porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
O co w sądzie kłócą się Kasia Figura i Kai Schoenhals? Katarzyna Figura i Kai Schoenhals są w trakcie rozwodu. Para ...
Toczen rumieniowaty - jak przebiega choroba Seleny Gomez?

Na co choruje Selena Gomez?

Ulubienica nastolatków i była dziewczyna Justina Biebera, Selena Gomez (21 l.) robi przerwę w koncertowania. Wszystko przez chorobę.
Na co choruje Selena Gomez?

Na co choruje Selena Gomez?

fot.: facebook.com

Okazuje się, że młodziutka gwiazda Selena Gomez poważnie choruje. Piosenkarka od kilku lat cierpi na przykrą chorobę - toczeń rumieniowaty, który powoduje zapalenie tkanki łącznej. Jest to choroba autoimmunologiczna, związana z zaburzeniami układu odpornościowego. Objawia się między innymi rumieniem na twarzy i przewlekłymi bólami i zapaleniem stawów oraz wrażliwością na światło słoneczne.

>>> TOCZEŃ. Co wiesz o ulubionej chorobie DRa HOUSE'A? Jakie oblicza ma toczeń? [KLIKNIJ]

- W ostatnim czasie Selena naprawdę się nie oszczędzała, więc choroba daje jej teraz się we znaki - mówi znajomy gwiazdy. - Wie, że musi zrobić sobie dłuższą przerwę i zająć się swoim zdrowiem, jeśli chce w przyszłości normalnie żyć i funkcjonować - dodaje. Na szczęście często objawy tej choroby można pokonać za pomocą leków.

>>> Kim jest JUSTIN BIEBER, ulubiona gwiazda nastolatków? [KLIKNIJ]

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Zobacz koniecznie
Kim jest JUSTIN BIEBER, ulubiona gwiazda nastolatków?

Nie ma wątpliwości, że nastolatki na całym świecie mają nowego idola. Jest nim niespełna 18-letni Kanadyjczyk Justin Bieber. Skąd ta pewność? Wystarczy zobaczyć ilość stron internetowych poświęconych...

Aktualizacja: 30.12.2013 10:06
Źródło: mowimyjak.pl
None
Pytania i
Odpowiedzi
STREFA
UŻYTKOWNIKÓW
  • ZAPYTAJ
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Kim jest Jorge Luis Bezerra, rywal Michała Materli podczas KSW 28?
Kim jest Jorge Luis Bezerra, rywal Michała Materli podczas KSW 28?

Jorge Luis Bezerra to rywal na jakiego Michał Materla czekał ...

BAZA PORAD
Mowimyjak.pl duży i popularny portal poradniczy. Gwiazdy i plotki porady i informacje z życia polskich i zagranicznych gwiazd. W dziale gwiazdy i plotki znajdziesz informacje z życia gwiazd. Porady z życia sławnych i bogatych aktorów i aktorek. Najnowsze plotki, pikantne życie gwiazd, skandale. Kompromitujące zdjęcia. Znane gwiazdy, o których pisze pudelek czy kozaczek. Wpadki znanych ludzi. Skandale z życia gwiazd. Chirurgia plastyczna. Taniec z gwiazdami. Styl ubierania się. Porady z życia gwiazd. Porady na każdy temat
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody MURATOR S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody MURATOR S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.