porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
Mikołaj Krawczyk - kim jest? [KARIERA, RODZINA]
Mikołaj Krawczyk - kim jest? [KARIERA, RODZINA] Ostatnio Mikołaj Krawczyk słynie z medialnej walki z byłą partnerką, ...
W cieniu sławnej żony – dowiedz się więcej o mężu Natalii Siwiec.

Kim jest Mariusz RADUSZEWSKI, MĄŻ NATALII SIWIEC?

Natalia Siwiec dzięki Euro 2012 szturmem wkroczyła na warszawskie salony. Co ciekawe, celebrytka znana z tego, że jest znana, jest mężatką. Ślub wzięła w Las Vegas! Pan młody to wieloletni partner Natalii – Mariusz Raduszewski, pseudonim „Diabeł”. Kim jest mąż Natalii Siwiec?
Kim jest Mariusz RADUSZEWSKI, MĄŻ NATALII SIWIEC?

W cieniu sławnej żony – dowiedz się więcej o mężu Natalii Siwiec.

fot.: mat. pras.

Natalia Siwiec swojego męża, Mariusza Raduszewskiego, poznała w 2002 roku, podczas wyborów Miss Bałtyku. Był on wtedy zawodowym piłkarzem – co więcej, reprezentował Polskę w grze w piłkę nożną na plaży (beach soccer). Jednak przygodę z piłką (bez większych sukcesów) Diabeł rozpoczął jeszcze wcześniej: w sezonie 1995/1996 grał w Chemik Police (druga liga).

>>> Agnieszka RADWAŃSKA NAGO kontra Natalia Siwiec NAGO: Które ciało ładniejsze? Naturalne czy poprawione? (KLIKNIJ)

Ponieważ Raduszewski w sporcie nie radził sobie na tyle dobrze, by móc się z niego utrzymywać, zajął się biznesem. Przez kilka lat był współwłaścicielem oddziału firmy kosmetycznej, który to prowadził w Ameryce Południowej. W związku z tym przez 4 lata Natalia razem z narzeczonym mieszkała w Brazylii.

>>> NATALIA SIWIEC w bieliźnie! Co reklamuje Siwiec? Kto pozuje z modelką? (KLIKNIJ)

Obecnie Raduszewski, biznesmen ze Szczecina, skupia się na promocji żony, czy też właściwie rzecz ujmując – narzeczonej. Siwiec z Raduszewskim pobrali się w kaplicy w Las Vegas. Jednak z prawnego punktu widzenia w Polsce ich ślub jest nieważny.

Co ciekawe, 36-letni Raduszewski już raz był żonaty, co więcej jest też ojcem. Natalia w jego przeszłości nie widzi jednak problemu, a z synem narzeczonego ma podobno bardzo dobre relacje.

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Zobacz koniecznie
Mariusz Raduszewski, mąż Natalii Siwiec. Z kim ma dziecko? Mariusz Raduszewski, mąż Natalii Siwiec. Z kim ma dziecko?

Niewiele wiadomo o pierwszej żonie Mariusza Raduszewskiego. Na pewno obecny mąż Natalii Siwiec ma z nią syna. Co jeszcze wiadomo o pierwszej żonie i dziecku Mariusza Raduszewskiego?

NATALIA SIWIEC na okładce PLAYBOYA. Jak dostać się na okładkę Playboy'a? NATALIA SIWIEC na okładce PLAYBOYA. Jak dostać się na okładkę Playboy'a?

Natalia Siwiec robi błyskawiczną medialną karierę od czasu Euro 2012. Pudelek, CKM, a teraz Playboy pisze o słynne polskiej modelce. Nie ma tygodnia, by nie pojawiła się w mediach np. w Super...

Aktualizacja: 24.08.2014 01:39
None
Pytania i
Odpowiedzi
STREFA
UŻYTKOWNIKÓW
  • ZAPYTAJ
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Anna Jurksztowicz: kim jest? [RODZINA, KARIERA]
Anna Jurksztowicz: kim jest? [RODZINA, KARIERA]

Anna Jurksztowicz po wielu latach powraca do show biznesu. W ...

BAZA PORAD
Mowimyjak.pl duży i popularny portal poradniczy. Gwiazdy i plotki porady i informacje z życia polskich i zagranicznych gwiazd. W dziale gwiazdy i plotki znajdziesz informacje z życia gwiazd. Porady z życia sławnych i bogatych aktorów i aktorek. Najnowsze plotki, pikantne życie gwiazd, skandale. Kompromitujące zdjęcia. Znane gwiazdy, o których pisze pudelek czy kozaczek. Wpadki znanych ludzi. Skandale z życia gwiazd. Chirurgia plastyczna. Taniec z gwiazdami. Styl ubierania się. Porady z życia gwiazd. Porady na każdy temat
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody MURATOR S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody MURATOR S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.