porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
Paweł Małaszyński zemdlał w trakcie przedstawienia! Paweł Małaszyński trafił do szpitala po tym jak w trakcie ...
Diagnoza lekarzy: RAK, zaskoczyła Wiśniewskiego - czy w związku z tym odwoła swój ślub planowany na lipiec?

Michał Wiśniewski chory na raka. „Mam nawrót nowotworu”

Michał Wiśniewski w roku 2012 poinformował, że ma raka. Kilkanaście dni przed ślubem z Dominiką Tajner usunięto mu guza, a badania histopatologiczne potwierdziły, że nowotwór jest złośliwy. Teraz celebryta wyznaje, że ma nawrót choroby.
Michał Wiśniewski chory na raka. „Mam nawrót nowotworu”

Michał informacje o chorobie zamieścił na swoim profilu na Facebooku

Niemal 2 lata temu – pod koniec czerwca 2012 roku – Michał Wiśniewski na swoim profilu na Facebooku poinformował fanów, że ma raka. Dwa tygodnie wcześniej usunięto liderowi Ich Troje guza, badania histopatologiczne wykazały zaś, że guz jest złośliwy.

>>> Wirus HPV a rak. Jaki jest między nimi związek? [KLIKNIJ!]

Teraz temat choroby Wiśniewskiego powrócił, gdyż w jednym z programów telewizyjnych celebryta powiedział: „Mam nawrót nowotworu. Generalnie jestem w trakcie choroby, to jest czas teraźniejszy, mimo że dziś jest dobrze”.

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Zobacz koniecznie
Michał Wiśniewski i Dominika Tajner. Sprawdź, co połączyło tą pare?

Michał Wiśniewski wreszcie poznał miłość swojego życia. Sprawdź z kim wcześniej wziął ślub, zanim poznał Dominikę Tajner.

Michał Wiśniewski - Filiżanka [TEKST PIOSENKI] Michał Wiśniewski - Filiżanka [TEKST PIOSENKI]

Najnowsza piosenka Michała Wiśniewskiego stała się w ciągu kilku dni hitem internetu. Wiśniewski śpiewający o miłości do filiżanki zdobył serca wszystkich internautów. Zobacz tekst piosenki Michała...

Jak rozwija się kariera GRYCANEK? Marta Grycan projektantką i prowadzącą nowy program w TV. Zobacz jaki!

Kariera Grycanek rozwija się w zawrotnym tempie. Młodsze Grycanki już realizują swoje pasje, tańczą i tworzą stylizacje dla gwiazd, a Marta Grycan projektuje ubrania i ma nowy program w telewizji....

Aktualizacja: 02.05.2014 09:46
Źródło: mowimyjak.pl
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Jak zaczynał karierę Zygmunt Miłoszewski, laureat Paszportu Polityki 2014?
Jak zaczynał karierę Zygmunt Miłoszewski, laureat Paszportu Polityki 2014?

Zygmunt Miłoszewski - to do niego należał rok 2014. Autor powieści ...

Mowimyjak.pl duży i popularny portal poradniczy. Gwiazdy i plotki porady i informacje z życia polskich i zagranicznych gwiazd. W dziale gwiazdy i plotki znajdziesz informacje z życia gwiazd. Porady z życia sławnych i bogatych aktorów i aktorek. Najnowsze plotki, pikantne życie gwiazd, skandale. Kompromitujące zdjęcia. Znane gwiazdy, o których pisze pudelek czy kozaczek. Wpadki znanych ludzi. Skandale z życia gwiazd. Chirurgia plastyczna. Taniec z gwiazdami. Styl ubierania się. Porady z życia gwiazd. Porady na każdy temat
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.