porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
z rdzicami

z rdzicami ,fot.: wydawnictwo znak

Zobacz koniecznie
O czym jest książka CHUSTKA? Dlaczego warto przeczytać książkę - blog Joanny Sałygi?

O czym jest książka Chustka Joanny Sałygi? Pora się przekonać...

Kim była Joanna Sałyga, autorka bloga CHUSTKA, który ukazał się w wersji książkowej? Kim była Joanna Sałyga, autorka bloga CHUSTKA, który ukazał się w wersji książkowej?

Joanna Sałyga - Chustka - przez ponad dwa lata walczyła z rakiem żołądka i przerzutami, choć lekarze dawali jej trzy miesiące życia. Jej postawa w chorobie pełna determinacji, ale też dystansu,...

PREZENT POD CHOINKĘ. Dlaczego warto kupić NAJLEPSZE PRZEPISY BASI RITZ? Książkę zwycięzcy programu MasterChef" PREZENT POD CHOINKĘ. Dlaczego warto kupić  NAJLEPSZE PRZEPISY BASI RITZ? Książkę zwycięzcy programu MasterChef"

Basia Ritz, zwyciężczyni MasterChef sezon 1 programu TVN, w ramach wygranej wydała swoją pierwszą książkę "NAJLEPSZE PRZEPISY BASI RITZ".  Znajdziemy tu przepisy, porady i inspiracje –...

Autor publikacji: Mowimyjak.pl, Aktualizacja:
MULTIMEDIA dodano: 02.12.2013 21:44
    • Pytania(758)
    • ZADAJ PYTANIE
  • Odpowiedzi(972)
  • ZADAJ PYTANIE
BAZA PORAD
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody MURATOR S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody MURATOR S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.