porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
Ślub Lewandowskiego: goście. Kto zaproszony na ślub Roberta Lewandowskiego? Ślub Roberta Lewandowskiego i Anny Stachurskiej odbędzie się 22 czerwca ...
Ślub Lewandowskiego i Anny Stachurskiej odbędzie się 22 czerwca w Dworze Złotopolska Dolina. Ile to będzie kosztowało Lewandowskiego? Jakie są koszty ślubu Lewego?

Ślub Lewandowskiego: ile będzie kosztować? Ile Lewandowski wyda na wesele?

Ślub Lewandowskiego odbędzie się 22 czerwca 2013. Wesele Roberta Lewandowskiego i Anny Stachurskiej będzie miało miejsce w urokliwej scenerii Dworu Złotopolska Dolina. Ile kosztuje ślub Lewandowskiego? Ile Lewy wyda na wesele?
Ślub Lewandowskiego: ile będzie kosztować? Ile Lewandowski wyda na wesele?

Sprawdź, ile Robert Lewandowski wydał na wesele

fot.: sxc.hu

Ślub Roberta Lewandowskiego i Anny Stachurskiej odbędzie się 22 czerwca 2013 w Dworze Złotopolska Dolina około 50 km od Warszawy. Goście będą bawili się na weselu zorganizowanym w stylu "Pana Tadeusza", co stanowi specjalność Złotopolskiej Doliny.

>>> Dwór Złotopolska Dolina: jakie atrakcje?

Na weselu Lewandowskiego będzie bawiło się około 300 gości. Wśród nich znaleźli się m.in. jego kolega z kadry Wojciech Szczęsny oraz piłkarze i trener Borussii Dortmund.

>>> Goście na ślubie Lewandowskiego: kto został zaproszony?

Ślub Lewandowskiego: ile będzie kosztował?

Na swój ślub Lewandowski wyda około 300 tysięcy złotych. Na weselnej kolacji goście będą się raczyli się m.in. kremem z brokułów, z ziemniaków z nutą chili i kasztanami, a także zupą neapolitańską. Wśród dań głównych znajdą się np. polędwiczki wieprzowe i sztufada wołowa.

W Dworze Złotopolska Dolina młoda para będzie miała też zapewniony pokój na noc poślubną.

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Zobacz koniecznie
Ślub Lewandowskiego: goście. Kto zaproszony na ślub Roberta Lewandowskiego?

Ślub Roberta Lewandowskiego i Anny Stachurskiej odbędzie się 22 czerwca 2013 roku w Dworze Złotopolska Dolina. Kto został zaproszony na ślub Lewandowskiego, najlepszego polskiego piłkarza? Ilu gości...

Aktualizacja: 16.06.2013 13:48
Źródło: mowimyjak.pl
None
Pytania i
Odpowiedzi
STREFA
UŻYTKOWNIKÓW
  • ZAPYTAJ
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Kim jest Mateusz Maga, uczestnik Top Model? VIDEO
Kim jest Mateusz Maga, uczestnik Top Model? VIDEO

Za nami dopiero pierwszy odcinek najnowszej edycji Top Model, a ...

BAZA PORAD
Mowimyjak.pl duży i popularny portal poradniczy. Gwiazdy i plotki porady i informacje z życia polskich i zagranicznych gwiazd. W dziale gwiazdy i plotki znajdziesz informacje z życia gwiazd. Porady z życia sławnych i bogatych aktorów i aktorek. Najnowsze plotki, pikantne życie gwiazd, skandale. Kompromitujące zdjęcia. Znane gwiazdy, o których pisze pudelek czy kozaczek. Wpadki znanych ludzi. Skandale z życia gwiazd. Chirurgia plastyczna. Taniec z gwiazdami. Styl ubierania się. Porady z życia gwiazd. Porady na każdy temat
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody MURATOR S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody MURATOR S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.