porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
Co to jest faul? Kiedy za faul piłkarz dostaje upomnienie, a kiedy żółtą kartkę?
Co to jest faul? Kiedy za faul piłkarz dostaje upomnienie, a kiedy żółtą kartkę? Faulowanie jest wpisane w grę w piłkę nożną, ponieważ jest ...
ARTUR SZPILKA, SZPILKA, SZPILKA - MCCLINE, KIEDY SZPILKA WALCZY

Kiedy walczy ARTUR SZPILKA? Walki Artura Szpilki: gdzie na żywo transmisja z walk bokserskich?

Wiemy kiedy odbędzie się kolejna walka Artura Szpilki. Artur Szpilka stoczy walkę już pod koniec czerwca 2012. Walka Artura szpilki odbędzie się podczas gali boksu w Łodzi. Zobacz, kiedy i z kim walczyć będzie niepokonany do tej pory 22-letni bokser.
SKOMENTUJ

Kolejna walka Artura Szpilki została zaplanowana dokładnie na 30 czerwca. Walka Artura szpilki odbędzie się podczas gali boksu w Łodzi. Polski bokser skrzyżuje rękawice w ringu z utytułowanym pięściarzem Jameelem McClinem. 30 czerwca Szpilkę czeka ciężka walka. Bo McCline choć lata świetności ma za sobą, to jest doświadczonym bokserem z wieloma zwycięstwami w zawodowym boksie. Przeciwnik Artura Szpilki ma na swoim koncie jak dotąd 55 walk.

McCline wygrał 41 pojedynków, z czego 24 przez nokaut. 11 razy remisował i tylko trzy razy przegrał. Mimo to specjaliści na faworyta walki typują Szpilkę. Polski bokser wygrał dotąd wszystkie 11 pojedynków, które stoczył w zawodowym boksie. Aż dziewięć razy posyłał swoich przeciwników na deski. Wielu ekspertów mówi o Arturze Szpilce „przyszłość polskiego boksu”.

30 czerwca w Łodzi, oprócz walki Szpilki i McCline'a, swoją walkę stoczą Dawid Kostecki i Roy Jones. I to będzie główna walka wieczoru podczas gali w Łodzi. Kostecki to obecnie jeden z najlepszych polskich bokserów. Ale jego przeciwnik - Roy Jones – to żywa legenda. Jones ma na swoim koncie 55 zwycięstw, w tym 50 przez nokaut.

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Zobacz koniecznie
Kołodziej vs Hall 20.04.13. Kim jest Richard Hall, rywal Pawła Kołodzieja? Gala boksu w Rzeszowie 20 kwietnia 2013

Podczas gali boksu Wojak Boxing Night w Rzeszowie 20.04.13 walkę ostatniej szansy stoczy weteran wagi półciężkiej Richard Hall. Jego rywalem będzie dotychczas niepokonany Paweł Kołodziej, ale nie...

Masternak vs Corbin. Walka w obronie tytułu ME. Kto wygrał walkę na gali boksu 13.04.2013?

Masternak vs Corbin i stracie o obronę przez Masternaka tytułu ME na gali boksu 13.04.2013. Bokser Mateusz Masternak jest Mistrzem Europy w boksie w wadze junior ciężkiej. Tytuł zdobył w...

Kto zwyciężył w walce Gołota vs Saleta?

W czasie gali Polsat Boxing Night, w walce wieczoru, zmierzyli się Andrzej Gołota i Przemysław Saleta. Jak przebiegała walka? Kto wygrał?

Aktualizacja: 17.04.2013 11:52
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Rodzina Anny Grodzkiej. Kim są członkowie jej rodziny?

Kim jest najbliższa rodzina Anny Grodzkiej? Była żona Grażyna, syn ...

Mowimyjak.pl duży i popularny portal poradniczy. Porady, fakty sportowe z najważniejszych wydarzeń, o celebrytach w sporcie, o zdrowym stylu życia, sporcie i rekreacji. Informacje i ciekawe artykuły o tematyce sportowej: jak nauczyć się pływać, jak zostać sędzią, ile zarabia się w sporcie, które dyscypliny są najpopularniejsze, kto jest najlepszym trenerem a kto piłkarzem, która drużyna zagra na Euro 2012, co wiemy o gwiazdach sportu, na czym polega trening. Poradniki dotyczące najważniejszych dyscyplin sportowych: piłka, piłka nożna, futbol, mundial, Euro 2012, f1, tenis, boks, skoki narciarskie, sporty zimowe.  Porady na każdy temat

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.