porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
Przepowiednie. Co wieści przepowiednia licheńska? Do Lichenia co roku ciągną tłumy pielgrzymów. To w tym ...
Przepowiednia „Centurii" -zobacz, czy się sprawdza

Przepowiednie. Co przepowiedziała Zofia Nosko?

Zofia Nosko to jedna z najbardziej znanych polskich mistyczek. Zasłynęła jako autorka Orędzia Zbawiciela podpisująca się pseudonimem „Centuria”. Mówimy, co przepowiedziała polska mistyczka.

Orędowniczka miłosierdzia i cierpiętnica

Zofia Nosko (1920 – 1966) od 1945 roku mieszkała w Szczecinie. Od najmłodszych lat niosła pomoc innym. Pod swój dach przyjęła 4–osobową rodzinę, sama zadowoliła się skromnym pokojem na parterze. Wszystkie swoje meble pokojowe i kuchenne oddała do Domu Brata Alberta w Policach. Jej dieta żywieniowa składała się z chleba, wody, jarzyn i owoców. Przez ostatnie 10 lat życia doświadczała napaści szatańskich. W jej notatkach zachowały się opisy koszmarnych cierpieć cielesnych, jakich doznawała. Zofia Nosko pozostawiła po sobie 3 tomy Orędzia Zbawienia, w których opisała słowa Trójcy Przenajświętszej, Matki Bożej, aniołów i świętych.

Zagłada Europy

Jedna z przepowiedni „Centurii” dotyczyła przyszłości Europy. Zgodnie z jej słowami, kontynent europejski zaleje głód, mróz, nędza, choroby. Wichry poruszą morza, po świecie poniesie się echo krzyków i jęków. Nieokiełznane grupy młodych ludzi, sterowane Szatanem, będą napadać i mordować ludzi. Europa utonie we krwi. Niemców czeka zagłada za butę i hardość, Włochów ogarnie rewolucja, Anglików zaleje woda i wielkie mgły, Rosjanie zginą bezszelestnie jak Niemcy. Mniejsze kary dotkną Rumunów, Bułgarów i Węgrów, którzy nawrócą się przy wsparciu Polaków. Holandia zostanie częściowo zatopiona, Szwajcaria i Szwecja znikną z mapy Europy, Dania i inne państwa nadmorskie znajdą się pod wodami. Również Amerykom „Centuria” przepowiedziała zagładę.

Królestwo Boże w Polsce

Według „Centurii” Polska wyjdzie z tych ciężkich czasów obronną ręką. Stanie się ostoją dla innych narodów, szukających pomocy i wsparcia: „Z wszystkich stron przypłyną ludy, które jeszcze gdziekolwiek pozostały, by szukać ratunku tu, w Polsce”. W swoich przepowiedniach Zofia Nosko przekazała również losy swojego rodzinnego miasta, zgodnie z którym „Szczecin ostoi się, mimo wszelkich zbrodni i grzechów, które niesie na sobie”.

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Zobacz koniecznie
Przepowiednie. Co wieściła Zofia Grochowska?

W 2009 r. zmarła najbardziej znana polska wizjonerka – Zofia Grochowska. Zofia twierdziła, że Polska jest umiłowanym krajem Jezusa. Mówimy, co wieściła Zofia Grochowska.

Przepowiednie. Co głosi proroctwo Henocha z Plejad?

Plejady to gromada gwiazd Byka, oddalonych od Ziemi aż 440 lat świetlnych. Tak wielka odległość nie zraża Eduarda „Billiego” Maiera do kontaktowania się z mieszkającym tam kosmitą....

Przepowiednie. Co przepowiedział ojciec Czesław Klimuszko?

Ojciec Czesław Klimuszko to jeden z najbardziej znanych polskich wizjonerów i zielarzy. Jedna z przepowiedni franciszkanina dotyczyła wyboru Karola Wojtyły na Stolicę Apostolską. Mówimy, co...

Aktualizacja: 08.03.2013 13:51
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Lalka Podobińska - kim jest? [KARIERA, RODZINA]
Lalka Podobińska - kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Lalka Podobińska jest działaczką społeczną, a od 2012 roku również ...

W Mowimyjak.pl duży i popularny portal poradniczy. Tu przeczytasz HOROSKOP i przepowiednie na 2013 rok, HOROSKOP CHIŃSKI oraz SENNIK online - znaczenie najczęściej spotykanych snów. Jesteś ciekawy co przydarzy ci się w najbliższym czasie? Jak zinterpretować sen? Kiedy będzie koniec świata? Horoskopy, wróżby, numerologia, tarot. W dziale HOROSKOPY I SENNIK znajdziesz tłumaczenie snów, najczęściej spotykanych marzeń sennych; sennik dziecko, sennik pieniądze, sennik egipski, sennik zmarły, sennik polski, sennik internetowy, sennik ciąża. . Horoskop dzienny, tygodniowy, miesięczny, roczny, partnerki, urodzinowy. Horoskop majów. Horoskop partnerski. Horoskop celtycki. Horoskop chiński. Horoskop miłosny. Horoskop 2013. Sprawdź horoskop na naszym portalu. Wejdź i sprawdź, co zapisano w kartach? Wróżenie z kart. Wróżby z tarota. Porady na każdy temat
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.