porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
Jak ma na imię syn księżnej Kate i księcia Williama?
Jak ma na imię syn księżnej Kate i księcia Williama? W poniedziałek, 22 lipca 2013 roku, na świat przyszło dziecko ...
Marta Kaczyńska spodziewa się dziecka? Marta Kaczyńska urodzi syna? Kiedy urodzi Marta Kaczyńska?

Czy Marta Kaczyńska jest w ciąży?

MARTA KACZYŃSKA W CIĄŻY? Pomimo trwającego wiele miesięcy kryzysu, o którym informowały media, Marta Kaczyńska i Marcin Dubieniecki znów tworzą wzorową rodzinę. Jeśli wierzyć ostatnim doniesieniom, rodzina Kaczyńskiej niedługo powiększy się. Mówimy, czy Marta Kaczyńska jest w ciąży!
Czy Marta Kaczyńska jest w ciąży?
fot.: Facebook

Marta Kaczyńska w ciąży z Marcinem Dubienieckim?

Nieustanne rozstania i powroty cechowały przez ostanie miesiące małżeństwo córki Marii i Lecha Kaczyńskich, Marty Kaczyńskiej i Marcina Dubienieckiego. Magazyn "Na Żywo" donosi jednak, że najprawdopodobniej Marta i Marcin spodziewają się kolejnego dziecka! Para ma już dwie córki. To właśnie młodsza z nich, Martynka, miała zdradzić koleżankom i kolegom z przedszkola, że niedługo będzie miała braciszka

Matka chłopca, który chodzi do grupy razem z Martynką, zapewniła na łamach "Na Żywo", że Marcie Kaczyńskiej „marzy się syn”.

> > > Kim jest PIOTR SMUNIEWSKI, pierwszy mąż Marty Kaczyńskiej? [KLIKNIJ!]

Marta Kaczyńska podobno od dłuższego czasu namawiała swojego męża na kolejne dziecko. Niestety problemy małżeńskie skutecznie pokrzyżowały plany te na kilka miesięcy. Marcin Dubieniecki podobno stwierdził, że czas na dziecko przyjdzie wówczas, gdy uporają się z kryzysem w związku.

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Aktualizacja: 05.02.2014 07:39
None
Pytania i
Odpowiedzi
STREFA
UŻYTKOWNIKÓW
  • ZAPYTAJ
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Żona Pascala Brodnickiego: kim jest Agnieszka Mielczarek?
Żona Pascala Brodnickiego: kim jest Agnieszka Mielczarek?

Żoną Pascala Brodnickiego jest Agnieszka Mielczarek. Przez długi czas ukrywali ...

BAZA PORAD
Mowimyjak.pl duży i popularny portal poradniczy. Gwiazdy i plotki porady i informacje z życia polskich i zagranicznych gwiazd. W dziale gwiazdy i plotki znajdziesz informacje z życia gwiazd. Porady z życia sławnych i bogatych aktorów i aktorek. Najnowsze plotki, pikantne życie gwiazd, skandale. Kompromitujące zdjęcia. Znane gwiazdy, o których pisze pudelek czy kozaczek. Wpadki znanych ludzi. Skandale z życia gwiazd. Chirurgia plastyczna. Taniec z gwiazdami. Styl ubierania się. Porady z życia gwiazd. Porady na każdy temat
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody MURATOR S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody MURATOR S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.