porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
Kuba Wojewódzki w Rock Radiu. Książę i Żebrak - co to za audycja?
Kuba Wojewódzki w Rock Radiu. Książę i Żebrak - co to za audycja? Od początku lutego Kuba Wojewódzki współpracuje z nową stacją, Radio ...
Czym zajmuje się Paulina Drażba? Gdzie pracowała?

Paulina Drażba – kim jest? Czym się zajmuje? Gdzie pracowała?

Paulina Drażba znana jest przede wszystkim ze współprowadzenia „Czerwonego dywanu”, który jest częścią Pytania na śniadanie w TVP2. Ta piękna prezenterka jest wielbicielką nurkowania i mody. Mówimy, kim jest Paulina Drażba.
Paulina Drażba – kim jest? Czym się zajmuje? Gdzie pracowała?
Paulina Drażba z mężem. fot.: Facebook

Paulina Drażba, a właściwie Paulina Drażba-Kamińska, urodziła się w 1985 roku na Suwalszczyźnie. Ukończyła studia na kierunku Public Relations. Obecnie studiuję Socjologię na Collegium Civitas. Jej specjalizacją jest socjologia mody.

Jak przebiegała kariera medialna Pauliny Drażby?

Swoją karierę w mediach Paulina Drażba zaczęła w wieku 17 lat w suwalskim Radiu 5. Po przeprowadzce do Warszawy pracowała dla ITV. Prowadziła programy muzyczne i młodzieżowe oraz teleturnieje. Następnie została zatrudniona przez Superstację, gdzie przez pół roku jako dziennikarka relacjonowała obrady Sejmu. 

Przełom w karierze Pauliny Drażby

Przełomem w jej karierze było dołączenie do zespołu "Wiadomości" w TVP. Paulina zaczęła być rozchwytywana i pracowała potem kolejno w "Pytaniu na śniadanie", "Śniadaniu z Dwójką", w programie "Kocham kino" oraz "Bitej śmietance towarzyskiej". Aktualnie Paulina współprowadzi "Czerwony dywan" w telewizyjnej dwójce. Ostatnio mogliśmy również zobaczyć jej debiut aktorski w serialu "Barwy szczęścia", gdzie zagrała... dziennikarkę.

Paulina Drażba prywatnie

Prywatnie Paulina Drażba jest szczęśliwą mężatką. Interesuje się modą, nurkowaniem oraz podróżami. Paulina prowadzi również bloga www.paulinadrazba.blog.pl

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Zobacz koniecznie
Kim jest IZABELA ZWIERZYŃSKA? Kogo gra w serialu BARWY SZCZĘŚCIA? Kim jest IZABELA ZWIERZYŃSKA? Kogo gra w serialu BARWY SZCZĘŚCIA?

Izabela Zwierzyńska to gwiazda serialu "Barwy szczęścia". Zasłynęła tym, że bez pomocy skalpela odzyskała zgrabną sylwetkę. Mówimy, jak tego dokonała.

Kim jest Ilona Łepkowska, autorka sukcesu m.in. serialu "M jak miłość"?

Ilona Łepkowska jest najbardziej znaną polską scenarzystką serialową. Na swoim koncie ma scenariusze do takich produkcji jak „Klan”, „Na dobre i na złe” czy "Barwy szczęścia". Dla serialu "M jak...

Czy Katarzyna Glinka musiała zrezygnować z pracy w serialach przez ciążę?

Gwiazda serialu "Barwy szczęścia", Katarzyna Glinka, w lutym 2012 roku urodzi swoje pierwsze dziecko. Czy gwiazda już zrezygnowała z pracy, by przygotować się do macierzyństwa?

Aktualizacja: 02.02.2014 10:31
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Tomasz Średniawa, partner Anety Kopacz, reżyserki filmu Joanna - KIM JEST?
Tomasz Średniawa, partner Anety Kopacz, reżyserki filmu Joanna - KIM JEST?

Film "Joanna" w reżyserii Anety Kopacz jest jedną z polskich ...

Mowimyjak.pl duży i popularny portal poradniczy. Gwiazdy i plotki porady i informacje z życia polskich i zagranicznych gwiazd. W dziale gwiazdy i plotki znajdziesz informacje z życia gwiazd. Porady z życia sławnych i bogatych aktorów i aktorek. Najnowsze plotki, pikantne życie gwiazd, skandale. Kompromitujące zdjęcia. Znane gwiazdy, o których pisze pudelek czy kozaczek. Wpadki znanych ludzi. Skandale z życia gwiazd. Chirurgia plastyczna. Taniec z gwiazdami. Styl ubierania się. Porady z życia gwiazd. Porady na każdy temat
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.