porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
X Factor - uczestnicy programu Grzegorz i Maja Hyży rozwodzą się - co jest przyczyną rozstania pary?
X Factor - uczestnicy programu Grzegorz i Maja Hyży rozwodzą się - co jest przyczyną rozstania pary? Kiedy w pierwszych odcinkach ostatniego X Factora wystąpili Maja i ...
Marcin Mroczek ożenił się w sobotę 20 lipca z młodszą od siebie o 6 lat Marleną Muranowicz. Kim jest żona Marcina Mroczka?

Marcin Mroczek wziął ślub. Kim jest Marlena Muranowicz, żona Mroczka?

Marcin Mroczek, aktor znany z serialu „M jak Miłość”, wziął ślub! Jego wybranka to Marlena Muranowicz – dziewczyną, z którą spotykał się od 4 lat. Związek aktora z tajemniczą pięknością pełen był wzlotów i upadków. Para postanowiła jednak z lipcu sformalizować swój związek. Mówimy, z kim ożenił się Mroczek.
Marcin Mroczek wziął ślub. Kim jest Marlena Muranowicz, żona Mroczka?

Marcin Mroczek bierze ślub. Kim jest jego wybranka, tajemnicza Marlena?

fot.: Facebook

Marlena Muranowicz: kim jest żona Marcina Mroczka?

W dwa lata po zakończeniu związku z Agnieszką Popielewicz Marcin Mroczek związał się z młodszą o 6 lat tajemniczą brunetką Marleną Muranowicz. Dziewczyna była jeszcze w liceum, kiedy zaczęła umawiać się z aktorem serialu „M jak Miłość”. Wiadomo o niej tylko tyle, że była sąsiadką Marcina oraz że nie jest związana z show biznesem.

> > > NAJNOWSZE USTALENIA: Kim jest Marlena Muranowicz, żona Marcina Mroczka? [KLIKNIJ!]

Jak donosi „Twoje Imperium”, po 4 latach znajomości para postanowiła sformalizować swój związek. Marcin Mroczek oświadczył się swojej dziewczynie i rozpoczął gorączkowe przygotowania do wesela. Marcin Mroczek i Marlena Muranowicz  ślub wzięli w sobotę 21 lipca w Tarczynie, wesele odbyło się w znanym z serialu „Złotopolscydworku Many.

> > > Marcin Mroczek i Marlena Muranowicz wzięli ślub. Ile kosztowało wesele? [KLIKNIJ!]

Podczas ceremonii ślubnej Marcin Mroczek wystąpił w chabrowym garniturze, a jego żona, Marlena Muranowicz – w białej sukni o nowoczesnym kroju.

Marcin Mroczek wziął ślub. Kim jest tajemnicza Marlena, żona Mroczka?
MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Zobacz koniecznie
Kim jest Marlena Muranowicz, żona Marcina Mroczka?

MARCIN MROCZEK i MARLENA MURANOWICZ WZIĘLI ŚLUB. Kiedy młodzi podjechali pod kościół w Tarczynie, ludzie szeptali „Piękna. Kim jest?”. Para zna się od ponad pięciu lat, mimo to Marcin Mroczek nie...

Marcin Mroczek i Marlena Muranowicz wzięli ślub. Jakie nazwisko nosi teraz Mariola?

Marlena Muranowicz i Marcin Mroczek wzięli ślub – huczały w weekend media. Pojawia się pytanie, jakie nazwisko nosi teraz piękna żona serialowego aktora: Marlena Mroczek? Marlena...

Aktualizacja: 22.07.2013 10:38
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Justyna Pochanke: kim jest? [KARIERA, RODZINA]
Justyna Pochanke: kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Justyna Pochanke to jedna z bardziej cenionych prezenterek. Związana z ...

Mowimyjak.pl duży i popularny portal poradniczy. Gwiazdy i plotki porady i informacje z życia polskich i zagranicznych gwiazd. W dziale gwiazdy i plotki znajdziesz informacje z życia gwiazd. Porady z życia sławnych i bogatych aktorów i aktorek. Najnowsze plotki, pikantne życie gwiazd, skandale. Kompromitujące zdjęcia. Znane gwiazdy, o których pisze pudelek czy kozaczek. Wpadki znanych ludzi. Skandale z życia gwiazd. Chirurgia plastyczna. Taniec z gwiazdami. Styl ubierania się. Porady z życia gwiazd. Porady na każdy temat
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.