porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
Agata Młynarska - kim jest dziennikarka? Jakich miała partnerów? Agata Młynarska zdobywa sympatię widzów swoim pozytywnym nastawieniem. Dziennikarka nie ...
Agata Młynarska i Przemysław Schmidt - kiedy wezmą ślub?

Kiedy ślub Agaty Młynarskiej i Przemysława Schmidta?

Agata Młynarska planuje swój trzeci ślub. Szczęśliwym wybrańcem został 50-letni Przemysław Schmidt, który niedawno otrzymał rozwód. Dowiedz się, kim jest partner Młynarskiej, z którym dziennikarka planuje wziąć ślub. Mówimy, kiedy Agata Młynarska i Przemysław Schmidt wezmą ślub.

Ślub Agaty Młynarskiej i Przemysława Schmidta może odbyć się już w tegoroczne Święta Bożego Narodzenia. Właśnie wtedy Agata Młynarska będzie mieć kilkudniową przerwę w nagraniach do swojego programu "Świat się kręci". Młynarska i Schmidt o ślubie myślą od kilku miesięcy. Nowy partner dziennikarki będzie już jej trzecim mężem. Pierwsze małżeństwo Młynarskiej z Leszkiem Kieniewiczem trwało 10 lat. Drugie, z Jerzym Porębskim, zaledwie rok.

 

>>> Kim jest nowy partner Agaty Młynarskiej, Przemysław Schmidt? (KLIKNIJ)

 

Do tej pory sformalizowanie związku Młynarskiej i Schmidta było niemożliwe, ponieważ partner dziennikarki nie zakończył swojego poprzedniego małżeństwa. W połowie listopada 2013 odbyła się pierwsza sprawa rozwodowa Schmidta i jego żony mieszkającej w Anglii. Rozwód orzeczono 18 listopada w Warszawie. Wyrok nie jest prawomocny, ale małżeństwo przeżywało poważny kryzys już od kliku lat i rozwód był czystą formalnością.

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Zobacz koniecznie
Podróż poślubna Agaty Młynarskiej - dokąd pojechała?

Po kilku miesiącach od ślubu dziennikarka Agata Młynarska wraz z mężem Przemysławem Schmidtem wybrała się w podróż poślubną. Mówimy, gdzie w podróż poślubną pojechała Agata Młynarska.

Choroba Agaty Młynarskiej. Dziennikarka przeszła operację Choroba Agaty Młynarskiej. Dziennikarka przeszła operację

Agata Młynarska w ostatnich dniach maja przeszła operację. Prowadzącej program „Świat się kręci” usunięto woreczek żółciowy.

Dlaczego Agata Młynarska nie poprowadzi "Świat się kręci"?

Agata Młynarska zaskoczyła wszystkich. Dziennikarka powiedziała, że nie poprowadzi w czwartek swojego programu „Świat się kręci”. Producent Rinke Rooyens szuka zastępstwa... wszystko przez chorobę...

Aktualizacja: 18.06.2015 13:18
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Kim jest Czesław Bielecki, mąż Ilony Łepkowskiej?

Kim jest Czesław Bielecki, mąż Ilony Łepkowskiej? Królowa polskich seriali ...

Mowimyjak.pl duży i popularny portal poradniczy. Gwiazdy i plotki porady i informacje z życia polskich i zagranicznych gwiazd. W dziale gwiazdy i plotki znajdziesz informacje z życia gwiazd. Porady z życia sławnych i bogatych aktorów i aktorek. Najnowsze plotki, pikantne życie gwiazd, skandale. Kompromitujące zdjęcia. Znane gwiazdy, o których pisze pudelek czy kozaczek. Wpadki znanych ludzi. Skandale z życia gwiazd. Chirurgia plastyczna. Taniec z gwiazdami. Styl ubierania się. Porady z życia gwiazd. Porady na każdy temat
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.