porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
Dorota Zawadzka, Superniania i DZIECI NA LEKACH: To prawda? Program był OSZUSTWEM?
Dorota Zawadzka, Superniania i DZIECI NA LEKACH: To prawda? Program był OSZUSTWEM? Dorota Zawadzka, Superniania, przyznała, że niektóre dzieci występujące w programie ...
Czy Anna Przybylska ma raka trzustki? Na co choruje Anna Przybylska? Kiedy Anna Przybylska zacznie znów grać w filmach?

Anna Przybylska wyszła ze szpitala. Jak aktorka radzi sobie z chorobą?

Anna Przybylska przeszła operację wycięcia guza trzustki. Aktorka w tym tygodniu pozna diagnozę lekarzy. Jeśli w badaniu histopatologicznym okaże się, że guz, który został wycięty Przybylskiej jest złośliwy, rokowania nie będą dobre. Mówimy, jak Anna Przybylska radzi sobie z chorobą.
Anna Przybylska wyszła ze szpitala. Jak aktorka radzi sobie z chorobą?
fot.: Facebook

Jak Anna Przybylska radzi sobie z chorobą?

Anna Przybylska pod koniec lipca trafiła na oddział chirurgii ogólnej Uniwersytetu Centrum Klinicznego w Gdańsku. Aktorka przeszła tam operację wycięcia guza trzustki. Po kilku dniach w stanie dobrym została wypisana ze szpitala. Niestety bardzo szybko tam wróciła, skarżąc się na silne i dokuczliwe bóle. Lekarze podjęli decyzję o przeprowadzeniu kolejnej operacji, która przebiegła bez problemów.

>>> CHOROBA PRZYBYLSKIEJ: Czy Anna Przybylska ma RAKA? (kliknij!)

We wtorek 6 sierpnia Anna Przybylska została wypisana ze szpitala. Musi jednak bardzo na siebie uważać, pilnować diety oraz kontrolować poziom insuliny. Najprawdopodobniej aktorka będzie cierpiała również na zaburzenia trawienia, które pojawiają się po operacjach trzustki. 

Podczas pobytu Przybylskiej w szpitalu jej dziećmi opiekują się mąż aktorki Jarosław Bieniuk oraz jej mama. 

>>> Kim jest JAROSŁAW BIENIUK, piłkarz, partner Anny Przybylskiej? (kliknij!)

Dotąd nie wiadomo, czy wycięty guz trzustki miał charakter złośliwy, a co za tym idzie, jakie leczenie czeka piękną aktorkę w najbliższym czasie.

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Zobacz koniecznie
Choroba Anny Przybylskiej. Co mówi lekarz, który operował aktorkę? Choroba Anny Przybylskiej. Co mówi lekarz, który operował aktorkę?

Ania Przybylska (35l.) powoli wraca do zdrowia po ciężkiej chorobie. Lekarz, który operował aktorkę wierzy, że już wszystko będzie dobrze.

CHOROBA PRZYBYLSKIEJ: Czy Anna Przybylska ma RAKA? Co jest PLOTKĄ co FAKTEM CHOROBA PRZYBYLSKIEJ: Czy Anna Przybylska ma RAKA? Co jest PLOTKĄ co FAKTEM

Cała Polska wstrzymała oddech, gdy media obiegła informacja, że Ania Przybylska (35 l.) przeszła poważną operację wycięcia guza trzustki. Niestety może to oznaczać, że śliczna aktorka ma raka. Co...

Dlaczego Anna Przybylska znów trafiła do szpitala?

Anna Przybylska ledwie opuściła szpital, w którym przeszła operację usunięcia guza trzustki, a już musiała tam wrócić. Dlaczego? Czy Anna Przybylska ma raka?

Aktualizacja: 03.09.2013 23:47
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Kim jest generał Mieczysław Bieniek? Mieczysław Bieniek, generał w stanie spoczynku, kilka dni temu został ...
Mowimyjak.pl duży i popularny portal poradniczy. Gwiazdy i plotki porady i informacje z życia polskich i zagranicznych gwiazd. W dziale gwiazdy i plotki znajdziesz informacje z życia gwiazd. Porady z życia sławnych i bogatych aktorów i aktorek. Najnowsze plotki, pikantne życie gwiazd, skandale. Kompromitujące zdjęcia. Znane gwiazdy, o których pisze pudelek czy kozaczek. Wpadki znanych ludzi. Skandale z życia gwiazd. Chirurgia plastyczna. Taniec z gwiazdami. Styl ubierania się. Porady z życia gwiazd. Porady na każdy temat
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.