porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
Jaki jest zodiakalny WODNIK?
Jaki jest zodiakalny WODNIK? Urodzeni od 21.01 do 19.02 to zodiakalni Wodnicy. Jakimi cechami ...
2014 to rok Konia. Co nas czeka w roku Konia? Sprawdź chiński horoskop

Chiński horoskop: rok 2014 to rok konia

Zgodnie z chińskim kalendarzem 31. stycznia 2014 rozpoczął się rok Konia, który potrwa do 18 lutego 2015. Będzie to burzliwy okres, pełen konfliktów i napięć. Zobacz, co nas czeka w roku Konia.

Zgodnie z chińskim horoskopem rok 2014 to rok Konia. Według legendy, Budda przypisał każdy rok jednemu z dwunastu zwierząt, które przybyły go pożegnać, gdy opuszczał Ziemię. Były to kolejno: szczur, bawół, tygrys, kot, smok, wąż, koń, koza, małpa, kogut, pies i świnia. Każdy z tych chińskich znaków astrologicznych ma swój odpowiednik w zodiaku europejskim. Na przykład szczur odpowiada Baranowi, Bawół – Bykowi, Tygrys – Bliźniętom, Kot – Rakowi, itd. Koń to siódmy znak w zodiaku chińskim. Znak szczególny, bo zwiastujący bardzo energetyczny i pracowity okres, pełen wspaniałych przygód i realizacji śmiałych projektów.

>>> Co oznaczają ZNAKI CHIŃSKIEGO ZODIAKU? [KLIKNIJ]

Co nas czeka w roku konia?

Według chińskiego horoskopu rok Konia jest jednym z lepszych okresów astrologicznych. Koń symbolizuje ruch, działanie, energię, odwagę, śmiałość, ale także zapalczywość i awanturniczą naturę – dlatego właśnie najbliższy rok zapowiada się bardzo burzliwie. Na pewno nie będzie nudny. Na świecie nie zabraknie wojen, konfliktów i napięć, choć zapewne będą one miały charakter lokalny.
Ten rok w wielu rejonach świata przyniesie wiele klęsk żywiołowych spowodowanych srogą zimą i przewidywanymi wyjątkowymi upałami.
2014 będzie rokiem wielkich zmian w wielu dziedzinach życia – zarówno w polityce, finansach światowych, jak i w życiu prywatnym. Wiele trwałych związków może zostać wystawionych na próbę, zaś nowe znajomości niekoniecznie zakończą się sukcesem.
Za to wszelkie przedsięwzięcia związane z pracą powinny się powieść. Ten rok będzie należał do ludzi pracowitych, wytrwałych i myślących niesztampowo. Jeśli zatem od lat nosisz się z pomysłem na własny biznes – rok Konia jest najlepszym okresem na jego realizację! Musisz tylko kierować się rozsądkiem i nie działać pod wpływem impulsu. W roku Konia bowiem nadzwyczaj łatwo podejmuje się szalone, nieprzemyślane decyzje, niepoparte chłodną kalkulacją.

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Zobacz koniecznie
Jaki jest horoskop chiński na 2015 rok? Jaki jest horoskop chiński na 2015 rok?

Według horoskopu chińskiego rok 2015 będzie rokiem Kozy/Owcy. Oznacza to, że nadchodzi czas wyjątkowego spokoju i harmonii. Koza (Owca) jest symbolem kultury i odnosi się do czasu relaksu, refleksji...

Horoskop chiński na rok Zielonego Konia 2014 Horoskop chiński na rok Zielonego Konia 2014

Chiński horoskop na rok Zielonego Konia zacznie działać w nocy z 3/4 lutego 2014. Koń to zwierzę inteligentne i przywódcze.  Jaki będzie rok 2014 według chińskiej tradycji? Poznaj horoskop na rok...

Horoskop chiński dla Świni na rok Czarnego Węża 2013/2014 Horoskop chiński dla Świni na rok Czarnego Węża 2013/2014

Chcesz poznać swoją przyszłość? Zajrzyj do chińskiego horoskopu na rok Czarnego Węża 2013/2014. Horoskop przygotowany z myślą o osobach spod chińskiego znaku Świni

Aktualizacja: 05.02.2014 20:10
Autor: EOS
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Andrzej Ananicz. Kim jest ranny w Pakistanie ambasador RP?
Andrzej Ananicz. Kim jest ranny w Pakistanie ambasador RP?

Andrzej Ananicz urodził się ur.21 marca 1951 r. Ma ...

W Mowimyjak.pl duży i popularny portal poradniczy. Tu przeczytasz HOROSKOP i przepowiednie na 2013 rok, HOROSKOP CHIŃSKI oraz SENNIK online - znaczenie najczęściej spotykanych snów. Jesteś ciekawy co przydarzy ci się w najbliższym czasie? Jak zinterpretować sen? Kiedy będzie koniec świata? Horoskopy, wróżby, numerologia, tarot. W dziale HOROSKOPY I SENNIK znajdziesz tłumaczenie snów, najczęściej spotykanych marzeń sennych; sennik dziecko, sennik pieniądze, sennik egipski, sennik zmarły, sennik polski, sennik internetowy, sennik ciąża. . Horoskop dzienny, tygodniowy, miesięczny, roczny, partnerki, urodzinowy. Horoskop majów. Horoskop partnerski. Horoskop celtycki. Horoskop chiński. Horoskop miłosny. Horoskop 2013. Sprawdź horoskop na naszym portalu. Wejdź i sprawdź, co zapisano w kartach? Wróżenie z kart. Wróżby z tarota. Porady na każdy temat
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.