła po sobie 3 tomy Orędzia Zbawienia, w których opisała słowa Trójcy Przenajświętszej, Matki Bożej, aniołów i świętych.

Zagłada Europy

Jedna z przepowiedni „Centurii” dotyczyła przyszłości Europy. Zgodnie z jej słowami, kontynent europejski zaleje głód, mróz, nędza, choroby. Wichry poruszą morza, po świecie poniesie się echo krzyków i jęków. Nieokiełznane grupy młodych ludzi, sterowane Szatanem, będą napadać i mordować ludzi. Europa utonie we krwi. Niemców czeka zagłada za butę i hardość, Włochów ogarnie rewolucja, Anglików zaleje woda i wielkie mgły, Rosjanie zginą bezszelestnie jak Niemcy. Mniejsze kary dotkną Rumunów, Bułgarów i Węgrów, którzy nawrócą się przy wsparciu Polaków. Holandia zostanie częściowo zatopiona, Szwajcaria i Szwecja znikną z mapy Europy, Dania i inne państwa nadmorskie znajdą się pod wodami. Również Amerykom „Centuria” przepowiedziała zagładę.

Królestwo Boże w Polsce

Według „Centurii” Polska wyjdzie z tych ciężkich czasów obronną ręką. Stanie się ostoją dla innych narodów, szukających pomocy i wsparcia: „Z wszystkich stron przypłyną ludy, które jeszcze gdziekolwiek pozostały, by szukać ratunku tu, w Polsce”. W swoich przepowiedniach Zofia Nosko przekazała również losy swojego rodzinnego miasta, zgodnie z którym „Szczecin ostoi się, mimo wszelkich zbrodni i grzechów, które niesie na sobie”.

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Zobacz koniecznie
Przepowiednie. Co łączy Polskę z proroctwem Wernyhory z 1763 roku?

W miesięczniku „Pielgrzym Krakowski i Warszawski" odnaleziono tekst proroctwa wieszczącego przyszłość narodu polskiego. Autorem przepowiedni był niejaki chłop Wernyhora. Mówimy, jaką przyszłość...

Przepowiednie. Co przepowiedziała stygmatyczka Teresa Neuman?

Teresa Neuman uchodzi za najsłynniejszą współczesną mistyczkę. Była stygmatyczką, obdarzoną darem jasnowidzenia, bilokacji i lewitacji. Mówimy, co przepowiedziała Teresa Neuman.

Przepowiednie Maryi. Przed czym ostrzegała Maryja: Antychryst, zagłada...

Po raz pierwszy Matka Boska ukazała się na w górze w La Salette w 1846 r. Dwoje młodych pastuszków – Melania Calvat i Maksymilian Girard stało się świadkami objawienia Maryi. Co Maryja...

Aktualizacja: 08.03.2013 13:51
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Lech Jaworski autor tomiku "Pełnia i Nicość". Kim jest?
Lech Jaworski autor tomiku "Pełnia i Nicość". Kim jest?

Lecha Jaworskiego mieszkańcy stolicy znają jako radnego miasta z Platformy ...

W Mowimyjak.pl duży i popularny portal poradniczy. Tu przeczytasz HOROSKOP i przepowiednie na 2013 rok, HOROSKOP CHIŃSKI oraz SENNIK online - znaczenie najczęściej spotykanych snów. Jesteś ciekawy co przydarzy ci się w najbliższym czasie? Jak zinterpretować sen? Kiedy będzie koniec świata? Horoskopy, wróżby, numerologia, tarot. W dziale HOROSKOPY I SENNIK znajdziesz tłumaczenie snów, najczęściej spotykanych marzeń sennych; sennik dziecko, sennik pieniądze, sennik egipski, sennik zmarły, sennik polski, sennik internetowy, sennik ciąża. . Horoskop dzienny, tygodniowy, miesięczny, roczny, partnerki, urodzinowy. Horoskop majów. Horoskop partnerski. Horoskop celtycki. Horoskop chiński. Horoskop miłosny. Horoskop 2013. Sprawdź horoskop na naszym portalu. Wejdź i sprawdź, co zapisano w kartach? Wróżenie z kart. Wróżby z tarota. Porady na każdy temat
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.