porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
Horoskop na rok 2014 dla BLIŹNIĄT
Horoskop na rok 2014 dla BLIŹNIĄT Jakie będzie 2014 rok dla osób urodzonych pod znakiem Biliźniąt? ...
Horoskop na rok 2014 - RAK

Horoskop na rok 2014 dla RAKA

Jaki będzie 2014 rok dla ludzi spod znaku RAKA? Czas na sport i dobry humor! Raki muszą przestać rozpamiętywać stare niepowodzenia, a czeka je świetlana przyszłość.
Horoskop na rok 2014 dla RAKA

Zodiakalne Raki powinny uważać na trawienei, szczególnie, że mają tendendecję do dogadzania sobie przy jedzeniu.

fot.: Photos.com

Życie Raka nie było łatwe. Może czas coś zmienić. 2014 rok będzie sprzyjał Twym artystycznym talentom. Dla zodiakalnych Raków duże znaczenie ma rodzina.

ZDROWIE

W tym roku czas wyjść z domu! Sport bardzo pomoże Twojemu ciału i umysłowi. Aktywność fizyczna zapewni dobrą energię, która poprawi Ci humor.

Badania kontrolne są dobrym pomysłem choć wyniki nie powinny Cię negatywnie zaskoczyć.

MIŁOŚĆ

Jeśli masz ochotę na miłosną przygodę, to masz szczęście. Lato 2014 roku będzie Ci szczególnie sprzyjało w tym względzie. Jeśli starasz się o dziecko, musisz uzbroić się w cierpliwość. Może to potrwać dłużej niż zakładałeś/aś.

Najbliższy rok to dobry czas na ślub. Chociaż nie wszystko odbędzie się według Twojego planu, będziesz bardzo zadowolony/a z uroczystości. Możesz mieć obawy co do swojego związku, lecz spokojnie, nie podejmuj pochopnych decyzji! W rodzinie spodziewaj się pozytywnych wydarzeń.

PRACA/FINANSE

Musisz przestać rozpamiętywać przeszłość. Nie każda sytuacja, która Cię czeka w przyszłości zakończy się tak, jak ostatnim razem. Zapomnij o starych urazach i na nowo kształtuj swoją przyszłość. Wiara w siebie i swój sukces znacznie go do Ciebie przybliży. Z nową energią możesz zrealizować swoje plany. Przy odpowiednim podejściu nic nie będzie dla Ciebie niemożliwe.

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Zobacz koniecznie
Horoskop miłosny na marzec 2014 dla wszystkich znaków zodiaku. Jaki jest?

Horoskop miłosny na marzec 2014 mówi, że w tym miesiącu Wodniki mogą być niestabilne emocjonalnie. Raki muszą mieć więcej odwagi, a Panny cieszyć się życiem. A co czeka twój znak zodiaku w marcu?

Horoskop na rok 2014 dla PANNY. Co spotka PANNĘ w 2014 roku? Horoskop na rok 2014 dla PANNY. Co spotka PANNĘ w 2014 roku?

Jaki będzie 2014 rok dla osób urodzonych pod znakiem Panny? Panny mogą liczyć na wiele niespodziewanych wydarzeń. Związki lepiej starannie pielęgnować zaś na przyjaciół uważać w maju.

Horoskop na rok 2014 dla WAGI. Co spotka WAGI w 2014 roku? Horoskop na rok 2014 dla WAGI. Co spotka WAGI w 2014 roku?

Jaki będzie 2014 rok dla osób urodzonych pod znakiem WAGI? Horoskop dla WAGI jest sprzyjający! W 2014 roku Wagi powinny udać się w podróż. Przyniesie ona wiele dobrego.

Aktualizacja: 11.12.2013 10:48
Źródło: mowimyjak.pl
  • Komentarze
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Dominika Lis, narzeczona Ryszarda Kalisza. Kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Dominika Lis, którą plotkarskie media zidentyfikowały jako najnowszą narzeczoną Ryszarda ...

W Mowimyjak.pl duży i popularny portal poradniczy. Tu przeczytasz HOROSKOP i przepowiednie na 2013 rok, HOROSKOP CHIŃSKI oraz SENNIK online - znaczenie najczęściej spotykanych snów. Jesteś ciekawy co przydarzy ci się w najbliższym czasie? Jak zinterpretować sen? Kiedy będzie koniec świata? Horoskopy, wróżby, numerologia, tarot. W dziale HOROSKOPY I SENNIK znajdziesz tłumaczenie snów, najczęściej spotykanych marzeń sennych; sennik dziecko, sennik pieniądze, sennik egipski, sennik zmarły, sennik polski, sennik internetowy, sennik ciąża. . Horoskop dzienny, tygodniowy, miesięczny, roczny, partnerki, urodzinowy. Horoskop majów. Horoskop partnerski. Horoskop celtycki. Horoskop chiński. Horoskop miłosny. Horoskop 2013. Sprawdź horoskop na naszym portalu. Wejdź i sprawdź, co zapisano w kartach? Wróżenie z kart. Wróżby z tarota. Porady na każdy temat
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.