porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
Jacy ludzie rodzą się w lipcu?
Jacy ludzie rodzą się w lipcu? Magiczny horoskop kwiatowy podpowie, która roślina daje ci ochronę. Jeśli ...
Horoskop kwiatowy - urodzeni w maju

Jacy ludzie rodzą się w maju?

  • ZOBACZ ZDJĘCIA
Jacy ludzie rodzą się w maju?

Aktywni, pełni miłosci do natury, skromni i serdeczni, a także bardzo uczynni. Tacy są ludzie urodzeni pod wpływem konwalii. Potrafią się dzielić z bliźnimi, bo nie zależy im na dobrach materialnych. 

fot.: MURATOR
Magiczny horoskop kwiatowy podpowie, która roślina daje ci ochronę. Jeśli urodziłeś się w maju możesz mieć za patrona konwalię, kaczeńca lub margaretkę. Sprawdź, co daje każdy z nich.

KONWALIA 1.05 – 10.05

To symbol szczodrości. W starożytności konwalia była kwiatem bogini Flory. Osoby urodzone w tym okresie kochają naturę. Pragną mieszkać blisko przyrody. W ich otoczeniu muszą być zwierzęta i rośliny. Nie są to  tacy ludzie, którzy pasywnie godzą się na to co da los. Mogą liczyć na pomyślność w życiu. Jeśli zmuszeni są do aktywności, stają się wytrwałymi i silnymi działaczami. Wolą prostotę i urok skromnych rzeczy, choć potrafią doceniać i piękno bogactwa. Często trudno ich zadowolić. Pozornie są skromni, lecz w głębi wyrafinowani. Serdeczni i uczynni ludzie, którzy chętnie dzielą się tym co posiadają z bliźnimi. Nie trzymają się kurczowo dóbr materialnych.

KACZENIEC 11.05 – 21.05

W tym czasie rodzą się ludzie wrażliwi i czuli. To idealni partnerzy na życie. Przyjacielscy i tolerancyjni, zaskarbiają sobie zaufanie, gdyż można na nich liczyć w każdej sytuacji. Bardzo dbają o dom i swą rodzinę, która jest dla nich opoką. Najważniejsze w ich życiu jest uczucie. Kierują się niezawodną intuicją. Gdy są czegoś wyjątkowo pewni, nie można zmienić ich zdania. W otaczających ich ludziach szukają jedynie dobrych cech. Są prostolinijni a decyzje podejmuj po dogłębnych przemyśleniach. Szczerze wyrażają swoje myśli i emocje. Raczej stronią od konfliktów. Nierzadko są skłonni do kompromisów. Do swych wytyczonych celów dążą w sposób prosty, nieskomplikowanymi ścieżkami.

MARGARETKA 22.05 – 31.05

Urodzeni w tym czasie do szczęściarze, którym sprzyja los. Mają tyle uroku osobistego, który toruje im drogę, że życie ich jest usłane różami. To bardzo pracowici ludzie, niezwykle odpowiedzialni. Pracownikami są bardzo oddanymi. Zawsze skrupulatni i dokładni – doskonali do precyzyjnych prac. Ich cenną cechą jest oszczędność. Choć zarzuca się im powierzchowność są doskonałymi kompanami, ciekawymi towarzyszami na krótkie i długie wypady. W przyjaźnie i miłości nie potrafią się do końca zaangażować. Ale gdy trafią na odpowiedni grunt – wszystko się zmienia. Niestety najczęściej angażują się w chwilowe flirty. Trudno im się sprzeciwić i odmówić czegokolwiek. Jak powietrza potrzebują wielbicieli i adoratorów. Chętnie uczestniczą życiu towarzyskim wyższych sfer, ludzi mediów, artystów. Nie stronią od hazardu i często wygrywają. Kwiat margeretki ma dwóch patronów – boginię urodzaju Demeter oraz błyskotliwości i intelektu – Merkurego.

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Zobacz koniecznie
Horoskop miłosny na marzec 2014 dla wszystkich znaków zodiaku. Jaki jest?

Horoskop miłosny na marzec 2014 mówi, że w tym miesiącu Wodniki mogą być niestabilne emocjonalnie. Raki muszą mieć więcej odwagi, a Panny cieszyć się życiem. A co czeka twój znak zodiaku w marcu?

Jacy ludzie rodzą się w kwietniu? Jacy ludzie rodzą się w kwietniu?

Magiczny horoskop kwiatowy podpowie, która roślina daje ci ochronę. Jeśli urodziłeś się w kwietniu możesz mieć za opiekuna geranium, hortensję, dalię. Sprawdź co daje każdy z nich.

Jacy ludzie rodzą się w marcu? Jacy ludzie rodzą się w marcu?

Magiczny horoskop kwiatowy podpowie, która roślina daje ci ochronę. Jeśli urodziłeś się w marcu możesz mieć za opiekuna kwiat maku, lilii lub tojadu. Sprawdź co daje każdy z nich.

Aktualizacja: 03.07.2013 20:54
Autor: "Zbuduj dom", AHA
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Kim jest Piotr P. ze zdjęcia z Bronisławem Komorowskim?
Kim jest Piotr P. ze zdjęcia z Bronisławem Komorowskim?

Rocznik 1963. Syn właściciela warsztatu budowlanego i położnej, z 9-letnim ...

W Mowimyjak.pl duży i popularny portal poradniczy. Tu przeczytasz HOROSKOP i przepowiednie na 2013 rok, HOROSKOP CHIŃSKI oraz SENNIK online - znaczenie najczęściej spotykanych snów. Jesteś ciekawy co przydarzy ci się w najbliższym czasie? Jak zinterpretować sen? Kiedy będzie koniec świata? Horoskopy, wróżby, numerologia, tarot. W dziale HOROSKOPY I SENNIK znajdziesz tłumaczenie snów, najczęściej spotykanych marzeń sennych; sennik dziecko, sennik pieniądze, sennik egipski, sennik zmarły, sennik polski, sennik internetowy, sennik ciąża. . Horoskop dzienny, tygodniowy, miesięczny, roczny, partnerki, urodzinowy. Horoskop majów. Horoskop partnerski. Horoskop celtycki. Horoskop chiński. Horoskop miłosny. Horoskop 2013. Sprawdź horoskop na naszym portalu. Wejdź i sprawdź, co zapisano w kartach? Wróżenie z kart. Wróżby z tarota. Porady na każdy temat
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.