porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
Horoskop numerologiczny na 2014 rok dla TRÓJKI
Horoskop numerologiczny na 2014 rok dla TRÓJKI Horoskop numerologiczny 2014 nie oszczędza Trójek. Rok 2014 przyniesie im ...
Horoskop 2014 według numerologii: CZWÓRKA

Horoskop numerologiczny na 2014 rok dla CZWÓRKI

Horoskop numerologiczny na 2014 rok dla CZWÓRKI

Horoskop numerologiczny 2014 każe Czwórkom zastanowić się, które życiowe cele mają pierwszeństwo.

fot.: sxc.hu
Przed numerologiczną Czwórką czas realizacji powierzonych zadań. Według numerologów rok 2014 zmusi Czwórki do obrania jedynej, właściwej drogi, bo nie ma czasu rozmieniać się na drobne. Poznaj swój horoskop numerologiczny na rok 2014. Przedstawiamy horoskop numerologiczny 2014 dla Czwórek.

Horoskop numerologiczny dla Czwórki

Osoby będące numerologiczną Czwórką w 2014 roku muszą zdecydować się, które z postawionych celów mają pierwszeństwo w realizacji. Dokładnie można wykonać tylko część zadań, bo ich nadmiar przesłoni numerologicznym Czwórkom właściwą trasę. Rok 2014 to może ostatni moment, aby w końcu zrozumieć, w czym sprawdzasz się najlepiej.

Miłość w 2014 szykuje Czwórkom próbę asertywności. Trzeba będzie zastanowić się, czy warto narażać szczęście innych, by rozkoszować się chwilową przyjemnością. Partnerzy Czwórek dadzą im wiele powodów do niskiej samooceny. Sposobem na to jest ustalenie granic i zasad już na początku roku. Uchroni to związki Czwórek przed niepotrzebnym kryzysem.

>>> Numerologia a data urodzenia. Jak obliczyć liczbę życia? (KLIKNIJ)

W 2014 roku praca nie sprawi Czwórkom zmartwienia. Jeśli będą czujne, wytrwałe i skromne, nagłe kontrole nie dotkną ich w żaden sposób. Stres może przynieść jedynie sporadyczne migreny. Swoim opanowaniem Czwórki powinny wesprzeć kolegów z pracy.

>>> Horoskop numerologiczny na 2014 rok dla TRÓJKI (KLIKNIJ)


MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Zobacz koniecznie
Horoskop na wrzesień 2014 - dla wszystkich znaków zodiaku! Horoskop na wrzesień 2014 - dla wszystkich znaków zodiaku!

Horoskop na wrzesień 2014 dla wszystkich znaków zodiaku pozwoli zapoznać się tym, co przyniesie dla nas najbliższa przyszłość. Mówimy, co przyniesie wrzesień i co wydarzy się w nadchodzących dniach.

Horoskop miłosny na rok 2014: Koziorożec

Jakie miłosne niespodzianki przyniesie rok 2014 Koziorożcom? Czy wiesz, co stanie się powodem kłótni z partnerem? Poznaj horoskop miłosny na rok 2014 i sprawdź, co czeka cię w życiu erotycznym i...

Horoskop numerologiczny na 2014 rok dla DZIEWIĄTKI Horoskop numerologiczny na 2014 rok dla DZIEWIĄTKI

Numerologicznym Dziewiątkom szykuje się zmiana miejsca lub otoczenia. Horoskop na przyszły rok mówi o chwilach upragnionej wolności. Jak będzie wyglądał rok 2014 według horoskopu numerologicznego?...

Aktualizacja: 13.12.2013 17:17
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Kim jest Jakub Raczyński, mąż Moniki Kuszyńskiej?
Kim jest Jakub Raczyński, mąż Moniki Kuszyńskiej?

Monika Kuszyńska w 2011 roku wyszła za mąż za Jakuba ...

W Mowimyjak.pl duży i popularny portal poradniczy. Tu przeczytasz HOROSKOP i przepowiednie na 2013 rok, HOROSKOP CHIŃSKI oraz SENNIK online - znaczenie najczęściej spotykanych snów. Jesteś ciekawy co przydarzy ci się w najbliższym czasie? Jak zinterpretować sen? Kiedy będzie koniec świata? Horoskopy, wróżby, numerologia, tarot. W dziale HOROSKOPY I SENNIK znajdziesz tłumaczenie snów, najczęściej spotykanych marzeń sennych; sennik dziecko, sennik pieniądze, sennik egipski, sennik zmarły, sennik polski, sennik internetowy, sennik ciąża. . Horoskop dzienny, tygodniowy, miesięczny, roczny, partnerki, urodzinowy. Horoskop majów. Horoskop partnerski. Horoskop celtycki. Horoskop chiński. Horoskop miłosny. Horoskop 2013. Sprawdź horoskop na naszym portalu. Wejdź i sprawdź, co zapisano w kartach? Wróżenie z kart. Wróżby z tarota. Porady na każdy temat
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.