porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
Konrad Gaca – kim jest prowadzący program Fat Killers?
Konrad Gaca – kim jest prowadzący program Fat Killers? Program "Fat Killers. Zabójcy tłuszczu" prowadzi Konrad Gaca. Jego rekord ...
Kim jest Daniel Duniak - nowy partner Anny Dereszowskiej?

Daniel Duniak – kim jest nowy partner Anny Dereszowskiej?

Anna Dereszowska ma nowego partnera! Aktorka rozstała się z Piotrem Grabowskim i związała się z młodszym od siebie Danielem Duniakiem. Kim jest Daniel Duniak i co osiągnął? Jak Daniel Duniak i Anna Dereszowska się poznali?

Od 2008 roku Anna Dereszowska tworzyła udany związek z Piotrem Grabowskim. Aktor porzucił swoją żonę, Martę Konarską, z którą ma dwoje dzieci: Aleksandrę i Macieja, dla młodszej Anny i to z nią założył nową rodzinę. Para ma 5-letnią córeczkę Lenę.

>>> Kim jest Anna Dereszowska? W jakim filmie i serialu zagrała? [KLIKNIJ!]

Niestety od 2012 roku związek Anny Dereszowskiej i Piotra Grabowskiego przechodził ogromny kryzys. Najpierw w mediach pojawiały się plotki o romansie aktorki ze „znanym dziennikarzem”. Potem podobno to Piotr Grabowski wdał się w romans z inną kobietą. Najwyraźniej parze nie udało pokonać się kryzysu, bo według najnowszych informacji, Anna i Piotr definitywnie się rozstali.

Jednak aktorka długo nie rozpaczała po stracie ukochanego, bo już ma nowego partnera! Magazyn "Flesz" donosi, że obecnie Anna Dereszowska spotyka się z młodszym o 4 lata Danielem Duniakiem.

Kim jest Daniel Duniak?

Anna i Daniel ponoć poznali się we wrześniu na Wyspach Kanaryjskich. Aktorka wzięła tam udział w sesji zdjęciowej, którą wykonywał Daniel Duniak. Mężczyzna od lat zajmuje się fotografią.

Według magazynu „Flesz”, para od razu przypadła sobie do gustu. - Daniel jest bardzo utalentowany, a do tego ciepły i wrażliwy. Kocha kino, więc tematów na pewno im nie zabraknie – zdradził informator magazynu „Flesz”.

Od pierwszego spotkania minęły zaledwie 2 miesiące, a Anna Dereszowska i Daniel Duniak ponoć coraz więcej czasu spędzają ze sobą. Fotograf chętnie bywa w domu swojej nowej partnerki. Być może tym razem Anna Dereszowska spotkała miłość swojego życia?

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Zobacz koniecznie
Anna Dereszowska w ciąży? Kto jest ojcem dziecka?

Anna Dereszowska zostanie mamą po raz drugi. Już latem jej pierwsza córka Lena będzie miała rodzeństwo. Ojcem dziecka jest Daniel Duniak.

Kim jest Anna Dereszowska? W jakim filmie i serialu zagrała? Kim jest Anna Dereszowska? W jakim filmie i serialu zagrała?

Anna Dereszowska jest piękna, skromna i utalentowana. Oglądanie i słuchanie tej aktorki i piosenkarki to czysta przyjemność. Kim tak naprawdę jest Anna Dereszowska?

Aktualizacja: 10.12.2013 14:44
Źródło: mowimyjak.pl
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Maddinka nie żyje. Kim byla znana blogerka modowa?
Maddinka nie żyje. Kim byla znana blogerka modowa?

Kim była Maddinka, 27-letnia blogerka modowa, która zmarła nagle we ...

Mowimyjak.pl duży i popularny portal poradniczy. Gwiazdy i plotki porady i informacje z życia polskich i zagranicznych gwiazd. W dziale gwiazdy i plotki znajdziesz informacje z życia gwiazd. Porady z życia sławnych i bogatych aktorów i aktorek. Najnowsze plotki, pikantne życie gwiazd, skandale. Kompromitujące zdjęcia. Znane gwiazdy, o których pisze pudelek czy kozaczek. Wpadki znanych ludzi. Skandale z życia gwiazd. Chirurgia plastyczna. Taniec z gwiazdami. Styl ubierania się. Porady z życia gwiazd. Porady na każdy temat
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.