porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
NOWY DOM Kate i Williama: gdzie przeprowadza się książęca para z dzieckiem? ANMER HALL – co to za posiadłość?
Kim jest Maciej Żakowski? Czy to z nim spotyka się Agnieszka Szulim?

Kim jest Maciej Żakowski? Czy to z nim spotyka się Agnieszka Szulim?

Nowy chłopak AGNIESZKI SZULIM: Kim jest Maciej Żakowski? Czym się zajmuje? Dlaczego dotychczas nie było o nim słychać w mediach? Czy związek Agnieszki Szulim i Macieja Żakowskiego jest poważny? Mówimy, kim jest Maciej Żakowski, nowy partner Agnieszki Szulim.
Kim jest Maciej Żakowski? Czy to z nim spotyka się Agnieszka Szulim?

Maciej Żakowski, z którym spotyka się Agnieszka Szulim (na zdj.)?

fot.: Starscream/Wikimedia Commons, CC 3.0

MACIEJ ŻAKOWSKI: kim jest?

Maciej Żakowski to syn znanego dziennikarza Jacka Żakowskiego. To ojciec go wychował, ponieważ matka Maćka wyjechała do Kanady, gdy dziecko miało 5 lat. Maciej Żakowski to przedsiębiorca – jest współwłaścicielem dwóch warszawskich restauracji: Momu i Aioli. Do tej pory media nie interesowały się młodym Żakowskim, a on wcale nie starał się w nich zaistnieć. Teraz – za sprawą Agnieszki Szulim – wszystko się zmieniło.

MACIEJ ŻAKOWSKI: czy spotyka się z Agnieszką Szulim?

Od około dwóch miesięcy Maciej Żakowski i prezenterka telewizyjna Agnieszka Szulim widywani są razem – jako para. Agnieszka niedawno rozwiodła się z mężem Adamem Badziakiem, jakiś czas temu w mediach pojawiły się też jej zdjęcia z Nergalem, jednak związek obecnie tworzy z Maciejem Żakowskim. Chętnie okazują sobie uczucia, zdając sobie sprawę z tego, że sa obserwowani przez paparazzich.

>>> Kim jest AGNIESZKA SZULIM? Jakimi wpadkami w telewizji zasłynęła prezenterka? (KLIKNIJ!)

Agnieszka Szulim przyznała jednak w jednym z wywiadów, że publicznie o swoim prywatnym życiu nie chce mówić, na pewno też nie zgodzi się na sesję zdjęciową z ukochanym. Miała taką sesję z mężem, a teraz podobno żałuje tego afiszowania się z uczuciami w mediach.

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Zobacz koniecznie
Nergal adoptuje dziecko z Afryki? O co chodzi? Nergal adoptuje dziecko z Afryki? O co chodzi?

Podobno Adam Darski "Nergal" planuje adopcję dziecka z Afryki. Natchnęła go do tego działalność fundacji Omeny Mensah, która promuje tolerancję i umacnia stosunki biznesowe między Polską a Afryką.

Agnieszka Szulim i Maciej Żakowski - dlaczego się rozstali? [VIDEO] Agnieszka Szulim i Maciej Żakowski - dlaczego się rozstali? [VIDEO]

Związek Agnieszki Szulim i Macieja Żakowski to już przeszłość. Magazyn "Flesz" informuje, że znana dziennikarka i syn Jacka Żakowskiego rozstali się. Co było przyczyną rozstania znanej pary?

Co Cezary Pazura powiedział na temat bójki Dody i Szulim?

Dwie panie z elity pobiły się. Agnieszka Szulim twierdzi, że uderzyła ją Doda. Ale Cezary Pazura stanął po stronie Dody i broni jej zawzięcie.

Aktualizacja: 04.02.2014 15:52
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Zmarł Richard Glatzer. Kim był?
Zmarł Richard Glatzer. Kim był?

Richard Glatzer nie żyje. Reżyser chorował na stwardnienie zanikowe boczne ...

Mowimyjak.pl duży i popularny portal poradniczy. Gwiazdy i plotki porady i informacje z życia polskich i zagranicznych gwiazd. W dziale gwiazdy i plotki znajdziesz informacje z życia gwiazd. Porady z życia sławnych i bogatych aktorów i aktorek. Najnowsze plotki, pikantne życie gwiazd, skandale. Kompromitujące zdjęcia. Znane gwiazdy, o których pisze pudelek czy kozaczek. Wpadki znanych ludzi. Skandale z życia gwiazd. Chirurgia plastyczna. Taniec z gwiazdami. Styl ubierania się. Porady z życia gwiazd. Porady na każdy temat
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.