porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
Agata Młynarska - kim jest dziennikarka? Jakich miała partnerów?
Agata Młynarska - kim jest dziennikarka? Jakich miała partnerów? Agata Młynarska zdobywa sympatię widzów swoim pozytywnym nastawieniem. Dziennikarka nie ...
Agata Młynarska i Przemysław Schmidt - kiedy wezmą ślub?

Kiedy ślub Agaty Młynarskiej i Przemysława Schmidta?

Agata Młynarska planuje swój trzeci ślub. Szczęśliwym wybrańcem został 50-letni Przemysław Schmidt, który niedawno otrzymał rozwód. Dowiedz się, kim jest partner Młynarskiej, z którym dziennikarka planuje wziąć ślub. Mówimy, kiedy Agata Młynarska i Przemysław Schmidt wezmą ślub.
Kiedy ślub Agaty Młynarskiej i Przemysława Schmidta?

Od kiedy Młynarska spotyka się z Przemysławem Schmidtem, jej życie zawodowe ponownie zaczęło nabierać tempa.

fot.: TVP2

Ślub Agaty Młynarskiej i Przemysława Schmidta może odbyć się już w tegoroczne Święta Bożego Narodzenia. Właśnie wtedy Agata Młynarska będzie mieć kilkudniową przerwę w nagraniach do swojego programu "Świat się kręci". Młynarska i Schmidt o ślubie myślą od kilku miesięcy. Nowy partner dziennikarki będzie już jej trzecim mężem. Pierwsze małżeństwo Młynarskiej z Leszkiem Kieniewiczem trwało 10 lat. Drugie, z Jerzym Porębskim, zaledwie rok.

>>> Kim jest nowy partner Agaty Młynarskiej, Przemysław Schmidt? (KLIKNIJ)

Do tej pory sformalizowanie związku Młynarskiej i Schmidta było niemożliwe, ponieważ partner dziennikarki nie zakończył swojego poprzedniego małżeństwa. W połowie listopada 2013 odbyła się pierwsza sprawa rozwodowa Schmidta i jego żony mieszkającej w Anglii. Rozwód orzeczono 18 listopada w Warszawie. Wyrok nie jest prawomocny, ale małżeństwo przeżywało poważny kryzys już od kliku lat i rozwód był czystą formalnością.

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Aktualizacja: 27.11.2013 12:30
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Oscary 2015. Agata Trzebuchowska, aktorka z Idy - kim jest?
Oscary 2015. Agata Trzebuchowska, aktorka z Idy - kim jest?

Agata Trzebuchowska to młoda polska aktorka, któregoś dnia wypatrzona przez ...

Mowimyjak.pl duży i popularny portal poradniczy. Gwiazdy i plotki porady i informacje z życia polskich i zagranicznych gwiazd. W dziale gwiazdy i plotki znajdziesz informacje z życia gwiazd. Porady z życia sławnych i bogatych aktorów i aktorek. Najnowsze plotki, pikantne życie gwiazd, skandale. Kompromitujące zdjęcia. Znane gwiazdy, o których pisze pudelek czy kozaczek. Wpadki znanych ludzi. Skandale z życia gwiazd. Chirurgia plastyczna. Taniec z gwiazdami. Styl ubierania się. Porady z życia gwiazd. Porady na każdy temat
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.