porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
Ile zarabiają gwiazdy polskiego show-biznesu? Kiedyś jeździli śpiewać w klubach dla Polonii za granicą. Dziś ...
Siostry Grycan to nowe polskie celebrytki. Weronika Grycan, Wiktoria Grycan, Marta Grycan

Kim są i czym zajmują się SIOSTRY GRYCAN, czyli GRYCANKI? Marta, Wiktoria, Weronika Grycan?

Kim są i czym zajmują się SIOSTRY GRYCAN, czyli GRYCANKI? Marta, Wiktoria, Weronika Grycan?

Marta Grycan zawwsze wygląda dobrze - wyrazisty kolor włosów, strój odpowiedni do figury, perfekcyjny makijaż i przemyślane dodatki. 

fot.: Mateusz Jagielski
W Polsce, aby zostać popularnym, trzeba być gwiazdą kina, piosenki lub sportu. Można mieć sławnych rodziców czy rodzeństwo. Wówczas, pomimo braku wybitnych talentów, można zostać celebrytą - jak siostry Grycan i ich mama. Mówimy, kim są i czym zajmują się panie Grycan.
SKOMENTUJ

Celebryci to osoby, które nie są zazwyczaj specjalnie utalentowane, ale z pewnych powodów stają się gwiazdami. Najbardziej znaną celebrytką na świecie jest Paris Hilton, dziedziczka wielkiej, hotelarskiej fortuny. Choć wydała swoją płytę i zagrała w hollywoodzkiej produkcji, to nie można powiedzieć, jakoby zaistniała w show biznesie głównie z tego powodu. Jednak Polacy nie są gorsi i swoich celebrytów mają. Najnowszym odkryciem mediów są siostry Grycan, mocno promowane przez mamę Martę.

Z czego znana jest rodzina Grycan?

Grycan to znana marka w świecie deserów lodowych. Lodziarnie Grycan można spotkać praktycznie w każdym centrum handlowym. Oprócz tego mają swoje osobne oddziały w najbardziej popularnych miejscach wszystkich wielkich miast w Polsce - w Warszawie, Katowicach, Poznaniu, Gdańsku, Opolu, Zielonej Górze, Wrocławiu i wielu innych. Czytelnicy TVN Warszawa uznali sieć Grycan za najlepsze lodziarnie w Warszawie.

ZOBACZ KONIECZNIE: GRYCANKI u Kuby WOJEWÓDZKIEGO>>

Rodzina Grycanów swoją pozycję zaczęła tworzyć jeszcze w czasach przedwojennych, kiedy to nestor rodu Grzegorz i jego syn Józef Grycan rozpoczęli produkcję i sprzedaż swoich pierwszych lodów. Miało to miejsce w Buczaczu, skąd pan Józef (pradziadek znanych z kolorowych pism sióstr) wraz z małżonką przenieśli się do Wrocławia. Tam powstała pierwsza powojenna lodziarnia państwa Grycan, z szyldem "Lody MIŚ - Weronika Grycan". Lody Józefa Grycana zyskiwały renomę, więc otwierał on kolejne lodziarnie. Następnie jego syn Zbigniew wraz z żoną Elżbietą i córkami Małgorzatą oraz Magdaleną postanowił podtrzymać rodzinną tradycję. Dzisiaj Zbigniew jest nadal głową rodziny i szefem najpopularniejszej sieci lodziarni w Polsce - Grycan - lody od pokoleń.

ZOBACZ TAKŻE: KIM SĄ SIOSTRY GRYCAN? Zo co je kochamy?>>

Jednak jego syn, Adam Grycan, mąż Marty Grycan oraz ojciec 16-letniej Weroniki, 18-letniej Wiktorii oraz najmłodszej i najmniej znanej 7-letniej Gabrieli, nie kontynuuje rodzinnej tradycji produkcji lodów, choć zajmuje się cukiernictwem. Adam wraz z żoną Martą Grycan prowadzą oddzielną firmę A. Grycan Cukiernia Marta Grycan.

Kim są panie Grycan?

Zarówno Marta Grycan, jak i jej córki - Weronika, Wiktoria - to typowe celebrytki. Można je spotkać na ważnych, medialnych imprezach w kraju, takich jak premiera najnowszego teledysku Dody, gdzie po prostu się... lansują. Oprócz tego Marta stara się za wszelką cenę wypromować swoje córki. Za wszelką cenę próbuje przekonać Polaków, jakoby dziedziczki fortuny były bardzo utalentowane. Jednak do tej pory nikt nie widział ich specjalnych zdolności. Dlatego coraz bardziej popularne "Grycanki" póki co są po prostu trzema kobietami o znanym nazwisku.

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Zobacz koniecznie
Jak się lansują GRYCANKI? Jak się skutecznie wypromować?

Marta Grycan wraz z córkami szturmem wdarła się do show-biznesu i wszystko wskazuje na to, że Grycanki pozostaną w nim na dłużej. Jak udało im się wylansować?

Jak rozwija się kariera GRYCANEK? Marta Grycan projektantką i prowadzącą nowy program w TV. Zobacz jaki!

Kariera Grycanek rozwija się w zawrotnym tempie. Młodsze Grycanki już realizują swoje pasje, tańczą i tworzą stylizacje dla gwiazd, a Marta Grycan projektuje ubrania i ma nowy program w telewizji....

GRYCANKI - kim była WERONIKA GRYCAN, prababcia celebrytek? Żałoba w rodzinie GRYCANÓW

Rodzina Grycanów przeżywa smutne chwile - zmarła nestorka rodu - Weronika Grycan, prababcia ceebrytek. Kim była? Czy to na jej cześć jedna z córek Adama Grycana nosi imię Weronika?

Aktualizacja: 25.07.2013 16:35
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Ola Ciupa – kim jest? [KARIERA]
Ola Ciupa – kim jest? [KARIERA]

Ola Ciupa najczęściej kojarzona jest z teledyskami Donatana. Jednak piękna ...

Mowimyjak.pl duży i popularny portal poradniczy. Gwiazdy i plotki porady i informacje z życia polskich i zagranicznych gwiazd. W dziale gwiazdy i plotki znajdziesz informacje z życia gwiazd. Porady z życia sławnych i bogatych aktorów i aktorek. Najnowsze plotki, pikantne życie gwiazd, skandale. Kompromitujące zdjęcia. Znane gwiazdy, o których pisze pudelek czy kozaczek. Wpadki znanych ludzi. Skandale z życia gwiazd. Chirurgia plastyczna. Taniec z gwiazdami. Styl ubierania się. Porady z życia gwiazd. Porady na każdy temat
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.