porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
ZWROT VAT ZA MATERIAŁY BUDOWLANE - wykaz materiałów Chcąc uzyskać zwrot części podatku VAT zawartego w cenie materiałów ...
Od stycznia 2014 abonament rtv wzrośnie. Ile wyniesie podwyżka?

ABONAMENT RTV 2014: Ile zapłacimy od stycznia? NOWE STAWKI

Abonament RTV w 2014 roku wzrośnie. Opłata za odbiornik radiowy wyniesie 5,90 zł, opłata za odbiornik telewizyjny lub radiowy i telewizyjny – 19,30 zł. A kiedy abonament rtv zastąpi niższa opłata audiowizualna?
ABONAMENT RTV 2014: Ile zapłacimy od stycznia? NOWE STAWKI

Od stycznia 2014 abonament rtv wzrośnie. Ile wyniesie podwyżka?

fot.: Lucyviqui/Wikimedia Commons, CC 3.0

Abonament RTV 2014: podwyżka od stycznia

Od stycznia 2014 roku wzrośnie cena abonamentu radiowego i radiowo-telewizyjnego. Do końca roku 2013 zapłacimy 5,65 zł miesięcznie za korzystanie z odbiornika radiowego i 18,65 za używanie odbiornika telewizyjnego lub radiowego i telewizyjnego. Od stycznia 2014 r. abonament radiowy wzrośnie o 25 groszy i wyniesie 5,90 zł, a abonament radiowo-telewizyjny wzrośnie o 65 groszy i osiągnie poziom 19,30 zł.

>>> Opłata audiowizualna, czyli nowy abonament RTV. Ile zapłacimy? Mniej czy więcej? [KLIKNIJ!]

W drugiej połowie 2014 roku Sejm ma sfinalizować prace nad nowym rozwiązaniem w tym zakresie. Abonament rtv ma zastąpić nowa opłata audiowizualna; jak szacuje resort kultury – niższa od abonamentu nawet o połowę.


MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Zobacz koniecznie
Opłata audiowizualna – jak będzie naliczana? Opłata audiowizualna – jak będzie naliczana?

Znane są już plany dotyczące wprowadzenia opłaty wizualnej. Mówimy na czym polega opłata wizualna, oraz kto i co będzie mógł dzięki niej zyskać.

Opłata audiowizualna, czyli nowy abonament RTV. Ile zapłacimy? Mniej czy więcej? Opłata audiowizualna, czyli nowy abonament RTV. Ile zapłacimy? Mniej czy więcej?

OPŁATA AUDIOWIZUALNA: już nie abonament rtv w wysokości niemal 20 zł, a jedynie 10-12 zł miesięcznie od gospodarstwa domowego – tyle według wyliczeń resortu kultury może wynieść opłata, która ma...

Aktualizacja: 12.01.2014 10:45
Źródło: mowimyjak.pl
None
Pytania i
Odpowiedzi
STREFA
UŻYTKOWNIKÓW
  • ZAPYTAJ
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Kim jest Marek Bukowski, zdobywca Telekamery 2013 dla najlepszego aktora?
Kim jest Marek Bukowski, zdobywca Telekamery 2013 dla najlepszego aktora?

Marek Bukowski, który w latach 90-tych był gwiazdą polskiego kina ...

BAZA PORAD
Prawo i podatki 2013. Jak zaoszczędzić na podatku? Jak rozliczyć się z fiskusem? Sprawdź, do kiedy musisz rozliczyć się z fiskusem? Wszystko na temat: miesięcznik prawo i podatki i prawo podatkowe, podatki unii europejskiej. Jak rozliczyć się z fiskusem i zapłacić mniej? Jak rozliczyć się z fiskusem przez internet? Jak rozliczyć się z małżonkiem? Jak rozliczyć się z dzieckiem? Wszystko o podatkach w 2013 roku - zmiany w podatkach, ulgi podatkowe, stawki podatków, PCC 2013, Podatek od spadków i darowizn 2013. Podatki 2013 – zobacz, co się zmieni. Vat 2013 - Wszystko o podatku VAT - PodatekVAT. Porady na każdy temat
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody MURATOR S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody MURATOR S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.