porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
Legia - Steaua. Kiedy mecz rewanżowy? Gdzie transmisja tv?
Legia - Steaua. Kiedy mecz rewanżowy? Gdzie transmisja tv? Legia Warszawa w pierwszym meczu IV rundy eliminacji do Ligi ...
Chcesz schudnąć? Zobacz jakie ćwiczenia pomogą Ci to zrobić najszybciej. Jakie ćwiczenia spalają najwięcej kalorii?

Jakie ćwiczenia spalają najwięcej kalorii? Jak szybko spalić kalorie?

Chcesz szybko spalić kalorie? Szukasz sposobów na intensywny trening? Chcesz przyspieszyć odchudzanie? Sprawdź jakie ćwiczenia spalają najwięcej kalorii.

Jeśli zastanawiasz się, które ćwiczenia fizyczne spalają najwięcej kalorii, to ten tekst jest dla ciebie. Zdrowy tryb życia wymaga, aby ćwiczenia fizyczne były nieodłącznym elementem prawie każdego dnia. Jeśli marzymy o pięknej sylwetce i chcemy się czuć silni i pełni energii musimy zmuszać się do regularnego wysiłku. Niestety wygospodarowanie czasu na długi trening często bywa ciężkim zadaniem, dlatego dążąc do tego aby był efektywny szukamy sposobów na spalenie największej ilości kalorii w jak najszybszym czasie.

>>> Jak odchudzać się bez uciążliwych diet? Ile można schudnąć podczas tańca? KLIKNIJ!

Z tego powodu powstają coraz to nowe programy treningowe, które mają w realtywnie krótkim czasie przynosić satysfakcjonujące efekty. I tak pojawiają się takie programy jak magic bar, insanity, crossfit i wiele wiele innych. Ciężko jednak jednoznacznie oszacować liczbę kalorii, której pozbywamy się podczas takich treningów, ponieważ są one bardzo różnorodne i mogą się zmieniać w zależności od pożądanych efektów. Nie potrzebujemy jednak wymyślnych programów treningowych, aby pozbyć się zbędnej ilości kalorii.

Najwięcej kalorii spalają...

  • Jednym z najbardziej efektywnych sposobów na spalanie kalorii jest najzwyklejsze bieganie. Biegając przez godzinę z prędkością ok 10 km/h jesteśmy w stanie spalić około 1000 kalorii.

  • Wchodząc pod górę z prędkością 5 km/h spalimy w ciagu godziny pomiędzy 660 a 900 kcal.
  • Świetną forma spalania tłuszczu jest też aeorobik - to ok 700 kcal spalonych w ciagu godziny.
  • Jazda na rowerze (20 km/h) to spalonych w godzinę ok. 600 kcal.
  • Pływanie - 550 a 750 kcal.
  • Wiosłowanie pomiędzy 400 a 600 kcal. Maszyna do jazdy na   nartach - pomiędzy 550 a 680 kcal.
MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Aktualizacja: 04.09.2013 14:01
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Eugeniusz Bodo: życie i śmierć. Dlaczego bolszewicy zgładzili polskiego artystę? Miał nacjonalistyczne ciągoty. Nie wstydził się czytać publicznie antysemickiego, faszyzującego ...

Mowimyjak.pl duży i popularny portal poradniczy. Porady, fakty sportowe z najważniejszych wydarzeń, o celebrytach w sporcie, o zdrowym stylu życia, sporcie i rekreacji. Informacje i ciekawe artykuły o tematyce sportowej: jak nauczyć się pływać, jak zostać sędzią, ile zarabia się w sporcie, które dyscypliny są najpopularniejsze, kto jest najlepszym trenerem a kto piłkarzem, która drużyna zagra na Euro 2012, co wiemy o gwiazdach sportu, na czym polega trening. Poradniki dotyczące najważniejszych dyscyplin sportowych: piłka, piłka nożna, futbol, mundial, Euro 2012, f1, tenis, boks, skoki narciarskie, sporty zimowe.  Porady na każdy temat

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.