porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
Pan i Pani Byk - zodiakalne BYKI - z kim najlepiej budują związki? HOROSKOP PARTNERSKI dla Byka nie tylko określa ogólne cechy charakteru dla ...
Horoskop charakterologiczny dla Pani i Pana spod znaku Bliźniąt. ZNAK ZODIAKU BLIŹNIAK. PARY ZODIAKALNE BLIŹNIĘTA. ZODIAKALNY BLIŹNIAK

Pan i Pani spod znaku Bliźniąt - zodiakalne Bliźnięta - z kim najlepiej budują związki?

Horoskop partnerski dla Bliźniąt wyraźnie określa z kim Bliźnięta powinny się wiązać, a jakich związków unikać. Przyczyną udanych związków jest więc charakter osób urodzonych pod znakiem Bliźniąt, z rozróżnieniem na kobietę i mężczyznę.

Co gwiazdy mówią o osobach spod znaku Bliźniąt

Bliźnięta to bardzo towarzyskie stworzenia. Zawieranie nowych znajomości ułatwiają im nie tylko niezwykła inteligencja czy poczucie humoru, ale też ich życiowy spryt. Osoby spod tego znaku lubią zmiany, bardzo często wykonują kilka czynności jednocześnie i właśnie stąd bierze się ich niedokładność działania. Bliźnięta, pomimo że są bystre i mają duże wymagania względem innych, bardzo źle znoszą krytykę. Ponadto łatwo przychodzi im wydawanie pieniędzy.

Pani spod znaku Bliźniąt

Kobieta spod znaku Bliźniąt charakteryzuje się niezwykłą wyrozumiałością w stosunku do innych ludzi. Nie można jednak tej cechy mylić z cierpliwością, gdyż jeżeli w grę wchodzi czas, Pani spod znaku Bliźniąt jest w gorącej wodzie kąpana. Wybaczy zdradę, ale nie niekompetencję, która narazi ją na stratę cennego czasu. Panie spod znaku Bliźniąt zwykle nie dają się zepchnąć do roli kury domowej. Robią karierę w biznesie, niekiedy odnoszą nawet więcej sukcesów niż panowie Bliźniacy.

Pan spod znaku Bliźniąt

Panowie spod znaku Bliźniąt są niezwykle inteligentni i charakteryzuje ich, naturalna wręcz, zdolność logicznego myślenia i dlatego świetnie odnajdują się w profesji architekta czy komputerowca. Panowie spod tego znaku są szczególnie łasi na komplementy, więc drogę do serca tego mężczyzny wiedzie poprzez komplementowanie wszystkiego co robi. Zaskakujące jest to, że Panom spod znaku Bliźniąt bardzo często zdarza się zdradzić jakąś tajemnicę, głównie przez nieuwagę. Właśnie dlatego nie są oni dobrymi powiernikami. Pomimo,że nie raz uda im się wywołać towarzyską burzę, stronią oni od wszelkiego rodzaju intryg i nie lubią być w centrum uwagi.  

Bliźnięta w związkach z innymi znakami

Związki Bliźniąt z innymi znakami zodiaku są dość skomplikowane:

  • wartościowy związek Bliźnięta mogą stworzyć z Panną, Baranem, Koziorożcem, i Wodnikiem;
  • Bliźnięta powinny unikać związków z Bykiem, Lwem, Wagą, Rakiem Rybami i innymi Bliźniętami;
  • różnie układa się Bliźniętom ze Strzelcem i Skorpionem.
MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Zobacz koniecznie
Horoskop miłosny na marzec 2014 dla wszystkich znaków zodiaku. Jaki jest?

Horoskop miłosny na marzec 2014 mówi, że w tym miesiącu Wodniki mogą być niestabilne emocjonalnie. Raki muszą mieć więcej odwagi, a Panny cieszyć się życiem. A co czeka twój znak zodiaku w marcu?

Jakie są cechy charakterystyczne Bliźniąt?

Bliźnięta - trzeci w kolejności znak astrologicznego kalendarza. Jeden z najbardziej wszechstronnych. Zobacz, jak rozgryźć Bliźniaka.

Znaki zodiaku, horoskopy, astrologia. Co to jest kosmogram?

Sprawdź, jak możesz badać układ planet w momencie twojego urodzenia i co mówi on o tobie? Jak stworzyć sobie indywidualny horoskop? Czym jest kosmogram?

Aktualizacja: 23.11.2011 16:34
Autor: Monika P.
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Anna Ilczuk, aktorka – kim jest? KARIERA, RODZINA
Anna Ilczuk, aktorka – kim jest? KARIERA, RODZINA

Anna Ilczuk może wystąpić w "Tańcu z gwiazdami"! Zobaczcie, kim ...

W Mowimyjak.pl duży i popularny portal poradniczy. Tu przeczytasz HOROSKOP i przepowiednie na 2013 rok, HOROSKOP CHIŃSKI oraz SENNIK online - znaczenie najczęściej spotykanych snów. Jesteś ciekawy co przydarzy ci się w najbliższym czasie? Jak zinterpretować sen? Kiedy będzie koniec świata? Horoskopy, wróżby, numerologia, tarot. W dziale HOROSKOPY I SENNIK znajdziesz tłumaczenie snów, najczęściej spotykanych marzeń sennych; sennik dziecko, sennik pieniądze, sennik egipski, sennik zmarły, sennik polski, sennik internetowy, sennik ciąża. . Horoskop dzienny, tygodniowy, miesięczny, roczny, partnerki, urodzinowy. Horoskop majów. Horoskop partnerski. Horoskop celtycki. Horoskop chiński. Horoskop miłosny. Horoskop 2013. Sprawdź horoskop na naszym portalu. Wejdź i sprawdź, co zapisano w kartach? Wróżenie z kart. Wróżby z tarota. Porady na każdy temat
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.