porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
Kim jest Gordon Ramsay? Czy Magdę Gessler można porównać z Gordonem Ramsayem? Magda Gessler przez niektórych nazywana jest polskim Gordonem Ramsayem. Czy ...
Anna Czartoryska, kiedyś dziewczyna Piotra Adamczyka, dziś narzeczona Michała Niemczyckiego

Kim jest ANNA CZARTORYSKA, aktorka, arystokratka, dziewczyna Michała Niemczyckiego?

Kim jest ANNA CZARTORYSKA, aktorka, arystokratka, dziewczyna Michała Niemczyckiego?
Anna Czartoryska jest aktorką i narzeczoną Michała Niemczyckiego, syna milionera Zbigniewa Niemczyckiego. fot.: Piotr Piwowarski
Anna Czartoryska to druga polska aktorka, w której żyłach płynie błękitna krew. Pierwszą jest oczywiście Beata Tyszkiewicz. Co łączy Annę Czartoryską z Ewą Komorowską i Stanisławem Komorowskim, który zginął w katastrofie smoleńskiej?

Anna Czartoryska urodziła się 8 stycznia 1984 w Warszawie. Ojcem aktorki jest arystokrata Stanisław Czartoryski (ur. 1939 r.). Do jej rodziny należał majątek w Konarzewie pod Poznaniem. Niestety po wkroczeniu Niemców do Polski w 1939 r. stracili go. Potem włości przeszły w ręce komunistów. Do dziś Czartoryscy bezskutecznie starają się o odzyskanie barokowego pałacu, otoczonego parkiem.

Gdy Ania była dzieckiem, jej tata w czasach PRL mimo świetnego wykształcenia i znakomitego nazwiska był ogrodnikiem. Po 1989 roku zaczął pracę w dyplomacji. Dzięki temu przyszła aktorka sześć lat spędziła z nim w Holandii, potem mieszkała w Norwegii i na Islandii.

Mama Ani to Ewa Komorowska (ur. 1959 r.), była solistka Opery Narodowej. Pochodzi z rodu Minkowskich, herbu Niezgoda. Mieszka w domu w Podkowie Leśnej. Małżeństwo rodziców Czartoryskiej rozpadło się, kiedy Anna była nastolatką: mama, sporo młodsza od ojca, wyszła za mąż za fizyka Stanisława Komorowskiego (+57 l.), który zginął w katastrofie pod Smoleńskiem.

Czartoryska skończyła I Społeczne Liceum Ogólnokształcące w Warszawie oraz Państwową Szkołę Muzyczną II stopnia im. Fryderyka Chopina w Warszawie (sekcja piosenki). Jako nastolatka była wokalistką w zespole rockowym.

Przez dwa lata studiowała też muzykologię na Uniwersytecie Warszawskim. W 2009 r. ukończyła Akademię Teatralną im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie. Po studiach została aktorką warszawskiego Teatru Współczesnego, gdzie debiutowała w spektaklach muzycznych „To idzie młodość” oraz „Moulin Noir”. Gościnnie występuje też w Teatrze Muzycznym Roma.

Ania wciąż czeka na debiut w filmie fabularnym. Na koncie ma na razie tylko role serialowe. Zagrała w „Przystani”, „Domu nad rozlewiskiem” „Nowej”, „Miłości nad rozlewiskiem”, „Życiu nad rozlewiskiem” i „ Na dobre i na złe” i w „Szpilkach na Giewoncie”.

Ania przez dwa lata była narzeczoną Piotra Adamczyka. Para rozstała się wiosną 2011 roku. Nie jest jednak samotna. Od września 2011 roku Czartoryska spotyka się z synem milionera, biznesmenem Michałem Niemczyckim. We wrześniu 2012 para się zaręczyła, ich ślub ma się odbyć latem 2013 r. 

Ania ma młodszego brata Michała, studenta socjologii. Mieszka w Warszawie w apartamencie na Powiślu.

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Zobacz koniecznie
Anna Czartoryska-Niemczycka urodziła syna! Jak będzie miał na imię? Anna Czartoryska-Niemczycka urodziła syna! Jak będzie miał na imię?

Piękna aktorka urodziła swoje pierwsze dziecko! Sprawdź jak będzie miał na imię synek Michała Niemczyckiego i Anny Czartoryskiej.

Dziecko Anny Czartoryskiej i Michała Niemczyckiego. Jakie imię otrzymał syn pary? Dziecko Anny Czartoryskiej i Michała Niemczyckiego. Jakie imię otrzymał syn pary?

Anna Czartoryska urodziła dziecko! Syn aktorki i Michała Niemczyckiego przyszedł na świat w piątek, 11 lipca. Dumni rodzice już wybrali dla niego imię. Sprawdźcie, jakie!

Anna Czartoryska w ciąży - kiedy poród? Jak bogate będzie to dziecko? Anna Czartoryska w ciąży - kiedy poród? Jak bogate będzie to dziecko?

Plotki na temat ciąży pięknej Anny Czartoryskiej krążyły już od dawna. W sobotę Katarzyna Frank - Niemczycka, mama Michała Niemczyckiego potwierdziła doniesienia o ciąży Czatoryskiej. Mówimy, kiedy...

Aktualizacja: 29.10.2012 15:34
Autor: LES
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Kim jest Mateusz Hładki, partner Karoliny Szostak?

Należą do rywalizujących ze sobą stacji, ale najnowsze doniesienia sugerują ...

Mowimyjak.pl duży i popularny portal poradniczy. Gwiazdy i plotki porady i informacje z życia polskich i zagranicznych gwiazd. W dziale gwiazdy i plotki znajdziesz informacje z życia gwiazd. Porady z życia sławnych i bogatych aktorów i aktorek. Najnowsze plotki, pikantne życie gwiazd, skandale. Kompromitujące zdjęcia. Znane gwiazdy, o których pisze pudelek czy kozaczek. Wpadki znanych ludzi. Skandale z życia gwiazd. Chirurgia plastyczna. Taniec z gwiazdami. Styl ubierania się. Porady z życia gwiazd. Porady na każdy temat
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.