porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
Dziewczyny z teledysku DONATANA: kim jest Joanna Wiktoria Czubak?
Dziewczyny z teledysku DONATANA: kim jest Joanna Wiktoria Czubak? Już prawie 3 miliony wyświetleń na portalu You Tube ma ...
Luluka Astafiew, Camille Luluka Smogulecka, Kamila Smogulecka – kim jest?

Luxuria Astaroth, Kamila Smogulecka – kim naprawdę jest dziewczyna z „Nie lubimy robić” Donatana?

Luxuria Astaroth, a może Luluka Astafiew, Camille Luluka Smogulecka czy po prostu Kamila Smogulecka – kim dziewczyna z „Nie lubimy robić” Donatana?
Luxuria Astaroth, Kamila Smogulecka – kim naprawdę jest dziewczyna z „Nie lubimy robić” Donatana?

Luxuria Astaroth, Luluka Astafiew, Camille Luluka Smogulecka, a może po prostu... Kamila Smogulecka. Kim jest?

fot.: screenshot "Nie lubimy robić"

Projekt Równonoc Donatana – polskiego producenta hip-hopowego, który wpadł na pomysł połączenia tradycyjnego folkloru słowiańskiego z amerykańską sztuką rapu – święci ogromne triumfy. Całość zrealizowana z ogromnym rozmachem, angażująca najbardziej znanych polskich MC's, z wysokobudżetowym teledyskiem do każdego singla, okazała się być strzałem w dziesiątkę.

>>> W jakim filmie zagra Luxuria Astaroth? [KLIKNIJ!]

Pierwszy singiel Nie lubimy robić z Borixonem i Kajmanem ma ponad 12 milionów wyświetleń na YouTube i najwyższy wskaźnik odtworzeń w polskich stacjach radiowych, na najwyższych miejscach list przebojów, tym samym goniąc ostatni wielki hit internetu i stacji radiowych Ona tańczy dla mnie.

W teledysku do piosenku Nie lubimy robić występuje dziewczyna, która wzbudza zainteresowanie równie duże, co sama piosenka, a jej rola - zmysłowej młódki z zacięciem ubijającej masło, podnosi ciśnienie każdemu kolejnemu obserwatorowi.

Luxuria Astaroth – kim jest Kamila Smogulecka?

Występuje pod pseudonimem artystycznym Luxuria Astaroth, choć przedstawia się także jako Luluka Astafiew, Camille Luluka Smogulecka, a naprawdę nazywa się Kamila Smogulecka – kim jest? Mieszka w Gdyni, jednak ma mieszane, niemiecko-francuskie pochodzenie. Urodziła się 12 października 1995 roku w Łodzi. Aż trudno uwierzyć, że ma zaledwie 17 lat!

Jej pseudonim artystyczny nawiązuje do tradycji pogańsko-okultystycznych. Astaroth to nazwa jednego z niezwykle silnych demonów, który rozporządza zachodnim piekłem, jeden z siedmiu książąt piekła, którzy odwiedzili Fausta. Nietrudno zaobserwować, że Luxuria jest mocno zafascynowana tradycją okultystyczno-satanistyczną, do której nawiązuje wiele ze zrealizowanych przez nią sesji.
MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Zobacz koniecznie
W jakim filmie zagra Luxuria Astaroth? W jakim filmie zagra Luxuria Astaroth?

Młoda Kamila Smogulecka, modelka o tajemniczym pseudonimie Luxuria Astaroth wie, jak dobrze wykorzystać swoje pięć minut. Znana przede wszystkim z teledysków Donatana celebrytka wystąpi niedługo w...

Aktualizacja: 01.04.2014 23:47
Źródło: mowimyjak.pl
None
Pytania i
Odpowiedzi
STREFA
UŻYTKOWNIKÓW
  • ZAPYTAJ
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Anna Jędrzejowska - kim jest?
Anna Jędrzejowska - kim jest?

Anna Jędrzejowska stała się znana dzięki Faktom w telewizji TVN ...

BAZA PORAD
Mowimyjak.pl duży i popularny portal poradniczy. Gwiazdy i plotki porady i informacje z życia polskich i zagranicznych gwiazd. W dziale gwiazdy i plotki znajdziesz informacje z życia gwiazd. Porady z życia sławnych i bogatych aktorów i aktorek. Najnowsze plotki, pikantne życie gwiazd, skandale. Kompromitujące zdjęcia. Znane gwiazdy, o których pisze pudelek czy kozaczek. Wpadki znanych ludzi. Skandale z życia gwiazd. Chirurgia plastyczna. Taniec z gwiazdami. Styl ubierania się. Porady z życia gwiazd. Porady na każdy temat
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody MURATOR S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody MURATOR S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.