porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
Ewa Chodakowska: Szał na Ewę Chodakowską - o co chodzi?
Ewa Chodakowska: Szał na Ewę Chodakowską - o co chodzi? Trenerka killerka, Trenerka całej Polski to tylko niektóre ze słów, ...
Co o rozbieranej sesji Agnieszki Radwańskiej myśli matka tenisistki Katarzyna Radwańska? Co matka Radwańskiej powiedziała na ten temat mediom? Czy matka Radwańskiej jest zadowlona z sesji córki nago?

ROZBIERANA sesja RADWAŃSKIEJ: co o zdjęciach Agnieszki mówi jej matka?

NAGIE ZDJĘCIA RADWAŃSKIEJ - od kiedy w mediach pojawiły się zdjęcia rozebranej Agnieszki Radwańskiej, stale przybywa tych, którzy chcą ten krok tenisistki skrytykować, ale też tych, którzy stają w jej obronie. Wypowiedziała się również matka Agnieszki. Mówimy, co o zdjęciach Agnieszki myśli jej mama.

ROZBIERANA sesja RADWAŃSKIEJ: gdzie ukazały się zdjęcia Radwańskiej nago?

Kilka tygodni temu w mediach podniosła się fala oburzenia na znaną polską tenisistkę Agnieszkę Radwańską, która pozowała nago do zdjęć dla magazynu ESPN „The Body Issue”. Oburzenie było tym większe, że wcześniej Agnieszka otwarcie pokazywała, że jest gorliwą katoliczką – m.in. brała udział w kampanii „Nie wstydzę się Jezusa”, z której po publikacji zdjęć została usunięta.

>>> Agnieszka Radwańska w rozbieranej sesji. ZDJĘCIA RADWAŃSKIEJ NAGO zszokowały fanów. ZDJĘCIA naga Radwańska (KLIKNIJ!)

Po tym gdy zdjęcia obiegły media, wiele osób krytykowało Agnieszkę, byli jednak również tacy, którzy stawali w jej obronie, tłumacząc, że Radwańska nie rozebrała się dla „Playboya”, ale dla magazynu, który poprzez takie zdjęcia propaguje zdrowy tryb życia. Do grona obrońców Agnieszki dołączyła teraz również jej matka.

ROZBIERANA sesja RADWAŃSKIEJ: co o sesji zdjęciowej sądzi matka Radwańskiej?

Katarzyna Radwańska, matka tenisistki, w wywiadzie dla magazynu „Flesz” powiedziała, że tego rodzaju zdjęcia w takim magazynie ocenia pozytywnie – zdaje sobie sprawę, że w ten sposób pismo promuje wśród czytelników dbanie o siebie. Matka Radwańskiej dodała też, że Agnieszka długo się wahała, zanim podjęła tę dezycję, trochę się też tego wystąpienia wstydziła. Zgodziła się jednak, gdy zobaczyła zdjęcia z poprzednich sesji i przekonała się, że nie chodzi w nich o erotykę. Nie była to też sesja za pieniądze, ale wyłącznie dla prestiżu, dlatego – jako pierwszy polski sportowiec – postanowiła wziąć w niej udział.

>>> Agnieszka Radwańska NAGO: Czy i ile zarobiła na ROBIERANEJ sesji. NAGA Radwańska (KLIKNIJ!)

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Zobacz koniecznie
Agnieszka RADWAŃSKA NAGO kontra Natalia Siwiec NAGO: Które ciało ładniejsze? Naturalne czy poprawione? Agnieszka RADWAŃSKA NAGO kontra Natalia Siwiec NAGO: Które ciało ładniejsze? Naturalne czy poprawione?

Agnieszka Radwańska wystąpiła nago w sesji dla ESPN. Zdjęcia nagiej Isi szybko stały się hitem, w Polsce, ale i na granica. Przy okazji internauci przypomnieli sobie o innej Polce, która chętnie...

Radwańska NAGO w ESPN. The Body Issue - kto wystąpił, kto się rozebrał, o co chodzi w akcji? Radwańska NAGO w ESPN. The Body Issue - kto wystąpił, kto się rozebrał, o co chodzi w akcji?

Pięć edycji dodatku magazynu ESPN - The Body Issue i kilkadziesiąt gwiazd sportu nago w ciekawych ujęciach, nawiązujących do dziedziny uprawianego sportu.  O co chodzi w akcji ? Dlaczego...

Aktualizacja: 01.08.2013 05:43
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Nick Cave: co wiemy o muzyku? [KARIERA, RODZINA]
Nick Cave: co wiemy o muzyku? [KARIERA, RODZINA]

Nick Cave naprawdę nazywa się Nicholas Edward Cave. Urodził się ...

Mowimyjak.pl duży i popularny portal poradniczy. Gwiazdy i plotki porady i informacje z życia polskich i zagranicznych gwiazd. W dziale gwiazdy i plotki znajdziesz informacje z życia gwiazd. Porady z życia sławnych i bogatych aktorów i aktorek. Najnowsze plotki, pikantne życie gwiazd, skandale. Kompromitujące zdjęcia. Znane gwiazdy, o których pisze pudelek czy kozaczek. Wpadki znanych ludzi. Skandale z życia gwiazd. Chirurgia plastyczna. Taniec z gwiazdami. Styl ubierania się. Porady z życia gwiazd. Porady na każdy temat
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.