porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
X Factor - uczestnicy programu Grzegorz i Maja Hyży rozwodzą się - co jest przyczyną rozstania pary?
X Factor - uczestnicy programu Grzegorz i Maja Hyży rozwodzą się - co jest przyczyną rozstania pary? Kiedy w pierwszych odcinkach ostatniego X Factora wystąpili Maja i ...
Marcin Mroczek ożenił się w sobotę 20 lipca z młodszą od siebie o 6 lat Marleną Muranowicz. Kim jest żona Marcina Mroczka?

Marcin Mroczek wziął ślub. Kim jest Marlena Muranowicz, żona Mroczka?

Marcin Mroczek wziął ślub. Kim jest Marlena Muranowicz, żona Mroczka?

Marcin Mroczek bierze ślub. Kim jest jego wybranka, tajemnicza Marlena?

fot.: Facebook
Marcin Mroczek, aktor znany z serialu „M jak Miłość”, wziął ślub! Jego wybranka to Marlena Muranowicz – dziewczyną, z którą spotykał się od 4 lat. Związek aktora z tajemniczą pięknością pełen był wzlotów i upadków. Para postanowiła jednak z lipcu sformalizować swój związek. Mówimy, z kim ożenił się Mroczek.

Marlena Muranowicz: kim jest żona Marcina Mroczka?

W dwa lata po zakończeniu związku z Agnieszką Popielewicz Marcin Mroczek związał się z młodszą o 6 lat tajemniczą brunetką Marleną Muranowicz. Dziewczyna była jeszcze w liceum, kiedy zaczęła umawiać się z aktorem serialu „M jak Miłość”. Wiadomo o niej tylko tyle, że była sąsiadką Marcina oraz że nie jest związana z show biznesem.

> > > NAJNOWSZE USTALENIA: Kim jest Marlena Muranowicz, żona Marcina Mroczka? [KLIKNIJ!]

Jak donosi „Twoje Imperium”, po 4 latach znajomości para postanowiła sformalizować swój związek. Marcin Mroczek oświadczył się swojej dziewczynie i rozpoczął gorączkowe przygotowania do wesela. Marcin Mroczek i Marlena Muranowicz  ślub wzięli w sobotę 21 lipca w Tarczynie, wesele odbyło się w znanym z serialu „Złotopolscydworku Many.

> > > Marcin Mroczek i Marlena Muranowicz wzięli ślub. Ile kosztowało wesele? [KLIKNIJ!]

Podczas ceremonii ślubnej Marcin Mroczek wystąpił w chabrowym garniturze, a jego żona, Marlena Muranowicz – w białej sukni o nowoczesnym kroju.

Marcin Mroczek wziął ślub. Kim jest tajemnicza Marlena, żona Mroczka?
MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Zobacz koniecznie
Kim jest Marlena Muranowicz, żona Marcina Mroczka?

MARCIN MROCZEK i MARLENA MURANOWICZ WZIĘLI ŚLUB. Kiedy młodzi podjechali pod kościół w Tarczynie, ludzie szeptali „Piękna. Kim jest?”. Para zna się od ponad pięciu lat, mimo to Marcin Mroczek nie...

Marcin Mroczek i Marlena Muranowicz wzięli ślub. Jakie nazwisko nosi teraz Mariola?

Marlena Muranowicz i Marcin Mroczek wzięli ślub – huczały w weekend media. Pojawia się pytanie, jakie nazwisko nosi teraz piękna żona serialowego aktora: Marlena Mroczek? Marlena...

Aktualizacja: 22.07.2013 10:38
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Wojciech Mazolewski - kim jest partner Mai Sablewskiej? [KARIERA, RODZINA]
Wojciech Mazolewski - kim jest partner Mai Sablewskiej? [KARIERA, RODZINA]

Wojciech Mazolewski to gitarzysta basowy i kontrabasista jazzowy. Jest liderem ...

Mowimyjak.pl duży i popularny portal poradniczy. Gwiazdy i plotki porady i informacje z życia polskich i zagranicznych gwiazd. W dziale gwiazdy i plotki znajdziesz informacje z życia gwiazd. Porady z życia sławnych i bogatych aktorów i aktorek. Najnowsze plotki, pikantne życie gwiazd, skandale. Kompromitujące zdjęcia. Znane gwiazdy, o których pisze pudelek czy kozaczek. Wpadki znanych ludzi. Skandale z życia gwiazd. Chirurgia plastyczna. Taniec z gwiazdami. Styl ubierania się. Porady z życia gwiazd. Porady na każdy temat
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.