porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
Przepowiednie. Co przepowiedział Mitar Tarabić? Niewykształcony Serb Mitar Tarabić, urodzony w 1829 r. miał dar ...
Przepowiednie maryjne -poznaj ich treść, zobacz czy się sprawdzają

Przepowiednie Maryi. Przed czym ostrzegała Maryja: Antychryst, zagłada...

Po raz pierwszy Matka Boska ukazała się na w górze w La Salette w 1846 r. Dwoje młodych pastuszków – Melania Calvat i Maksymilian Girard stało się świadkami objawienia Maryi. Co Maryja przepowiedziała dzieciom? Poznaj przepowiednie z La Salette.

19 września 1846 r. na górze w La Salette, w Alpach Wysokich we Francji dwojgu pastuszkom objawiła się Matka Boska. 15-letnia wówczas Melania Calvat i 11-letni Maksymin Girard ujrzeli płaczącą „Piękną Panią”. Na piersi Maryi dzieci dostrzegły krzyż z Jezusem Chrystusem oraz zawieszone na nim młotek i obcęgi. Dopiero 12 lat później Matka Boska pozwoliła ogłosić swoją przepowiednie. Co przewidziała Matka Boska?

Co symbolizuje płacząca Matka Boska?

Płacząca Matka Boska chciała obudzić w ludziach ufność do pokładania nadziei w Jezusie Chrystusie. Łzy Maryji symbolizują apel o nawrócenie i powrót zdemoralizowanego kleru. Wielu interpretatorów objawienia z La Salette dopatruje się powiązań z wydarzeniami we Francji i osobą Napoleona III. Maryja miałaby dopatrywać się w Napoleonie nieczystego i złego człowieka, przez którego występki  jej Syn znowu będzie ukrzyżowany.

Przed czym ostrzegała Maryja?

Jedna z przepowiedni Maryi dotyczyła książek, jakie negatywnie działają na ludzi. Zdaniem Matki Boskiej, książki opierają się na dowodach naukowych i przedstawiają niezgodne z nauką Kościoła przepowiednie. Są zachętą do uprawiania magii, wywoływania duchów lub oddawania czci innym bogom przez zakładanie nowych kościołów.

W przepowiedni Matki Boskiej znajduje się też zapowiedź wojen i trzęsień ziemi. Słowa przepowiedni głoszą, że wojna rozpocznie się na początku XX w. potem zaś dojdzie do trzeciej wojny światowej, między Francją, Anglią, Włochami i Hiszpanią.

Po cierpieniach związanych z wojną Maryja zapowiadała nadejście Antychrysta. Ma być on synem hebrajskiej zakonnicy, która okaże się fałszywą dziewicą i uwiedzie „mistrza nieczystości” – biskupa. Wraz z narodzinami Antychrysta, zmienią się pory roku, zapanuje typowo jesienny klimat. W tak mokrym klimacie nie będzie plonów, ludzkość pogrąży się w głodzie. Rzym straci wiarę i stanie się siedzibą królestwa Antychrysta. Kreśląc wizję cierpienia ludzkości, Maryja apeluje o ich nawrócenie, w przeciwnym razie dostąpią zagłady.

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Zobacz koniecznie
KONIEC ŚWIATA i anomalie pogodowe - czy mają coś wspólnego? Jakie kataklizmy mają zapowiadać koniec świata?

Gdy na Ziemi zdarzają się trzęsienia ziemi, tsunami, wybuch wulkanu, ulewne deszcze, upały w środku zimy, albo inne naturalne katastrofy - wtedy często rozlegają głosy, że to zapowiedź końca świata....

PRZEPOWIEDNIE. Co mówi żydowski rabin o końcu świata?

Według wyznawców religii mojżeszowej  koniec świata nie jest wcale tak bliski, jak głoszą to samozwańczy prorocy. W Pięcioksięgu nie ma jasnej odpowiedzi, kiedy będzie koniec świata, ani czy...

Kiedy będzie koniec świata? Czy można przewidzieć jego datę?

Przywódcy, politycy, duchowni i mędrcy głoszą pochwałę życia. Mówią, że jest najwyższą wartością. Życie opiewają poeci, pieśniarze i pisarze. Ale zawsze znajdzie się czarna owca, która w ten sielski...

Aktualizacja: 11.02.2014 12:30
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Minister zdrowia Bartosz Arłukowicz. Co robił przez 4 lata? [SUKCESY i PORAŻKI]
Minister zdrowia Bartosz Arłukowicz. Co robił przez 4 lata? [SUKCESY i PORAŻKI]

Miały być tańsze leki, skrócenie kolejek i szybkie leczenie dla ...

W Mowimyjak.pl duży i popularny portal poradniczy. Tu przeczytasz HOROSKOP i przepowiednie na 2013 rok, HOROSKOP CHIŃSKI oraz SENNIK online - znaczenie najczęściej spotykanych snów. Jesteś ciekawy co przydarzy ci się w najbliższym czasie? Jak zinterpretować sen? Kiedy będzie koniec świata? Horoskopy, wróżby, numerologia, tarot. W dziale HOROSKOPY I SENNIK znajdziesz tłumaczenie snów, najczęściej spotykanych marzeń sennych; sennik dziecko, sennik pieniądze, sennik egipski, sennik zmarły, sennik polski, sennik internetowy, sennik ciąża. . Horoskop dzienny, tygodniowy, miesięczny, roczny, partnerki, urodzinowy. Horoskop majów. Horoskop partnerski. Horoskop celtycki. Horoskop chiński. Horoskop miłosny. Horoskop 2013. Sprawdź horoskop na naszym portalu. Wejdź i sprawdź, co zapisano w kartach? Wróżenie z kart. Wróżby z tarota. Porady na każdy temat
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.