porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HOROSKOP - ZNAKI ZODIAKU. Jakie cechy charakterystyczne ma LEW? Ludzie urodzeni w znaku Lwa są odważni, silni, zdecydowani i ...
Znaki zodiaku - Rak. Zadaniem Raka jest wyhamować energię Bliźniąt, które w kalendarzu astrologicznym bezpośrednio poprzedzają znak Raka. Sprawdź, jacy są ludzie spod znaku Raka?

HOROSKOP - ZNAKI ZODIAKU. Jakie cechy charekterystyczne ma RAK?

Rak  reprezentuje zatem energię skierowaną do wewnąrz - obronną, macierzyńską. Raki są czułe, obdarzone wrażliwością i dużą intuicją, choc na zewnątrz mogą prezentować się jako  "twarde", jest to jednak wyłącznie ich pancerz ochronny. Co jeszcze wiadomo o ludziach spod znaku Raka? Jakie są ich charkaterystyczne cechy? Sprawdź, czego można się spodziewać po ludziach urodzonych w znaku Raka.

Znak Raka określa osoby urodzone pomiędzy 22 czerwca a 22 lipca. Rak chwyta zdobycz i wycofuje się - jest to niezbędne, by wyhamować energię Bliźniąt, które w kalendarzu astrologicznym bezpośrednio poprzedzają znak Raka. Czas Raka przypada na lato, kiedy dni są długie, a noce krótkie. Energia z bardzo zewnętrznej, "wiosennej", gwałtownej, teraz kieruje się ku wnętrzu. Rak reprezentuje zatem energię skierowaną do wewnąrz - obronną, macierzyńską.

Jakie są osoby spod znaku Raka?

Osoby spod znaku Raka są czułe kobiece, czułe, obdarzone wrażliwością i dużą intuicją, choc na zewnątrz mogą prezentować się jako  "twarde", jest to jednak wyłącznie ich pancerz ochronny. Prawdziwe cechy Raka to uczuciowość, domatorstwo, pragnienie bezpieczeństwa, opiekuńczość. Raki są odpowiedzialne, mają jednak tendencje do zmiennych zachowań, szczególnie do nagłego wycofywania się. Ich żywiołem jest woda.

Znane osoby urodzone w znaku Raka to między innymi: Marcel Proust, Jean Paul Sartre, Czesław Miłosz, George Sand, Jan Machulski,  Wojciech Jaruzelski, Janusz Korczak.

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Zobacz koniecznie
Horoskop na czerwiec 2014 dla wszystkich znaków zodiaku Horoskop na czerwiec 2014 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop na czerwiec 2014 dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź, czy gwiazdy ci sprzyjają w finansach, czy masz szansę na miłość, czy twoje życie się odmieni.

Horoskop miłosny na marzec 2014 dla wszystkich znaków zodiaku. Jaki jest?

Horoskop miłosny na marzec 2014 mówi, że w tym miesiącu Wodniki mogą być niestabilne emocjonalnie. Raki muszą mieć więcej odwagi, a Panny cieszyć się życiem. A co czeka twój znak zodiaku w marcu?

Horoskop na rok 2014 dla RAKA Horoskop na rok 2014 dla RAKA

Jaki będzie 2014 rok dla ludzi spod znaku RAKA? Czas na sport i dobry humor! Raki muszą przestać rozpamiętywać stare niepowodzenia, a czeka je świetlana przyszłość.

Aktualizacja: 12.03.2013 18:41
Autor: EK
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Hanna Żudziewicz - kim jest?
Hanna Żudziewicz - kim jest?

Hanna Żudziewcz to nowa gwiazda tanecznego talent show "Danicg with ...

W Mowimyjak.pl duży i popularny portal poradniczy. Tu przeczytasz HOROSKOP i przepowiednie na 2013 rok, HOROSKOP CHIŃSKI oraz SENNIK online - znaczenie najczęściej spotykanych snów. Jesteś ciekawy co przydarzy ci się w najbliższym czasie? Jak zinterpretować sen? Kiedy będzie koniec świata? Horoskopy, wróżby, numerologia, tarot. W dziale HOROSKOPY I SENNIK znajdziesz tłumaczenie snów, najczęściej spotykanych marzeń sennych; sennik dziecko, sennik pieniądze, sennik egipski, sennik zmarły, sennik polski, sennik internetowy, sennik ciąża. . Horoskop dzienny, tygodniowy, miesięczny, roczny, partnerki, urodzinowy. Horoskop majów. Horoskop partnerski. Horoskop celtycki. Horoskop chiński. Horoskop miłosny. Horoskop 2013. Sprawdź horoskop na naszym portalu. Wejdź i sprawdź, co zapisano w kartach? Wróżenie z kart. Wróżby z tarota. Porady na każdy temat
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.