porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
z rdzicami

z rdzicami ,fot.: wydawnictwo znak

Zobacz koniecznie
Książka Małgorzaty TUSK - MIĘDZY NAMI - kiedy premiera?

"Między nami" to tytuł autobiografii napisanej przez Małgorzatę Tusk. Książka pojawi się w księgarniach w listopadzie tego roku. Czy żona premiera sięgnęła po pióro, zachęcona sukcesem wydawniczym...

Nowe książki dla niekoniecznie grzecznych dzieci - co poleca wydawnictwo Znak? Nowe książki dla niekoniecznie grzecznych dzieci  - co poleca wydawnictwo Znak?

Czasy, gdy dzieciaki zaczytywały się w ''Karolci'' i baśniach Andersena minęły. Teraz nadszedł czas na dzieciakowy hardcore. Jakie książki przygotowało Wydawnictwo Znak?

Wierszyki rodzinne - nowa książka Michała Rusinka dla najmłodszych - warto przeczytać? Wierszyki rodzinne - nowa książka Michała Rusinka dla najmłodszych - warto przeczytać?

Najnowsza książka Michała Rusinka, wieloletniego sekretarza Wisławy Szymborskiej - "Wierszyki rodzinne" ukaże się już w listopadzie. Dlaczego polecamy tę książkę?

Autor publikacji: Mowimyjak.pl, Aktualizacja:
MULTIMEDIA dodano: 02.12.2013 21:44
    • Pytania(799)
    • ZADAJ PYTANIE
  • Odpowiedzi(973)
  • ZADAJ PYTANIE
BAZA PORAD
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody MURATOR S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody MURATOR S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.