porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
Konrad Gaca – kim jest prowadzący program Fat Killers?
Konrad Gaca – kim jest prowadzący program Fat Killers? Program "Fat Killers. Zabójcy tłuszczu" prowadzi Konrad Gaca. Jego rekord ...
Kim jest Daniel Duniak - nowy partner Anny Dereszowskiej?

Daniel Duniak – kim jest nowy partner Anny Dereszowskiej?

Anna Dereszowska ma nowego partnera! Aktorka rozstała się z Piotrem Grabowskim i związała się z młodszym od siebie Danielem Duniakiem. Kim jest Daniel Duniak i co osiągnął? Jak Daniel Duniak i Anna Dereszowska się poznali?

Od 2008 roku Anna Dereszowska tworzyła udany związek z Piotrem Grabowskim. Aktor porzucił swoją żonę, Martę Konarską, z którą ma dwoje dzieci: Aleksandrę i Macieja, dla młodszej Anny i to z nią założył nową rodzinę. Para ma 5-letnią córeczkę Lenę.

>>> Kim jest Anna Dereszowska? W jakim filmie i serialu zagrała? [KLIKNIJ!]

Niestety od 2012 roku związek Anny Dereszowskiej i Piotra Grabowskiego przechodził ogromny kryzys. Najpierw w mediach pojawiały się plotki o romansie aktorki ze „znanym dziennikarzem”. Potem podobno to Piotr Grabowski wdał się w romans z inną kobietą. Najwyraźniej parze nie udało pokonać się kryzysu, bo według najnowszych informacji, Anna i Piotr definitywnie się rozstali.

Jednak aktorka długo nie rozpaczała po stracie ukochanego, bo już ma nowego partnera! Magazyn "Flesz" donosi, że obecnie Anna Dereszowska spotyka się z młodszym o 4 lata Danielem Duniakiem.

Kim jest Daniel Duniak?

Anna i Daniel ponoć poznali się we wrześniu na Wyspach Kanaryjskich. Aktorka wzięła tam udział w sesji zdjęciowej, którą wykonywał Daniel Duniak. Mężczyzna od lat zajmuje się fotografią.

Według magazynu „Flesz”, para od razu przypadła sobie do gustu. - Daniel jest bardzo utalentowany, a do tego ciepły i wrażliwy. Kocha kino, więc tematów na pewno im nie zabraknie – zdradził informator magazynu „Flesz”.

Od pierwszego spotkania minęły zaledwie 2 miesiące, a Anna Dereszowska i Daniel Duniak ponoć coraz więcej czasu spędzają ze sobą. Fotograf chętnie bywa w domu swojej nowej partnerki. Być może tym razem Anna Dereszowska spotkała miłość swojego życia?

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Zobacz koniecznie
Anna Dereszowska w ciąży? Kto jest ojcem dziecka?

Anna Dereszowska zostanie mamą po raz drugi. Już latem jej pierwsza córka Lena będzie miała rodzeństwo. Ojcem dziecka jest Daniel Duniak.

Kim jest Anna Dereszowska? W jakim filmie i serialu zagrała? Kim jest Anna Dereszowska? W jakim filmie i serialu zagrała?

Anna Dereszowska jest piękna, skromna i utalentowana. Oglądanie i słuchanie tej aktorki i piosenkarki to czysta przyjemność. Kim tak naprawdę jest Anna Dereszowska?

Aktualizacja: 10.12.2013 14:44
Źródło: mowimyjak.pl
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Janina Milewska Duda: kim jest matka Andrzeja Dudy?
Janina Milewska Duda: kim jest matka Andrzeja Dudy?

Media obiegła wiadomość, że matka Andrzeja Dudy zbierała podpisy poparcia ...

Mowimyjak.pl duży i popularny portal poradniczy. Gwiazdy i plotki porady i informacje z życia polskich i zagranicznych gwiazd. W dziale gwiazdy i plotki znajdziesz informacje z życia gwiazd. Porady z życia sławnych i bogatych aktorów i aktorek. Najnowsze plotki, pikantne życie gwiazd, skandale. Kompromitujące zdjęcia. Znane gwiazdy, o których pisze pudelek czy kozaczek. Wpadki znanych ludzi. Skandale z życia gwiazd. Chirurgia plastyczna. Taniec z gwiazdami. Styl ubierania się. Porady z życia gwiazd. Porady na każdy temat
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.