porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
Jakie są NAJSŁYNNIEJSZE pary w historii HOLLYWOOD? Centrum światowego kina jakim jest Los Angeles, to prawdziwa fabryka ...
Był jednym z najbogatszych Polaków, mężem Ilony Felicjańskiej. Dzisiaj to już przeszłość.

KIM JEST Andrzej Rybkowski, który ROZWIÓDŁ SIĘ z Iloną Felicjańską?

Był jednym z najbogatszych Polaków, ożenił się z byłą miss, modelką i celebrytką Iloną Felicjańską. Po 11 latach małżeństwa to on podjął decyzję o zakończeniu związku.

Andrzej Rybkowski - absolwent Politechnik Warszawskiej, karierę zaczynał w FSO na początku lat 80 – tych. Po pięciu latach założył własną firmę transportową, wreszcie został prezesem zarządu spółki Apexim SA, jednej z najbardziej znanych na owe czasy firmy informatycznej w Polsce.

To pozwoliło mu wejść na szczyty, dostał się na listę 100 najbogatszych Polaków magazynu Wprost. Zajął, w 2000 roku, 77. miejsce.

W tym samym mniej więcej czasie związał się z Iloną Felicjańską, o 17 lat młodszą byłą wicemiss Polonia, modelką z Bełchatowa. Wkrótce odbył się ich ślub. Para doczekała się dwóch synów, pierwszy urodził się w 2001 roku, drugi rok później.

Ale role się odmieniły. Ilona podbiła Warszawę, Apexim padł. Podobno w życiu także zamienili się rolami. Ona brylowała na salonach, on prowadzić miał dom.

 

W lutym 2010 roku prasę obiegła informacja o wypadku, jaki spowodowała Felicjańska prowadząc samochód pod wpływem alkoholu.

 

W 2011 roku Rybkowski złożył w sądzie papiery rozwodowe. Para rozwiodła się na pierwszej rozprawie 19 kwietnia 2012 roku. Dwaj synowie zostali przy Rybkowskim, sąd zasądził od byłej już żony po 500 zł na każdego z nich.

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Zobacz koniecznie
Ilona Felicjańska i Andrzej Rybkowski - kim jest były mąż Felicjańskiej?

19 kwietnia 2012 roku faktem stał się rozwód Ilony Felicjańskiej i Andrzeja Rybkowskiego. Kim jest Andrzej Rybkowski?

Kim jest ALEKSANDRA JUSTA, z którą rozwiódł się Zbigniew Zamachowski? Kim jest ALEKSANDRA JUSTA, z którą rozwiódł się Zbigniew Zamachowski?

Zbigniew Zamachowski i Aleksandra Justa mają czwórkę dzieci. Niestety ich małżeństwo 3 kwietnia 2012 roku przestało istnieć. Powodem rozwodu jest romans aktora z Moniką Richardson. KIM jest...

Aktualizacja: 01.09.2012 20:07
Autor: ib
None
Pytania i
Odpowiedzi
STREFA
UŻYTKOWNIKÓW
  • ZAPYTAJ
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Rodzina Anny Grodzkiej. Kim są członkowie jej rodziny?

Kim jest najbliższa rodzina Anny Grodzkiej? Była żona Grażyna, syn ...

BAZA PORAD
Mowimyjak.pl duży i popularny portal poradniczy. Gwiazdy i plotki porady i informacje z życia polskich i zagranicznych gwiazd. W dziale gwiazdy i plotki znajdziesz informacje z życia gwiazd. Porady z życia sławnych i bogatych aktorów i aktorek. Najnowsze plotki, pikantne życie gwiazd, skandale. Kompromitujące zdjęcia. Znane gwiazdy, o których pisze pudelek czy kozaczek. Wpadki znanych ludzi. Skandale z życia gwiazd. Chirurgia plastyczna. Taniec z gwiazdami. Styl ubierania się. Porady z życia gwiazd. Porady na każdy temat
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.