porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
PRZEPOWIEDNIE 2012. Fenomen jasnowidza KRZYSZTOFA JACKOWSKIEGO, na czym polega? Krzysztof Jackowski to znany polski jasnowidz, rozwiązujący zagadki kryminalne. Przy ...
ZNACZENIE LICZB W NUMEROLOGII

NUMEROLOGIA. Co oznaczają liczby?

Numerologia opiera się na przekonaniu, że życie człowieka jest zapisane w liczbach. Niektóre liczby są przypisane nam na stałe (tak jak liczba urodzenia), a inne zmieniają się w trakcie trwania życia. Każda zmiana nazwiska, imienia, miejsca zamieszkania, data ślubu czy rozwodu ma wpływ na życie.

Aby poznać swoją liczbę urodzenia należ dodać do siebie wszystkie cyfry daty urodzenia, aż uzyskamy wartość jednocyfrową od 1-9. Z wibracją każdej z cyfr związane sa inne cechy, które ujawniają się w naszym charakterze i w tym, co spotyka nas w życiu.

Jakie są jedynki?

„Jedynki” są dokładne i praktyczne. Są indywidualistami i perfekcjonistami, którzy myślą o korzyściach płynących z ich działań. Często są niekonsekwentni i nie kończą tego, co zaczęli – dotyczy to wszystkich dziedzin ich życia. Ich podejście do życia charakteryzuje idealizm. Szukają doskonałości. Są dość trudne we współżyciu bo dążą do narzucania własnej woli.

Jakie są dwójki?

„Dwójki” są bardzo inteligentne ale nie mają zdolności organizacyjnych. Sporo wśród nich artystów, wynalazców i naukowców, którzy jednak nie potrafią czerpać profitów ze swoich uzdolnień i dokonań. Oddzielają to, co uważają za przyziemne od tego co jest dla nich najważniejsze. Do celu idą konsekwentne, ale nie po trupach. W miłości „dwójki” są romantyczne i wierne.

Jakie są trójki?

„Trójki” mają gorące głowy, są bardzo energiczne i pełne zapału do działania. Są jednak egoistami, dość niestałymi w uczuciach. Bardziej liczy się dla nich udany seks, a w niektórych przypadkach zasobne życie materialne niż prawdziwa miłość. Numerologiczne trójki, to ludzie bardzo pracowici, dążą do tego by ich praca była przyjemnością, a nie tylko sposobem zarabiania na życie. W ogóle są hedonistami, żądnymi przygód. Wibracja liczby trzy sprawia, że mają tzw. farta w życiu.

Jakie są czwórki?

„Czwórki” mają dwoistą osobowość i sprzeczne potrzeby. Dla nich życie to wyzwanie. Dużo narzekają i są bardzo uparte. Kiedy znajdą w kimś przyjaciela są mu oddane. Lubią rządzić i dobrze im to wychodzi bo mają zdolności przywódcze. Zdolność analizy pomaga im wyciągać wnioski z doświadczeń życiowych. W miłości bardzo wierni.

Jakie są piątki?

„Piątki” mają silną osobowość, wiedzą czego chcą od życia i potrafią walczyć o swoje. Wibracja cyfry pięć czyni z nich niezwykłych szczęściarzy, którzy bez wysiłku i specjalnych zabiegów wcześniej lub później osiągają to, czego zapragną. Najpoważniejszą ich wadą jest egocentryzm, uważają, że wszystko im się należy.

Jakie są szóstki?

„Szóstki” sa impulsywne, nerwowe i lekkomyślne. Z zasady nie zgadzają się na zastany porządek rzeczy. Zawsze chcieliby coś ulepszać i zmieniać – wśród szóstek jest wielu rewolucjonistów. W miłości nieobliczalni. Bardzo szybko przechodzą od miłości do nienawiści.

Jakie są siódemki?

„Siódemki” to wieczni poszukiwacze, robiący na innych wrażenie, że nie wiedzą czego chcą. A one po prostu szukają ideału – w każdej dziedzinie życia.  Szukają prawdy i są stworzone do wielkich czynów, nie znosza kompromisów. Z wiekiem robią się coraz bardziej konserwatywne w swoich poglądach.

Jakie są ósemki? 

„Ósemki” kochają nowości i mają za życiowy cel poznać jak najwięcej wszystkiego co jest osiągalne nie tylko zmysłami, ale i podświadomością. Są bardzo tolerancyjne tak wobec siebie, jak i innych. Do życia potrzebują wolności duchowej i osobistej. Nie znoszą ograniczeń, a gdy się one pojawiają, buntują się. Życie dla ósemek to zabawa – bo we wszystkim potrafią odnaleźć coś przyjemnego.

Jakie są dziewiątki?

„Dziewiątki” nienawidzą monotonii, sa poszukiwaczami wrażeń, przez co  mają ciekawe życie. Są wrażliwe na piękno i najlepiej odpoczywają w otoczeniu sztuki. Lubia tez tworzyć. W miłości gorący ale i szybko gasnący.

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Zobacz koniecznie
Horoskop numerologiczny na 2014 rok dla PIĄTKI Horoskop numerologiczny na 2014 rok dla PIĄTKI

Numerologiczne Piątki czeka wyjątkowa przemiana. Znasz już horoskop numerologiczny 2014? Mówimy, co przydarzy się osobom spod znaku Piątki w roku 2014. Szczęście w finansach, ale kłopoty ze zdrowiem...

SYMBOLIKA LICZB - sprawdź jakie znaczenie mają liczby. MAGIA LICZB - czy to DZIAŁA? SYMBOLIKA LICZB - sprawdź jakie znaczenie mają liczby. MAGIA LICZB - czy to DZIAŁA?

Liczbom przypisuje się dodatkową treść i znaczenie, oprócz ich konkretnej wartości matematycznej. Numerologia jest popularna nawet wśród osób sceptycznych wobec wróżb i horoskopów. Jakie znaczenie...

NUMEROLOGIA. Czy wiesz co oznacza mistrzowska liczba? Co to znaczy, że liczby mają wibracje?

W obliczeniach numerologicznych występują tzw. liczby mistrzowskie, mające niezwykle silne wibracje. Czym jest wibracja liczb oraz dlaczego liczby mistrzowskie są takie wyjątkowe? Poznaj...

Aktualizacja: 08.02.2012 09:17
Źródło: mowimyjak.pl
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Sława Przybylska: kim jest gwiazda, co osiągnęła? Największe przeboje!
Sława Przybylska: kim jest gwiazda, co osiągnęła? Największe przeboje!

Kim jest i co osiągnęła Sława Przybylska?

W Mowimyjak.pl duży i popularny portal poradniczy. Tu przeczytasz HOROSKOP i przepowiednie na 2013 rok, HOROSKOP CHIŃSKI oraz SENNIK online - znaczenie najczęściej spotykanych snów. Jesteś ciekawy co przydarzy ci się w najbliższym czasie? Jak zinterpretować sen? Kiedy będzie koniec świata? Horoskopy, wróżby, numerologia, tarot. W dziale HOROSKOPY I SENNIK znajdziesz tłumaczenie snów, najczęściej spotykanych marzeń sennych; sennik dziecko, sennik pieniądze, sennik egipski, sennik zmarły, sennik polski, sennik internetowy, sennik ciąża. . Horoskop dzienny, tygodniowy, miesięczny, roczny, partnerki, urodzinowy. Horoskop majów. Horoskop partnerski. Horoskop celtycki. Horoskop chiński. Horoskop miłosny. Horoskop 2013. Sprawdź horoskop na naszym portalu. Wejdź i sprawdź, co zapisano w kartach? Wróżenie z kart. Wróżby z tarota. Porady na każdy temat
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.