porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
KIM JEST Kinga Preis, aktorka i artystka. GDZIE zagrała?
KIM JEST Kinga Preis, aktorka i artystka. GDZIE zagrała? Kinga Preis to jedna z najbardziej znanych i lubianych polskich ...
Policjant na emeryturze Zbigniew Urbański, był mężem Katarzyny Skrzyneckiej

Zbigniew Urbański. Kim jest były mąż Katarzyny Skrzyneckiej?

Były mąż Katarzyny Skrzyneckiej to nie tylko celebryta. Zbigniew Urbański znany z nieudanego małżeństwa z gwiazdą, to policjant na emeryturze, dziennikarz oraz spec od najnowszych technologi i elektronicznych gadżetów.
Zbigniew Urbański. Kim jest były mąż Katarzyny Skrzyneckiej?

Zbigniew Urbański - były policjant, pierwszy mąż Katarzyny Skrzyneckiej. Dziennikarz pracując dla telewizji TVN Turbo.

fot.: TVN

Zbigniew Urbański przez 18 lat był związany z polską policją. Zwalczał przestępczość gospodarczą w wydziale w Poznaniu, pracował również w policyjnym biurze prasowym - był rzecznikiem Komendy Głównej Policji. Związany też z Centralnym Biurem Śledczym w wydziale zaawansowanych technologi. Jedną z jego specjalności jest cyberprzestępczość. Szkolił się w najlepszych szkołach policyjnych na świecie, m.in. w Stanach Zjednoczonych, gdzie pobierał nauki od agentów FBI oraz Secret Service.

Kariera w telewizji

Dzięki doświadczeniu dziennikarskiemu nabytemu w policji, Urbański podjął pracę w stacji TVN Turbo. W programie "Gadżet" zajmuje się najnowszymi technologami, elektronicznymi zabawkami i praktycznymi urządzeniami. Testuje, porównuje, sprawdza i ocenia wszelkiego rodzaju gadżety dostępne na polskim rynku.

Dziennikarz pracując w telewizyjnej grupie TVN-u, przyjął propozycję udziału w "Tańcu z gwiazdami". Stanął na parkiecie 13. edycji widowiska. W próbach podbicia serc widzów towarzyszyła Urbańskiemu blondwłosa tancerka Izabela Janachowska. Para nie zabawiła zbyt długo w telewizyjnym widowisku - Zbigniew i Iza odpadli w pierwszym odcinku, zajęli ostatnią 14. pozycję. 

Związek z gwiazdą

Zbigniew Urbański w polskim show-biznesie zasłynął głównie dzięki małżeństwu z aktorką i piosenkarką Katarzyną Skrzynecką. Para wzięła ślub w kwietniu 2003 roku w kościele św. Anny w Wilanowie. Wesele odbyło się w Sielskiej Osadzie Firleje pod Warszawą. Po burzliwym związku trwającym zaledwie cztery lata, zdecydowali o rozstaniu. Pod koniec marca 2007 roku sąd orzekł o rozwodzie pary. Obecnie Urbański jest związany z Katarzyną Gawrońską, a jego była żona Kasia z Skrzynecka wyszła za mąż za sportowca, mistrza fitnessu Marcina Łopuckiego.

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Zobacz koniecznie
Dlaczego KIM KARDASHIAN rozwodzi się z mężem?

Związek małżeński zdecydowanie nie służy amerykańskiej celebrytce Kim Kardashian. Uznana za właścicielkę najseksowniejszej pupy na świecie gwiazda, złożyła w sądzie pozew rozwodowy. Jak długo była...

Aktualizacja: 25.11.2011 18:00
Autor: Rafal
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Marek Kalita - kim jest aktor i mąż Aleksandry Popławskiej? [KARIERA, RODZINA]
Marek Kalita - kim jest aktor i mąż Aleksandry Popławskiej? [KARIERA, RODZINA]

Marek Kalita jest nie tylko polskim aktorem teatralno- filmowym, ale ...

Mowimyjak.pl duży i popularny portal poradniczy. Gwiazdy i plotki porady i informacje z życia polskich i zagranicznych gwiazd. W dziale gwiazdy i plotki znajdziesz informacje z życia gwiazd. Porady z życia sławnych i bogatych aktorów i aktorek. Najnowsze plotki, pikantne życie gwiazd, skandale. Kompromitujące zdjęcia. Znane gwiazdy, o których pisze pudelek czy kozaczek. Wpadki znanych ludzi. Skandale z życia gwiazd. Chirurgia plastyczna. Taniec z gwiazdami. Styl ubierania się. Porady z życia gwiazd. Porady na każdy temat
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.