porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
Ciąża Kate. Czy księżna Kate wywoła wyż demograficzny? Kate Middleton urodziła ? Gdy księżna Kate wystąpiła w niebieskiej sukience z Zary, w ...
Kim jest Marek Bączek - narzeczony Sylwii Gruchały?

Sylwia Gruchała w ciąży! Kim jest partner Gruchały Marek Bączek?

Najlepsza polska florecistka Sylwia Gruchała przerywa sportową karierę z powodu ciąży. Kto będzie szczęśliwym tatą dziecka? Mówimy, kim jest Marek Bączek - partner życiowy Sylwii Gruchały.

Po długich staraniach najlepsza polska florecistka zakłada rodzinę. Podczas Świąt Bożego Narodzenia zaręczyła się ze swoim partnerem, Markiem Bączkiem. Miesiąc później Sylwia Gruchała przyznała, że spodziewa się dziecka i ogłosiła 2-letnią przerwę w treningach oraz występach sportowych. 

Marek Bączek urodził się w 1985 roku pod Warszawą. Z szermierką spotkał się już w szkole podstawowej, gdzie wuefu uczył trener szermierki. 12-letni Bączek od floretu wolał szpadę. Talent młodego partnera Sylwii Gruchały szybko został dostrzeżony przez pracowników AWF Warszawa. Nastoletni Marek rozpoczął treningi i turnieje w barwach klubu. Już wtedy Bączek osiągał sukcesy w szermierce, zdobył m.in. brązowy medal na Młodzieżowych Mistrzostwach Europy 2003 w Chorwacji jako zawodnik Legii Warszawa. Po ukończeniu Liceum Sportowego im. J. Kusocińskiego szpadzista rozpoczął studia w Wyższej Szkole Edukacji w Sporcie i otrzymał powołowanie do kadry narodowej oraz olimpijskiej.

Marek Bączek jest też wyszkolonym żołnierzem Dowództwa Wojsk Lądowych. Warto wspomnieć, że Sylwia Gruchała jest żołnierką 3 Batalionu Zabezpieczenia warszawskiego Dowództwa Wojsk Lądowych.

Latem 2006 roku u Bączka wykryto płynnego guza nerwu wzrokowego, co zmusiło sportowca do ograniczenia treningu i spowolniło tempo jego kariery. 

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Aktualizacja: 24.03.2013 10:52
None
Pytania i
Odpowiedzi
STREFA
UŻYTKOWNIKÓW
  • ZAPYTAJ
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Ireneusz Czop: kim jest? Co osiągnął?
Ireneusz Czop: kim jest? Co osiągnął?

Ireneusz Czop jest jednym z najbardziej utalentowanych polskich aktorów. Zagrał ...

BAZA PORAD
Mowimyjak.pl duży i popularny portal poradniczy. Gwiazdy i plotki porady i informacje z życia polskich i zagranicznych gwiazd. W dziale gwiazdy i plotki znajdziesz informacje z życia gwiazd. Porady z życia sławnych i bogatych aktorów i aktorek. Najnowsze plotki, pikantne życie gwiazd, skandale. Kompromitujące zdjęcia. Znane gwiazdy, o których pisze pudelek czy kozaczek. Wpadki znanych ludzi. Skandale z życia gwiazd. Chirurgia plastyczna. Taniec z gwiazdami. Styl ubierania się. Porady z życia gwiazd. Porady na każdy temat
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody MURATOR S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody MURATOR S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.