porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
Ślub Lewandowskiego: goście. Kto zaproszony na ślub Roberta Lewandowskiego? Ślub Roberta Lewandowskiego i Anny Stachurskiej odbędzie się 22 czerwca ...
Ślub Lewandowskiego i Anny Stachurskiej odbędzie się 22 czerwca w Dworze Złotopolska Dolina. Ile to będzie kosztowało Lewandowskiego? Jakie są koszty ślubu Lewego?

Ślub Lewandowskiego: ile będzie kosztować? Ile Lewandowski wyda na wesele?

Ślub Lewandowskiego odbędzie się 22 czerwca 2013. Wesele Roberta Lewandowskiego i Anny Stachurskiej będzie miało miejsce w urokliwej scenerii Dworu Złotopolska Dolina. Ile kosztuje ślub Lewandowskiego? Ile Lewy wyda na wesele?
Ślub Lewandowskiego: ile będzie kosztować? Ile Lewandowski wyda na wesele?

Sprawdź, ile Robert Lewandowski wydał na wesele

fot.: sxc.hu

Ślub Roberta Lewandowskiego i Anny Stachurskiej odbędzie się 22 czerwca 2013 w Dworze Złotopolska Dolina około 50 km od Warszawy. Goście będą bawili się na weselu zorganizowanym w stylu "Pana Tadeusza", co stanowi specjalność Złotopolskiej Doliny.

>>> Dwór Złotopolska Dolina: jakie atrakcje?

Na weselu Lewandowskiego będzie bawiło się około 300 gości. Wśród nich znaleźli się m.in. jego kolega z kadry Wojciech Szczęsny oraz piłkarze i trener Borussii Dortmund.

>>> Goście na ślubie Lewandowskiego: kto został zaproszony?

Ślub Lewandowskiego: ile będzie kosztował?

Na swój ślub Lewandowski wyda około 300 tysięcy złotych. Na weselnej kolacji goście będą się raczyli się m.in. kremem z brokułów, z ziemniaków z nutą chili i kasztanami, a także zupą neapolitańską. Wśród dań głównych znajdą się np. polędwiczki wieprzowe i sztufada wołowa.

W Dworze Złotopolska Dolina młoda para będzie miała też zapewniony pokój na noc poślubną.

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Aktualizacja: 16.06.2013 13:48
Źródło: mowimyjak.pl
  • Komentarze
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Malijski muzułmanin Lassana Bathily - kim jest francuski bohater?
Malijski muzułmanin Lassana Bathily - kim jest francuski bohater?

Bohaterski czyn pracownika paryskiego sklepu, 24-letniego Lissana Bathily'ego zdominował ...

Mowimyjak.pl duży i popularny portal poradniczy. Gwiazdy i plotki porady i informacje z życia polskich i zagranicznych gwiazd. W dziale gwiazdy i plotki znajdziesz informacje z życia gwiazd. Porady z życia sławnych i bogatych aktorów i aktorek. Najnowsze plotki, pikantne życie gwiazd, skandale. Kompromitujące zdjęcia. Znane gwiazdy, o których pisze pudelek czy kozaczek. Wpadki znanych ludzi. Skandale z życia gwiazd. Chirurgia plastyczna. Taniec z gwiazdami. Styl ubierania się. Porady z życia gwiazd. Porady na każdy temat
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.