porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
Przepowiednie. Co przepowiedziała Zofia Nosko? Zofia Nosko to jedna z najbardziej znanych polskich mistyczek. Zasłynęła ...
Przepowiednie Władysława Biernackiego - zobacz, czy się sprawdzają

Przepowiednie. Co przepowiada współcześnie żyjący wizjoner Władysław Biernacki?

Władysław Biernacki to słynny współczesny polski wizjoner. Jego proroctwa, zwłaszcza o trzeciej wojnie światowej, budzą grozę i strach. Mówimy, co przepowiada Władysław Biernacki.

Rozmowy z Bogiem

Władysław Biernacki twierdzi, że rozmawia ze Stwórcą , a jego przepowiednie znajdują odzwierciedlenie w Starym i Nowym Testamencie. Wizjoner po raz pierwszy doznał objawienia na początku lat 90. w brzeskiej katedrze. Poznaj przepowiednie słynnego wizjonera!

Europę ogarnie rewolucja

Najbardziej znana przepowiednia Biernackiego mówi o trzeciej wojnie światowej. Wizjoner nazywa ją „piekłem” i twierdzi, że potrwa trzy i pół miesiąca. Wojnę zainicjuje rewolucja włoska, w wyniku której powstaną ruchy socjalistyczne. Socjaliści dopuszczą się morderstwa na duchowieństwie, Stolica Apostolska zostanie zrównana z ziemią a papież ucieknie do Francji. Rewolucja dotrze do Francji i Hiszpanii, jednak w tych państwach socjaliści nie będą długo u władzy.

W tym samym czasie Niemcy zaatakują Rosję. Po drodze podbiją Czechy i Słowację, dojdą do Wałbrzycha. Z drugiej strony niemieckie oddziały uderzą na Kołobrzeg, który będą okupować przez 8 dni. Dziewiątego dnia sprzymierzone wojska polsko-rosyjskie okrążą desant niemiecki a ocalałych Niemców wezmą do niewoli.

Wojna wyniszczy Polskę. Praga nigdy nie zostanie odbudowana. Działania wojenne przeniosą się na terytorium Czech. Niespodziewanie Chińczycy najadą na Rosję. Na Niemców spadnie bomba atomowa, większość narodu wyginie. Nastroje rewolucyjne obudzą się też w Polakach. Biernacki wieści, że siódmego dnia rewolucji Bóg ześle na tron mesjasza z Krakowa – zakonnika, który stanie na czele wojsk polskich i swoim przemówieniem stłumi polską rewolucję.

Polska europejskim mocarstwem

W obawie przed ekspansją Chin do wojny włączą się Stany Zjednoczone, Kanada, Wielka Brytania, Australia, Indie i część krajów afrykańskich. Wojska polskie z pomocą bożą odeprą atak Chińczyków. Nie zniszczy ich nawet bomba atomowa wymierzona w ich stronę – specjaliści polscy dzięki urządzeniom elektrycznym zmienia tor lotu bomby, kierując ją powrotem do Chin. Tym sposobem Chińczycy poniosą śmierć od własnej broni.

Po zakończeniu wojny nastaną rządy demokracji Chrystusa. Zapanuje pokój, sprawiedliwość, poszanowanie praw człowieka i miłość. Biernacki wieści, że Polska stanie się wielkim mocarstwem. Dobrowolnie do naszego kraju przyłącza się Rosjanie, Czesi, Słowacy, Brandenburczycy, Estończycy, Litwini, Łotysze, Białorusini, Ukraińcy, Węgrzy i Rumunii. Przywódca chiński, który przeżyje trzecią wojnę światową, uchyli czoła przed polskim władcą.

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Zobacz koniecznie
Przepowiednie Edgar Cayce. Na czym polegał fenomen śpiącego proroka Edgara Cayce?

Edgar Cayce przeszedł do historii jako śpiący prorok. Wprowadzając się w somnambuliczny trans, wygłaszał nie tylko wizje dotyczące przeszłości, ale też diagnozował i uzdrawiał na odległość. Mówimy,...

Przepowiednie. Co wieściła Zofia Grochowska?

W 2009 r. zmarła najbardziej znana polska wizjonerka – Zofia Grochowska. Zofia twierdziła, że Polska jest umiłowanym krajem Jezusa. Mówimy, co wieściła Zofia Grochowska.

Przepowiednie. Co przepowiedział ojciec Czesław Klimuszko?

Ojciec Czesław Klimuszko to jeden z najbardziej znanych polskich wizjonerów i zielarzy. Jedna z przepowiedni franciszkanina dotyczyła wyboru Karola Wojtyły na Stolicę Apostolską. Mówimy, co...

Aktualizacja: 09.01.2015 01:43
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Anna Seniuk. Kim jest? [KARIERA, RODZINA]
Anna Seniuk. Kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Anna Seniuk jest jedną z najbardziej lubianych polskich aktorek. Kim ...

W Mowimyjak.pl duży i popularny portal poradniczy. Tu przeczytasz HOROSKOP i przepowiednie na 2013 rok, HOROSKOP CHIŃSKI oraz SENNIK online - znaczenie najczęściej spotykanych snów. Jesteś ciekawy co przydarzy ci się w najbliższym czasie? Jak zinterpretować sen? Kiedy będzie koniec świata? Horoskopy, wróżby, numerologia, tarot. W dziale HOROSKOPY I SENNIK znajdziesz tłumaczenie snów, najczęściej spotykanych marzeń sennych; sennik dziecko, sennik pieniądze, sennik egipski, sennik zmarły, sennik polski, sennik internetowy, sennik ciąża. . Horoskop dzienny, tygodniowy, miesięczny, roczny, partnerki, urodzinowy. Horoskop majów. Horoskop partnerski. Horoskop celtycki. Horoskop chiński. Horoskop miłosny. Horoskop 2013. Sprawdź horoskop na naszym portalu. Wejdź i sprawdź, co zapisano w kartach? Wróżenie z kart. Wróżby z tarota. Porady na każdy temat
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.